aktualizováno | 08.04.2024 17:20:09 | edda | přečteno: 2637x
Rallye Prague Revival 12-14.4.2024, startovní časy, poslední pokyny


Rallye Praha Revival, poslední pokyny
 
 
 
 
  • ve složce - rally / na liště/ je prohlášení jezdce / česky, anglicky/, které si vyplňte předem, před přejímkou! Jsou tam také veškeré dokumenty a budou zde zveřejňované průběžné výsledky
  • SS 01, 02, 04, 05, 07, 09, 10, 11 ,12 lze sledovat on line zde - https://as-vysledky.cz/  
  • pokud přivezete auto již ve čtvrtek,  auto je možné v areálu nechat přes noc. 
  • již jsou u nás v servisu k dispozici čísla, pokud si je chcete v klidu doma vylepit, je to možné
  • technická kontrola je pouze pro třídy 1-4! Musí absolvovat před administrativní přejímkou.
  • čerpací stanice je v těsné blízkosti pouze v Radotíně a u SS Krematorium
  • vybírá se kauce 1000CZK nebo 50Euro na GPS
  • případný odtah si zajišťuje každý sám!
  • startovní čísla lepte na zadní boční okna či sloupek!
  • Níže jsou startovní časy slavnostního startu a čas předání itineráře na administrativní přejímce
  • Novináři si monou také stáhnout Prohlášení ve složce Rally. Akreditace na ředitelství a u vedoucího SS úseku.
     

S

V

P

PETR FÜRST - EDA PATERA

CZ

11:58

 

1

JOZEF STUDENIČ M. ZAPADLO, V. LIESKOVEC

SK

12:00

10:45

2

JOSEF KUKELKA - PAVEL RYŠÁNEK

CZ

12:01

10:46

3

SVEIN LUND – LEIF ARNE NESSET

N

12:02

10:47

4

BRUNO SACRÉ - ANNE - FRANCE LATINNE

B

12:03

10:48

5

MONIKA PETZOLD – NICOLE DJAVANBAKHT

D/CH

12:04

10:49

6

IURII BOMBANDOROV - ALEXANDER MEDVEDCHENKO

UKR

12:05

10:50

7

JIŘÍ MOSKAL PAVEL ZÁLESKÝ

CZ

12:06

10:51

8

LADISLAV KOPELENT - VLADIMÍR RAJNOCH

CZ

12:07

10:52

9

STEINAR FRELLUMSTAD – STEIN ROED

N

12:08

10:53

10

MICHEL GRIMALDIER - BASILE LAZAREFF

F

12:09

10:54

11

ANTONÍN MUZIKANT - TOMÁŠ DRÁSTA

CZ

12:10

10:55

12

JIŘÍ ČERNÝ - DALIBOR MORAVEC

CZ

12:11

10:56

13

MARCEL TUČEK MIROSLAV VRBA

CZ

12:12

10:57

14

MIROSLAV HOŠEK - JAN RUTA

CZ

12:13

10:58

15

GRZEGORZ BARAN -SLAWOMIR WÓJCIK

PL

12:14

10:59

16

STANISLAW POSTAWKA - ANDRZEJ POSTAWKA

PL

12:15

11:00

17

ARUNAS LEKAVICIUS - KASTYTIS ŚVEDAS

LT

12:16

11:01

18

ALMANTAS JACEVIČIUS - HELMUT LISSIN

LT

12:17

11:02

19

ANDRIUS VELIČKA - LINAS ŽVINAKEVIČIUS

LT

12:18

11:03

20

FRANZ BOECK – MICHAELA KRIVAK

A

12:19

11:04

21

MANFRED DANZINGER – MARIO BAUERNFEIND

A

12:20

11:05

22

ANDREAS BAUER - MANFRED KREUTZER

A

12:21

11:06

23

ANDRZEJ BANAŚ - RAFAL CHRONOWSKI

PL

12:22

11:07

24

ADAM DOWGIRD - MARCIN KLONOWSKI

PL

12:23

11:08

25

JANUZ MICHOWSKI - WOJCIECH MICHOWSKI

PL

12:24

11:09

26

EWA POSTAWKA - ANNA POSTAWKA

PL

12:25

11:10

27

PETER BENACK – Dr. PURFÜRST

D

12:26

11:11

28

KAI - MICHAEL SCHWARZ – SABRINA KUNZE

D

12:27

11:12

29

TORSTEN RIEDEL - ALEX SILKEIT

D

12:28

11:13

30

JAN MESÁROŠ - MARIAN ŽAČIK

SK

12:29

11:14

31

JAROSLAV HOMOLA - ALEX ŠTEFUCA

SK

12:30

11:15

32

EDUARD ŠEVČÍK - GYULA PINTÉR

SK/H

12:31

11:16

33

MILAN PROCHÁZKA - KAREL MOTTL

CZ

12:32

11:17

34

PAVEL PAULIK - ALEŠ MORÁVEK

CZ

12:33

11:18

35

MIROSLAV ČERNÝ JAN HANUŠ

CZ

12:34

11:19

36

JOSEF MLEJNEK JR. –  JOSEF MLEJNEK

CZ

12:35

11:20

37

TOMÁŠ VAVŘINEC - JAKUB VENCLÍK

CZ

12:36

11:21

38

LUBOMÍR PLAČEK IVETA PLAČKOVÁ

CZ

12:37

11:22

39

MARCIN MIZIAK - MARCIN PRZYBYSZEWSKI

PL

12:38

11:23

40

MARCIN PETLAK - KONRAD GROCHOD

PL

12:39

11:24

41

JACEK RATYNSKI - JACEK WIERZBICKI

PL

12:40

11:25

42

WOJCIECH BIELOWAS – MICHAL SIROKA

PL

12:41

11:26

43

RICO MEUSEL - PASCAL BODLING

D

12:42

11:27

44

KARSTEN HUNGER - STEFFEN LANGE

D

12:43

11:28

45

ROMAN SHCHYPKOV – KONSTANTIN HARKUSHA

UKR

12:44

11:29

46

RENATA VILCHINSKAITE – VIKTORIA BASHLYKOVA

UKR

12:45

11:30

47

IVAN REJMON - JIŘÍ POLÁK

CZ

12:46

11:31

48

RUDOLF CHLAD - JIŘÍ KOLOVRÁTEK

CZ

12:47

11:32

49

STANISLAV PELC – PAVEL CHLUSTINA

CZ

12:48

11:33

50

MILAN JURKA - OLDŘICH JURKA

CZ

12:49

11:34

51

OLDŘICH JURKA JR. -  LUBOŠ BRABEC

CZ

12:50

11:35

52

VÁCLAV  FARKA – ROMAN FARKA

CZ

12:51

11:36

53

ERIC POIRIER - JAROSLAW SLOMSKI

F /PL

12:52

11:37

54

PAWEL KOPROWSKI - BARTOSZ KOPROWSKI

PL

12:53

11:38

55

ROBERT KLEMBA - JACEK KOBIERSKI

PL

12:54

11:39

56

LADISLAV HOLEČEK - MARTIN HOLEČEK

CZ

12:55

11:40

57

JIŘÍ NOVÝ JIŘÍ NOVÝ JR.

CZ

12:56

11:41

58

JAROMÍR DUŠEK - FRANTIŠEK ŠEBESTA

CZ

12:57

11:42

59

SILVESTR ULMANN – SILVESTR ULMANN JR.

CZ

12:58

11:43

60

PETER ĎURKOVIČ - VLADIMÍR BOSÁK

SK

12:59

11:44

61

OLIVIER KANTOR - AGÁTA ALMASI

SK

13:00

11:45

62

MIROSLAV BRÁZDIK - MÁRIA MINÁROVÁ

SK

13:01

11:46

63

PAVEL SKLENÁŘ - VÁCLAV TESAŘ

CZ

13:02

11:47

64

LADISLAV HENZL – JIŘÍ ČEKAN

CZ

13:03

11:48

65

JIŘÍ OMELKA - TOMÁŠ KOPECKÝ

CZ

13:04

11:49

66

PIOTR KOSTRZEWA - PAWEL KRUPIŃSKI

PL

13:05

11:50

67

MARCIN GABROWSKI - AGNIESZKA B. GABROWSKA

PL

13:06

11:51

68

PIETRO MOLITERNI - EVA HAVRÁNKOVÁ

I/CZ

13:07

11:52

69

JIŘÍ KULHAN DALIBOR GONDÍK

CZ

13:08

11:53

70

ROBERT KOTÁL – STANISLAV MAŘÍK

CZ

13:09

11:54

71

JIŘÍ VÁVROVEC ALEXANDER VÁVROVEC

CZ

13:10

11:55

72

LUBOMÍR ŠILER - PAVEL VYDRA

CZ

13:11

11:56

73

VÁCLAV KOBL - TEREZA KOBLOVÁ

CZ

13:12

11:57

74

MARTIN SKÁLA – TOMÁŠ DIMITROV

CZ

13:13

11:58

75

JIŘÍ PARMA - MATĚJ PARMA

CZ

13:14

11:59

76

JIŘÍ ŠVEC - VENDULA ŠVECOVÁ

CZ

13:15

12:00

77

JOSEF KLOKOČKA - VLASTISLAV KUBÍN

CZ

13:16

12:01

78

TOMÁŠ BÖHM - ELIZABETH BÖHM

CZ

13:17

12:02

79

ROMAN HOLOCH - PETR SECHTÍK

CZ

13:18

12:03

80

PETR ŠÍMA - TOMÁŠ NOVÁK

CZ

13:19

12:04

81

PETR BERAN – DAVID BERAN

CZ

13:20

12:05

82

VLADIMÍR SKŘIČKA KAREL TOMEŠ

CZ

13:21

12:06

83

DAVID PATERA - MICHAL ŠMÍD

CZ

13:22

12:07

84

LADISLAV HUBÁLEK - ONDŘEJ HAŠEK

CZ

13:23

12:08

85

ZDENĚK RŮŽIČKA JITKA MÁDLOVÁ

CZ

13:24

12:09

86

LUKASZ DZIEMIDOK -

PL

13:25

12:10

87

GRZEGORZ GĘSIK MACIEJ DRAZCZYK

PL

13:26

12:11

88

TOMASZ LUBOWIECKI - KASIA STALOWSKA

PL

13:27

12:12

89

PAWEL KRAJEWSKI - JAKUB ŹUR

PL

13:28

12:13

90

PAWEL ŹUR - ALICJA ŹUR

PL

13:29

12:14

91

FILIP SILOVSKÝ – MARTIN BOZDĚCH

CZ

13:30

12:15

92

GABRIEL HADRÁVEK - VOJTĚCH MAJKUS

CZ

13:31

12:16

93

JIŘÍ MOSKAL JR.- DAVID HAUMER

CZ

13:32

12:17

94

JIŘÍ MIKULKA DANIEL MIKULKA

CZ

13:33

12:18

95

JAN VOŘÍŠEK MARTIN TRHLÍK

CZ

13:34

12:19

96

URBAN RADEK - URBAN JAROSLAV

CZ

13:35

12:20

97

DANIELA MLEJNKOVÁ - MARTIN KEJŘ

CZ

13:36

12:21

98

MARTIN TOMEK – DAVID TOMEK

CZ

13:37

12:22

99

PAVEL KOLÁŘ   JOSEF METTER

CZ

13:38

12:23

100

VÁCLAV HLINOMAZ - VÁCLAV HLINOMAZ JR

CZ

13:39

12:24

101

RADOSLAW SLOMSKI - AGATA SLOMSKA

PL

13:40

12:25

102

JANUSZ SUŚ - MAREK JAROSZ

PL

13:41

12:26

103

TOMÁŠ ZDRUBECKÝ – JAN EIDKUM

CZ

13:42

12:27

104

VLASTIMIL POCAR – VENDULA ŠILHANOVÁ

CZ

13:43

12:28

105

TOMÁŠ ZOUHAR – TOMÁŠ KUZMANIČ

CZ

13:44

12:29

106

TOMÁŠ, DAVID VOJTA KYSELA

CZ

13:45

12:30

107

VÁCLAV HORN JR. - JAKUB TULIS

CZ

13:46

12:31

108

WOJCIECH MADEJ - TOMASZ RYBKA

PL

13:47

12:32

109

LUKASZ MALETZ - AGNIESZKA KSIEZYK

PL

13:48

12:33

110

PETR KOŽÍŠEK – ROMAN JEDLIČKA

CZ

13:49

12:34

111

TOMÁŠ KRÉDL - LUCIE KRÉDLOVÁ

CZ

13:50

12:35

112

TOMÁŠ PŘÍPLATA - MARTIN KUČERA

CZ

13:51

12:36

113

JAN KLIMEŠ - MICHAL SMOLA

CZ

13:52

12:37

114

MARTIN JAKUŠEV - MICHAL PEJZL

CZ

13:53

12:38

115

PETR ČERNÝ PETR ČERNÝ JR.

CZ

13:54

12:39

116

JAN ŠRAJER - MATĚJ ŠRAJER

CZ

13:55

12:40

117

PETR JANUŠKA –  P. MRŇA

CZ

13:56

12:41

118

TOMÁŠ HRUBÝ – KRYSTÍNA KUTTNEROVÁ

CZ

13:57

12:42

119

JAKUB KŘIVSKÝ - JAN VLACH

CZ

13:58

12:43

120

RADIM KUDR - MICHAL KUDR

CZ

13:59

12:44

121

DAVID ČERNÝ - K. ŠŤASTNÁ

CZ

14:00

12:45

122

JIŘÍ VÁVROVEC JR. - MARTIN ČÍTEK

CZ

14:01

12:46

123

JIŘÍ POLÁK JR. - VOJTĚCH POLÁK

CZ

14:02

12:47

124

MATYÁŠ HOMOLA - DAVID BUNDA

CZ

14:03

12:48

125

MILAN ZEMÁNEK JR. - MILAN ZEMÁNEK

CZ

14:04

12:49

126

TOMÁŠ HRUBÝ JR. - DANIEL VAJRYCH

CZ

14:05

12:50

127

FILIP KŘIVSKÝ - ŠIMON PERTOLD

CZ

14:06

12:51

128

LUKÁŠ CVEJN – LENKA RADVANOVSKÁ

CZ

14:07

12:52

129

DANIEL JARKOVSKÝ - ZLATA JARKOVSKÁ

CZ

14:08

12:53

130

TOMÁŠ PROŠEK - LUKÁŠ PROŠEK

CZ

14:09

12:54

131

LUBOŠ SKALICKÝ - BÁRBORA SKALICKÁ

CZ

14:10

12:55

132

JAKUB EMINGR - JAKUB ŠAFAŘÍK

CZ

14:11

12:56

133

JAKUB URBÁNEK - TOMÁŠ PROŠEK

CZ

14:12

12:57

134

DAVID PROŠEK – ŠÁRKA PROŠKOVÁ

CZ

14:13

12:58

135

MAREK DVOŘÁK   MICHAL MOJDL

CZ

14:14

12:59

136

MICHAL RÁKOSNÍK - ONDŘEJ KADLEC

CZ

14:15

13:00

137

PETR HAVEL - TOMÁŠ VANĚČEK

CZ

14:16

13:01

138

KATARÍNA ROZSÍVALOVÁ - VERONIKA KELBLOVÁ

CZ

14:17

13:02

139

JIŘÍ UHLÍK JIŘÍ UHLÍK JR.

CZ

14:18

13:03

140

DAVID BURDA - HELENA BURDOVÁ

CZ

14:19

13:04

141

EVA REJMONOVÁ - MICHAL REJMON

CZ

14:20

13:05

142

JOSEF CVEJN – IVA CVEJNOVÁ

CZ

14:21

13:06

143

MICHAL BLÁHA – VLADIMÍR HOUDEK

CZ

14:22

13:07

144

JAN HOMOLA - JAKUB HOMOLA

CZ

14:23

13:08

145

MARTIN JETMAR - KARLA JETMAROVÁ

CZ

14:24

13:09

146

BOHUMIL HRUBÝ - VÁCLAV ŽALUD

CZ

14:25

13:10

147

LUBOŠ SKALICKÝ JR. - ŽANETA TINKOVÁ

CZ

14:26

13:11

148

ANTONÍN CHALOUPKA - VLASTA CHALOUPKOVÁ

CZ

14:27

13:12

149

TOMÁŠ PALEČEK - PETR CIBULKA

CZ

14:28

13:13

150

LADISLAV SEIDL - KLÁRA HAMZOVÁ

CZ

14:29

13:14

151

JAROMÍR PŘIDAL -  VERONIKA ALBRECHTOVÁ

CZ

14:30

13:15

152

LUKÁŠ ROJKA - JAN BRABEC

CZ

14:31

13:16

153

ZBYNĚK STACH JAN VOTAVA

CZ

14:32

13:17

154

LADISLAV HENZL JR. - ZENKL KAREL

CZ

14:33

13:18

155

DAVID KAZDA - ŠTĚPÁN PECKA

CZ

14:34

13:19

156

JAROSLAV BRZOŃ KATEŘINA TRNKOVÁ

CZ

14:35

13:20

157

JIŘÍ KRÍDL - MARTIN KRÍDL

CZ

14:36

13:21

158

JOSEF STÁNOK – DANIELA NĚMEČKOVÁ

CZ

14:37

13:22

159

POHNĚTAL VLADIMÍR - STANISLAV PRÁGR

CZ

14:38

13:23

160

DAVID KOFROŇ FILIP JUREŇA

CZ

14:39

13:24

161

ONDŘEJ BENC - PATRIK BENC

CZ

14:40

13:25

162

JAKUB HOLUB - FILIP HAJNÍK

CZ

14:41

13:26

163

JOSEF PROUZA – ANETA PROUZOVÁ

CZ

14:42

13:27

164

DAVID HIML - MARTIN HLOUŠEK

CZ

14:43

13:28

 

 
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007