aktualizováno | 03.04.2024 15:26:35 | edda | přečteno: 3796x
Rallye Prague Revival 12.-14.4.2024, definitivní startovní listina
Zde je definitivní startovka, která se již nebude měnit, st. čísla omluvených zůstávají volná. 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

P

PETR FÜRST - EDA PATERA

TOYOTA COROLLA WRC

CZ

   

1

JOZEF STUDENIČ M. ZAPADLO, V. LIESKOVEC

ŠKODA 1000MB

SK

C

 

2

JOSEF KUKELKA - PAVEL RYŠÁNEK

AUDI QUATTRO

CZ

C

250

3

SVEIN LUND – ODDVAR MOLAND

DATSUN 240

N

L

 

4

BRUNO SACRÉ - ANNE - FRANCE LATINNE

TOYOTA CELICA

B

L

250

5

MONIKA PETZOLD – NICOLE DJAVANBAKHT

LADA SAMARA

D/CH

G+L

 

6

IURII BOMBANDOROV - ALEXANDER MEDVEDCHENKO

LADA 2103

UKR

L

 

7

JIŘÍ MOSKAL PAVEL ZÁLESKÝ

BMW 318 IS

CZ

C

250

8

LADISLAV KOPELENT - VLADIMÍR RAJNOCH

ŠKODA 130 RS

CZ

C

 

9

STEINAR FRELLUMSTAD – STEIN ROED

OPEL KADETT GTE

N

L

 

10

MICHEL GRIMALDIER - BASILE LAZAREFF

TRIUMPH 2000

F

L

 

11

ANTONÍN MUZIKANT - TOMÁŠ DRÁSTA

PEUGEOT 205 GTI

CZ

C

 

12

JIŘÍ ČERNÝ - DALIBOR MORAVEC

PEUGEOT 309

CZ

C

 

13

MARCEL TUČEK MIROSLAV VRBA

AUDI80 COUPÉ

CZ

C

 

14

MIROSLAV HOŠEK - JAN RUTA

BMW 320

CZ

C

 

15

GRZEGORZ BARAN -SLAWOMIR WÓJCIK

MERCEDES 280CE

PL

L

 

16

STANISLAW POSTAWKA - ANDRZEJ POSTAWKA

POLSKI FIAT

PL

L

 

17

ARUNAS LEKAVICIUS - KASTYTIS ŚVEDAS

LADA 2107

LT

   

18

ALMANTAS JACEVIČIUS - HELMUT LISSIN

BMW 323

LT

L

 

19

ANDRIUS VELIČKA - LINAS ŽVINAKEVIČIUS

AUDI COUPÉ

LT

 

250

20

FRANZ BOECK – MICHAELA KRIVAK

MAZDA 323

A

 

250

21

MANFRED DANZINGER – MARIO BAUERNFEIND

TOYOTA CELICA

A

 

250

22

ANDREAS BAUER - MANFRED KREUTZER

MAZDA 323

A

 

250

23

ANDRZEJ BANAŚ - RAFAL CHRONOWSKI

LANCIA BETA

PL

L

 

24

ADAM DOWGIRD - MARCIN KLONOWSKI

TOYOTA COROLLA GTI

PL

 

250

25

JANUZ MICHOWSKI - WOJCIECH MICHOWSKI

POLONEZ 2000

PL

   

26

EWA POSTAWKA - ANNA POSTAWKA

OPEL KADETT GSI

PL

G+V

 

27

PETER BENACK – Dr. PURFÜRST

WARTBURG 353 1.3

D

L

250

28

KAI - MICHAEL SCHWARZ – SABRINA KUNZE

WARTBURG 353

D

   

29

TORSTEN RIEDEL - ALEX SILKEIT

ŠKODA 105GL

D

   

30

JAN MESÁROŠ - MARIAN ŽAČIK

ŠKODA 120 S RALLY

SK

C

 

31

JAROSLAV HOMOLA - ALEX ŠTEFUCA

CITROEN AX GT

SK

C

250

32

EDUARD ŠEVČÍK - GYULA PINTÉR

BMW 325

SK/H

C

250

33

MILAN PROCHÁZKA - KAREL MOTTL

ŠKODA 120

CZ

C

 

34

PAVEL PAULIK - ALEŠ MORÁVEK

SAAB 96

CZ

C

 

35

JOSEF PANOŽKA - MIROSLAV ČERNÝ

PORSCHE 911

CZ

C

 

36

JOSEF MLEJNEK JR. –  JOSEF MLEJNEK

LADA 1600

CZ

C

 

37

TOMÁŠ VAVŘINEC - JAKUB VENCLÍK

BMW 325

CZ

C

 

38

LUBOMÍR PLAČEK IVETA PLAČKOVÁ

PORSCHE 911

CZ

C

 

39

MARCIN MIZIAK - MARCIN PRZYBYSZEWSKI

MERCEDES 190

PL

   

40

MARCIN PETLAK - KONRAD GROCHOD

BMW 318IS

PL

 

250

41

JACEK RATYNSKI - JACEK WIERZBICKI

MAZDA RX7

PL

   

42

WOJCIECH BIELOWAS – MICHAL SIROKA

VW GOLF

PL

L

 

43

RICO MEUSEL - PASCAL BODLING

ŠKODA 120S

D

   

44

KARSTEN HUNGER - STEFFEN LANGE

OPEL KADETT GSI

D

   

45

ROMAN SHCHYPKOV – KONSTANTIN HARKUSHA

ZASTAVA 1100

UKR

   

46

RENATA VILCHINSKAITE – VIKTORIA BASHLYKOVA

ZAZ 968

UKR

G

 

47

IVAN REJMON - JIŘÍ POLÁK

TRABANT 601

CZ

C

 

48

RUDOLF CHLAD - JIŘÍ KOLOVRÁTEK

TRABANT 601

CZ

C

 

49

STANISLAV PELC – PAVEL CHLUSTINA

TRABANT 601

CZ

C

 

50

MILAN JURKA - OLDŘICH JURKA

TRABANT 601

CZ

C

 

51

OLDŘICH JURKA JR. -  LUBOŠ BRABEC

LADA VFTS

CZ

C

 

52

VÁCLAV  FARKA – ROMAN FARKA

BMW 2002

CZ

C

 

53

ERIC POIRIER - JAROSLAW SLOMSKI

TOYOTA CELICA ST185

F /PL

 

250

54

PAWEL KOPROWSKI - BARTOSZ KOPROWSKI

SUBARU LEGACY

PL

 

250

55

ROBERT KLEMBA - JACEK KOBIERSKI

POLONEZ 2000

PL

   

56

LADISLAV HOLEČEK - MARTIN HOLEČEK

DATSUN 240

CZ

C

 

57

JIŘÍ NOVÝ JIŘÍ NOVÝ JR.

VW GOLF I.

CZ

C

 

58

JAROMÍR DUŠEK - FRANTIŠEK ŠEBESTA

ŠKODA FAVORIT

CZ

C

250

59

SILVESTR ULMANN – SILVESTR ULMANN JR.

PORSCHE 924

CZ

C

 

60

PETER ĎURKOVIČ - VLADIMÍR BOSÁK

LADA VFTS

SK

   

61

OLIVIER KANTOR - AGÁTA ALMASI

PEUGEOT 309

SK

C

 

62

MIROSLAV BRÁZDIK - MÁRIA MINÁROVÁ

PORSCHE 944

SK

C

 

63

PAVEL SKLENÁŘ - VÁCLAV TESAŘ

LADA 2105

CZ

C

 

64

LADISLAV HENZL – JIŘÍ ČEKAN

HONDA CRX

CZ

C

250

65

JIŘÍ OMELKA - TOMÁŠ KOPECKÝ

VW SCIROCCO

CZ

C

 

66

PIOTR KOSTRZEWA - PAWEL KRUPIŃSKI

VW SCIROCCO

PL

   

67

MARCIN GABROWSKI - AGNIESZKA B. GABROWSKA

PORSCHE 924TURBO

PL

   

68

PIETRO MOLITERNI - EVA HAVRÁNKOVÁ

FIAT 124

I/CZ

   

69

JIŘÍ KULHAN DALIBOR GONDÍK

ŠKODA 120S

CZ

V

 

70

ROBERT KOTÁL – STANISLAV MAŘÍK

ŠKODA 130L

CZ

C

 

71

JIŘÍ VÁVROVEC ALEXANDER VÁVROVEC

FORD ESCORT II

CZ

C

 

72

LUBOMÍR ŠILER - PAVEL VYDRA

ŠKODA FAVORIT

CZ

C

250

73

VÁCLAV KOBL - TEREZA KOBLOVÁ

MERCEDES 190

CZ

C

 

74

MARTIN SKÁLA – TOMÁŠ DIMITROV

FORD SIERRA

CZ

C

 

75

JIŘÍ PARMA - MATĚJ PARMA

RENAULT 5 GTE

CZ

C

 

76

JIŘÍ ŠVEC - VENDULA ŠVECOVÁ

LADA 2105

CZ

C

 

77

JOSEF KLOKOČKA - VLASTISLAV KUBÍN

LANCIA BETA

CZ

C

 

78

TOMÁŠ BÖHM - ELIZABETH BÖHM

FORD ESCORT

CZ

V

250

79

ROMAN HOLOCH - PETR SECHTÍK

ŠKODA FAVORIT

CZ

C

250

80

PETR ŠÍMA - TOMÁŠ NOVÁK

VW CORRADO

CZ

C

250

81

PETR BERAN – DAVID BERAN

FORD SIERRA COSWORTH

CZ

 

250

82

VLADIMÍR SKŘIČKA KAREL TOMEŠ

ALFA ROMEO GTV V6

CZ

   

83

DAVID PATERA - MICHAL ŠMÍD

CITROEN AX SPORT

CZ

 

250

84

LADISLAV HUBÁLEK - ONDŘEJ HAŠEK

BMW 323

CZ

   

85

LIBOR SILOVSKÝ – JAN ŘEZNÍČEK

TRIUMPH DOLOMITE

CZ

   

86

LUKASZ DZIEMIDOK -

FIAT 127 SPORT

PL

   

87

GRZEGORZ GĘSIK MACIEJ DRAZCZYK

TOYOTA COROLLA

PL

 

250

88

TOMASZ LUBOWIECKI - KASIA STALOWSKA

FIAT 128 SC

PL

   

89

PAWEL KRAJEWSKI - JAKUB ŹUR

LADA SAMARA

PL

   

90

PAWEL ŹUR - ALICJA ŹUR

VW GOLF II

PL

   

91

FILIP SILOVSKÝ – MARTIN BOZDĚCH

TRIUMPH TR7

CZ

   

92

GABRIEL HADRÁVEK - VOJTĚCH MAJKUS

LANCIA BETA

CZ

   

93

JIŘÍ MOSKAL JR.- DAVID HAUMER

VW GOLF II

CZ

   

94

JIŘÍ MIKULKA DANIEL MIKULKA

WARTBURG 312

CZ

   

95

JAN VOŘÍŠEK MARTIN TRHLÍK

PEUGEOT 309

CZ

   

96

URBAN RADEK - URBAN JAROSLAV

BMW 325

CZ

   

97

DANIELA MLEJNKOVÁ - MARTIN KEJŘ

AUDI 80 QUATTRO

CZ

G

 

98

MARTIN TOMEK – DAVID TOMEK

HONDA CIVIC

CZ

   

99

PAVEL KOLÁŘ   JOSEF METTER

ŠKODA 130L

CZ

   

100

VÁCLAV HLINOMAZ - VÁCLAV HLINOMAZ JR

OPEL KADETT

CZ

   

101

RADOSLAW SLOMSKI - AGATA SLOMSKA

TOYOTA MR2

PL

 

250

102

JANUSZ SUŚ - MAREK JAROSZ

VW GOLF I

PL

   

103

TOMÁŠ ZDRUBECKÝ – JAN EIDKUM

ŠKODA 120

CZ

   

104

VLASTIMIL POCAR – VENDULA ŠILHANOVÁ

ŠKODA RAPID

CZ

   

105

TOMÁŠ ZOUHAR – TOMÁŠ KUZMANIČ

LANCIA DELTA

CZ

 

250

106

TOMÁŠ, DAVID VOJTA KYSELA

VW GOLF I

CZ

   

107

VÁCLAV HORN JR. - JAKUB TULIS

PEUGEOT 309

CZ

 

250

108

WOJCIECH MADEJ - TOMASZ RYBKA

HONDA PRELUDE

PL

 

250

109

LUKASZ MALETZ - AGNIESZKA KSIEZYK

TOYOTA STARLET

PL

   

110

PETR KOŽÍŠEK – ROMAN JEDLIČKA

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

250

111

TOMÁŠ KRÉDL - LUCIE KRÉDLOVÁ

ŠKODA 130L

CZ

   

112

TOMÁŠ PŘÍPLATA - MARTIN KUČERA

RENAULT 11TURBO

CZ

   

113

JAN KLIMEŠ - MICHAL SMOLA

BMW 316

CZ

   

114

MARTIN JAKUŠEV - MICHAL PEJZL

VW 1302

CZ

   

115

PETR ČERNÝ PETR ČERNÝ JR.

BMW 525

CZ

 

250

116

JAN ŠRAJER - MATĚJ ŠRAJER

TOYOTA STARLET

CZ

   

117

PETR JANUŠKA –  P. MRŇA

VW GOLF II.

CZ

   

118

TOMÁŠ HRUBÝ – KRYSTÍNA KUTTNEROVÁ

ŠKODA 1000MB

CZ

   

119

JAKUB KŘIVSKÝ - JAN VLACH

LADA 2101

CZ

   

120

RADIM KUDR - MICHAL KUDR

ŠKODA 120S

CZ

   

121

DAVID ČERNÝ - K. ŠŤASTNÁ

FORD CORTINA

CZ

   

122

JIŘÍ VÁVROVEC JR. - MARTIN ČÍTEK

FORD CORTINA

CZ

   

123

JIŘÍ POLÁK JR. - VOJTĚCH POLÁK

WARTBURG 353

CZ

   

124

MATYÁŠ HOMOLA - DAVID BUNDA

VW POLO

CZ

   

125

MILAN ZEMÁNEK JR. - MILAN ZEMÁNEK

VW GOLF GTI

CZ

   

126

TOMÁŠ HRUBÝ JR. - DANIEL VAJRYCH

ŠKODA 1000MB

CZ

   

127

FILIP KŘIVSKÝ - ŠIMON PERTOLD

RENAULT 5 GTE

CZ

   

128

LUKÁŠ CVEJN – LENKA RADVANOVSKÁ

SUZUKI SWIFT

CZ

 

250

129

DANIEL JARKOVSKÝ - ZLATA JARKOVSKÁ

BMW E30

CZ

 

250

130

TOMÁŠ PROŠEK - LUKÁŠ PROŠEK

FORD FIESTA XR2

CZ

 

250

131

LUBOŠ SKALICKÝ - BÁRBORA SKALICKÁ

ŠKODA 130 LR

CZ

   

132

JAKUB EMINGR - JAKUB ŠAFAŘÍK

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

250

133

JAKUB URBÁNEK - TOMÁŠ PROŠEK

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

250

134

DAVID PROŠEK – ŠÁRKA PROŠKOVÁ

MAZDA MX5

CZ

 

250

135

MAREK DVOŘÁK   MICHAL MOJDL

LADA 21053

CZ

   

136

MICHAL RÁKOSNÍK - ONDŘEJ KADLEC

LADA 2107

CZ

   

137

PETR HAVEL - TOMÁŠ VANĚČEK

ŠKODA 120L

CZ

   

138

KATARÍNA ROZSÍVALOVÁ - VERONIKA KELBLOVÁ

HONDA CRX

CZ

G

 

139

JIŘÍ UHLÍK JIŘÍ UHLÍK JR.

FORD ESCORT

CZ

   

140

DAVID BURDA - HELENA BURDOVÁ

ŠKODA 110L

CZ

   

141

EVA REJMONOVÁ - MICHAL REJMON

FORD FIESTA

CZ

G

 

142

JOSEF CVEJN – IVA CVEJNOVÁ

SUZUKI SWIFT

CZ

 

250

143

MICHAL BLÁHA – VLADIMÍR HOUDEK

FORD SIERRA

CZ

 

250

144

JAN HOMOLA - JAKUB HOMOLA

VW GOLF II

CZ

   

145

MARTIN JETMAR - KARLA JETMAROVÁ

BMW E30

CZ

 

250

146

BOHUMIL HRUBÝ - VÁCLAV ŽALUD

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

250

147

LUBOŠ SKALICKÝ JR. - ŽANETA TINKOVÁ

ŠKODA FAVORIT

CZ

 

250

148

ANTONÍN CHALOUPKA - VLASTA CHALOUPKOVÁ

ŠKODA 1000MB

CZ

   

149

TOMÁŠ PALEČEK - PETR CIBULKA

ŠKODA 120

CZ

   

150

LADISLAV SEIDL - KLÁRA HAMZOVÁ

FORD SIERRA

CZ

 

250

151

JAROMÍR PŘIDAL -  VERONIKA ALBRECHTOVÁ

ŠKODA 125L

CZ

   

152

LUKÁŠ ROJKA - JAN BRABEC

OPEL KADETT

CZ

   

153

ZBYNĚK STACH JAN VOTAVA

NISSAN SUNNY

CZ

 

250

154

LADISLAV HENZL JR. - ZENKL KAREL

VW GOLF GTI

CZ

   

155

DAVID KAZDA - ŠTĚPÁN PECKA

VW 1302

CZ

   

156

JAROSLAV BRZOŃ KATEŘINA TRNKOVÁ

LOTUS ELAN

CZ

   

157

JIŘÍ KRÍDL - MARTIN KRÍDL

ŠKODA 1000MB

CZ

   

158

JOSEF STÁNOK – DANIELA NĚMEČKOVÁ

ŠKODA 120S

CZ

   

159

POHNĚTAL VLADIMÍR - STANISLAV PRÁGR

OPEL KADETT

CZ

 

250

160

DAVID KOFROŇ FILIP JUREŇA

HONDA CIVIC

CZ

 

250

161

ONDŘEJ BENC - PATRIK BENC

VW GOLF II

CZ

   

162

JAKUB HOLUB - FILIP HAJNÍK

ŠKODA 105

CZ

   

163

JOSEF PROUZA – ANETA PROUZOVÁ

FORD SIERRA

CZ

 

250

164

DAVID HIML - MARTIN HLOUŠEK

NISSAN SILVIA TURBO

CZ

 

250

 
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007