aktualizováno | 19.04.2023 18:59:06 | edda | přečteno: 5038x
Rallye Prague Revival 21-23.4.2023, poslední pokyny, startovní časy
Rallye Praha Revival, poslední pokyny
 
 
 
 
  • ve složce - rally / na liště/ je prohlášení jezdce, které si vyplňte předem, před přejímkou! Jsou tam také veškeré dokumanty a budou zde zveřejňované průběžné výsledky
  • SS 01, 02, 03, 09, 10, 11,12 lze sledovat on line zde - https://as-vysledky.cz/  
  • pokud přivezete auto již zítra,  auto je možné v areálu nechat přes noc. 
  • již jsou u nás v servisu k dispozici čísla, pokud si je chcete v klidu doma vylepit, zítra je možné
  • technická kontrola je pouze pro třídy 1-4! Musí absolvovat před administrativní přejímkou.
  • čerpací stanice je v těsné blízkosti pouze v Radotíně a u SS Exhibition Centre
  • vybírá se kauce 1000CZK nebo 50Euro na GPS
  • případný odtah si zajišťuje každý sám!
  • startovní čísla lepte na zadní boční okna či sloupek!
  • na SS Exhibition cetrum je k dispozici WC, Boženka na TC A vás nasměruje :-)
  • Níže jsou startovní časy slavnostního startu a čas předání itineráře na administrativní přejímce
 
 
 
   
 

 

CREW

START

VÝDEJ ITIRNERÁŘE

P

PETR FURST - EDA PATERA

11:58

 

0

TOMÁŠ POUR - JIŘÍ PORŠ

11:59

10:44

1

JOZEF STUDENIČ - V. LIESKOVEC

12:00

10:45

2

JOSEF KUKELKA - PAVEL RYŠÁNEK

12:01

10:46

3

SVEIN LUND - ODDVAR MOLAND

12:02

10:47

4

BRUNO SACRÉ - ANNE FRANCE LATINNE

12:03

10:48

5

GRZEGORZ BARAN - SŁAWOMIR WÓJCIK

12:04

10:49

6

MONIKA PETZOLD - NICOLE DJAVANBAKHT

12:05

10:50

7

JIŘÍ MOSKAL – PAVEL ZÁLESKÝ

12:06

10:51

8

MICHEL GRIMALDIER - BASILE LAZAREFF

12:07

10:52

9

IURII BOMBANDOROV - ALEXANDER MEDVEDCHENKO

12:08

10:53

10

ANTONÍN MUZIKANT -

12:09

10:54

11

LADISLAV KOPELENT - VLADIMÍR RAJNOCH

12:10

10:55

12

RENÉ LINDNER - RENÉ MALOTTA

12:11

10:56

13

MICHAEL SCHWARZ- SABRINA KUNZE

12:12

10:57

14

ALMANTAS JACEVIČIUS - DOLMANTAS JACEVIČIUS

12:13

10:58

15

ADOMAS PETROVAS – AUDRIUS ŠOŠAS

12:14

10:59

16

STANISŁAW POSTAWKA - ANDRZEJ POSTAWKA

12:15

11:00

17

JOHANN PETER PROBST – STEFAN SCHWERDT

12:16

11:01

18

REGINALD DELMARCHE - STIJN VAN DE WEYER

12:17

11:02

19

STEINAR FRELLUMSTAD - STEIN ROED

12:18

11:03

20

MARCIN MIZIAK – MARCIN PRZYBYSZEWSKI

12:19

11:04

21

ANDRZEJ WODZIŃSKI - MAREK KACZMAREK

12:20

11:05

22

ANDRZEJ BANAŚ – RAFAŁ CHRONOWSKI

12:21

11:06

23

MIROSLAV HOŠEK - JAN RUTA

12:22

11:07

24

JÁN MESÁROŠ - MARIAN ŽAČIK

12:23

11:08

25

EDUARD ŠEVČÍK - JULIUS PINTER

12:24

11:09

26

FRANZ BOECK – MANFRED DANZINGER

12:25

11:10

27

ANDREAS BAUER – MANFRED KREUTZER

12:26

11:11

28

ANATOLII RADIVILOV - VLADISLAV KORNEJCHUK

12:27

11:12

29

MYKOLA CHMYCH - VALENTIN MARTYCHKO

12:28

11:13

30

MARCIN PĘTLAK – KONRAD GROCHOT

12:29

11:14

31

ADAM DOWGIRD – MARCIN KLONOWSKI

12:30

11:15

32

EWA GALIŃSKA POSTAWKA – ANNA POSTAWKA

12:31

11:16

33

RICO MEUSEL - PASCAL  BODLING

12:32

11:17

34

TORSTEN RIEDEL - ALEXANDER SILKEIT

12:33

11:18

35

PAVEL PAULIK - ALEŠ MORÁVEK

12:34

11:19

36

JOSEF PANOŽKA - MIROSLAV ČERNÝ

12:35

11:20

37

JOSEF MLEJNEK JR. –  JOSEF MLEJNEK

12:36

11:21

38

IVAN REJMON - JIŘÍ POLÁK

12:37

11:22

39

RUDOLF CHLAD - JIŘÍ KOLOVRÁTEK

12:38

11:23

40

STANISLAV PELC – PAVEL CHLUSTINA

12:39

11:24

41

MILAN JURKA - OLDŘICH JURKA

12:40

11:25

42

MARCIN GABROWSKI - AGNIESZKA B. GABROWSKA

12:41

11:26

43

JANUZ MICHOWSKI - WOJCIECH MICHOWSKI

12:42

11:27

44

HELMUT LISSIN - ALMANTAS MACIUNAS

12:43

11:28

45

ARUNAS LEKAVICIUS - KASTYTIS ŠVEDAS

12:44

11:29

46

TOMÁŠ VAVŘINEC - JAKUB NOVÝ

12:45

11:30

47

LUBOMÍR PLAČEK – IVETA PLAČKOVÁ

12:46

11:31

48

JIŘÍ ACHS - TOMÁŠ ACHS

12:47

11:32

49

JIŘÍ OMELKA – TOMÁŠ KOPECKÝ

12:48

11:33

50

LUBOMÍR ŠILER - PAVEL VYDRA

12:49

11:34

51

OLDŘICH JURKA JR. -  LUBOŠ BRABEC

12:50

11:35

52

VLADIMÍR LIŠKA – JAN HLISTA

12:51

11:36

53

PIETRO MOLITERNI - EVA HAVRÁNKOVÁ

12:52

11:37

54

PIOTR ŁUBKOWSKI - DANIEL IWANOW

12:53

11:38

55

ERIC POIRIER - JAROSŁAW SŁOMSKI

12:54

11:39

57

PAWEŁ KRAJEWSKI - JAKUB  ŹUR

12:55

11:40

58

VÁCLAV  FARKA – ROMAN FARKA

12:56

11:41

59

JIŘÍ NOVÝ – JIŘÍ NOVÝ JR.

12:57

11:42

60

LADISLAV HOLEČEK - MARTIN HOLEČEK

12:58

11:43

61

PIOTR KOSTRZEWA - PAWEL KRUPIŃSKI

12:59

11:44

63

SILVESTR ULMANN – SILVESTR ULMANN JR.

13:00

11:45

64

JAROMÍR DUŠEK – FRANTIŠEK ŠEBESTA

13:01

11:46

65

LADISLAV HENZL – JIŘÍ ČEKAN

13:02

11:47

66

OLIVER KÁNTOR - AGÁT ALMÁSI

13:03

11:48

67

VLADIMÍR BOSÁK - PETER ĎURKOV

13:04

11:49

69

ROBERT KOTÁL – STANISLAV MAŘÍK

13:05

11:50

70

JIŘÍ VÁVROVEC - ALEXANDR VÁVROVEC

13:06

11:51

71

PAVEL SKLENÁŘ - VÁCLAV TESAŘ

13:07

11:52

72

BOŘEK KUČERA - VĚRA NĚMCOVÁ

13:08

11:53

73

MACIEJ ORZECHOWSKI - JULIA ORZECHOWSKA

13:09

11:54

74

WOJCIECH BIAŁOWAS - MICHAŁ SYKORA

13:10

11:55

75

MARTIN SKÁLA – TOMÁŠ DIMITROV

13:11

11:56

77

JIŘÍ PARMA - MATĚJ PARMA

13:12

11:57

78

STANISŁAW MAKULA - MARIUSZ MOLGA

13:13

11:58

79

PAWEŁ ŹUR - ALICJA ŹUR

13:14

11:59

80

JIŘÍ ŠVEC -

13:15

12:00

81

JOSEF KLOKOČKA - VÍTĚZSLAV KUBÍN

13:16

12:01

82

PETR ŠÍMA - TOMÁŠ NOVÁK

13:17

12:02

83

VLADIMÍR SKŘIČKA – KAREL TOMEŠ

13:18

12:03

84

ONDŘEJ MORAVEC - OLGA ROUČKOVÁ

13:19

12:04

85

TOMÁŠ BÖHM - KATEŘINA BÖHM

13:20

12:05

86

JAN ŠRAJER - MATĚJ ŠRAJER

13:21

12:06

87

JIŘÍ BISTIAK – DALIBOR ADAMEC

13:22

12:07

88

LADISLAV HUBÁLEK –  ONDŘEJ HAŠEK

13:23

12:08

89

DAVID PATERA - MICHAL  ŠMÍD

13:24

12:09

90

ŁUKASZ KOKOSIŃSKI - 

13:25

12:10

91

RADOSŁAW SŁOMSKI - AGATA SŁOMSKA

13:26

12:11

92

MICHAŁ KOWALIK - KOWALIK

13:27

12:12

93

LIBOR SILOVSKÝ – JAN ŘEZNÍČEK

13:28

12:13

95

OTA GERNÁT – LADISLAV SVOBODA

13:29

12:14

96

FILIP SILOVSKÝ – MARTIN BOZDĚCH

13:30

12:15

97

GABRIEL HADRÁVEK - VOJTĚCH MAJKUS

13:31

12:16

98

JIŘÍ MOSKAL JR.- DAVID HAUMER

13:32

12:17

99

TOMÁŠ SOVA - MIROSLAV FRIC

13:33

12:18

100

DAVID SOVA - RADEK SOVA

13:34

12:19

101

JOSEF ČERMÁK - MARCELA ČERMÁKOVÁ

13:35

12:20

102

VÁCLAV KOBL - TEREZA KOBLOVÁ

13:36

12:21

103

DOMINIK TICHÝ - DAVID TICHÝ

13:37

12:22

104

JAROSLAV URBAN – RADEK URBAN

13:38

12:23

105

VLASTIMIL SUK JR. - MARKÉTA SUKOVÁ

13:39

12:24

106

JIŘÍ MIKULKA – KAREL VODOCHODSKÝ

13:40

12:25

107

JAN VOŘÍŠEK – MARTIN TRHLÍK

13:41

12:26

108

PETR BERAN – DAVID BERAN

13:42

12:27

109

DANIELA MLEJNKOVÁ - MARTIN KEJŘ

13:43

12:28

110

MARTIN TOMEK – DAVID TOMEK

13:44

12:29

111

PETR KOLMAN –  PAVEL KŘIVÁNEK

13:45

12:30

112

PAVEL KOLÁŘ –  JOSEF METTER

13:46

12:31

113

TOMÁŠ ZDRUBECKÝ – JAN EIDKUM

13:47

12:32

114

VLASTIMIL POCAR – VENDULA ŠILHANOVÁ

13:48

12:33

116

TOMÁŠ ZOUHAR – TOMÁŠ KUZMANIČ

13:49

12:34

117

PETR KOŽÍŠEK –

13:50

12:35

118

TOMÁŠ KRÉDL - LUCIE KRÉDLOVÁ

13:51

12:36

119

PETR HAVEL – TOMÁŠ VANĚČEK

13:52

12:37

120

VLADIMÍR FIŠERA – JANA FIŠEROVÁ

13:53

12:38

121

TOMÁŠ PŘÍPLATA - MARTIN KUČERA

13:54

12:39

122

PETR ČERNÝ – PETR ČERNÝ JR.

13:55

12:40

123

PETR JANUŠKA –  P. MRŇA

13:56

12:41

125

TOMÁŠ HRUBÝ – KRYSTÍNA KUTTNEROVÁ

13:57

12:42

126

JAKUB KŘIVSKÝ - JAN VLACH

13:58

12:43

127

RADIM KUDR - JIŘÍ KRÍDL

13:59

12:44

128

DAVID ČERNÝ - K. ŠŤASTNÁ

14:00

12:45

129

JIŘÍ POLÁK JR. - VOJTĚCH POLÁK

14:01

12:46

130

FILIP KŘIVSKÝ - JAKUB VYSKOČIL

14:02

12:47

131

MARTIN JAKUŠEV - MICHAL PEJZL

14:03

12:48

132

JAN KLIMEŠ - MICHAL SMOLA

14:04

12:49

133

JAN VEBER - JAN KRÚPA

14:05

12:50

134

MATYÁŠ HOMOLA - DAVID BUNDA

14:06

12:51

135

MILAN ZEMÁNEK JR. - MILAN ZEMÁNEK

14:07

12:52

136

VOJTĚCH MATOUŠEK - VLADIMÍR JANOVSKÝ

14:08

12:53

137

VÍT MATOUŠEK - MICHAL PAPEŽ

14:09

12:54

138

TOMÁŠ HRUBÝ JR. - DANIEL VAJRYCH

14:10

12:55

139

TOMÁŠ PROŠEK - LUKÁŠ PROŠEK

14:11

12:56

140

DAVID PROŠEK – ŠÁRKA PROŠKOVÁ

14:12

12:57

141

MAREK DVOŘÁK – KRISTÝNA VALENTOVÁ

14:13

12:58

143

STANISLAV URBÁNEK - DANA URBÁNKOVÁ

14:14

12:59

144

KATARÍNA ROZSÍVALOVÁ - VERONIKA KELBLOVÁ

14:15

13:00

145

MICHAEL REJMON - EVA REJMONOVÁ

14:16

13:01

146

JIŘÍ UHLÍK – JIŘÍ UHLÍK JR.

14:17

13:02

147

DAVID BURDA - AMÁLIE BURDOVÁ

14:18

13:03

148

JAKUB EMINGR - JAKUB ŠAFAŘÍK

14:19

13:04

149

PETR ŘÍHA - MILADA ŘÍHOVÁ

14:20

13:05

150

MICHAL RÁKOSNÍK - ONDŘEJ KADLEC

14:21

13:06

151

JAKUB ZÁKRAVSKÝ - MIROSLAV DOUBEK

14:22

13:07

152

JOSEF CVEJN – IVA CVEJNOVÁ

14:23

13:08

153

MICHAL BLÁHA – VLADIMÍR HOUDEK

14:24

13:09

154

LUKÁŠ CVEJN – NELA KRÁTKA

14:25

13:10

155

PŘEMYSL JUN  - STANISLAVA WETTEROVÁ

14:26

13:11

156

TOMÁŠ PALEČEK - PETR CIBULKA

14:27

13:12

157

JIŘÍ VÁVROVEC JR. - MARTIN ČÍTEK

14:28

13:13

158

LUKÁŠ ROJKA - JAN BRABEC

14:29

13:14

159

JAROMÍR PŘIDAL -  VERONIKA ALBRECHTOVÁ

14:30

13:15

160

BOHUMIL HRUBÝ - VÁCLAV ŽALUD

14:31

13:16

161

MARTIN JETMAR - KARLA JETMAROVÁ

14:32

13:17

163

DANIEL JARKOVSKÝ - ZLATA JARKOVSKÁ

14:33

13:18

164

LADISLAV SEIDL - KLÁRA HAMZOVÁ

14:34

13:19

165

DAVID KOFROŃ - JAKUB HOVORKA

14:35

13:20

 

Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007