20.04.2022 19:51:13 | edda | přečteno: 2404x
RPR 2022, vyzvednutí itineráře

 Jak je uvedeno v programu akce, hodinu před vašim slavnostním startem v centru Prahy vám bude u administrativní přejímky v Kart centru vydán itinerář, poté se můžete vydat libovolnou cestou bez časových kontrol do centra. Lze si vyzvednout i itinerář pro jízdu ke startu.

Časy předání itineráře -

1 JOZEF STUDENIČ – M.ZAPADLO, V. LIESKOVEC 11:00
2 PAVEL ŠOFR - EVA TRANTOVÁ 11:01
3 SVEIN LUND - TORE FREDRIKSEN 11:02
4 JOHN HAUGLAND - ODDVAR MOLAND 11:03
6 JOSEF KUKELKA - PAVEL RYŠÁNEK 11:04
7 JIŘÍ MOSKAL – PAVEL ZÁLESKÝ 11:05
8 JEAN FRANCOIS DEVILLERS - ERIC CHAPA 11:06
9 BRUNO SACRÉ - ANNE-FRANCE LATINNE 11:07
11 GRZEGORZ BARAN - SŁAWOMIR WÓJCIK 11:08
12 ANTONÍN MUZIKANT - TOMÁŠ DRÁSTA 11:09
13 LADISLAV KOPELENT - VLADIMÍR RAJNOCH 11:10
14 MARCEL TUČEK - PAVEL VRBA 11:11
15 ADOMAS PETROVAS – AUDRIUS ŠOŠAS 11:12
17 JOHANN PETER PROBST – STEFAN LOHR 11:13
18 MONIKA PETZOLD –  EDITH WEISS 11:14
20 PIETRO MOLITERNI – EVA  HAVRÁNKOVÁ 11:15
21 ADAM DOWGIRD – MARCIN KLONOWSKI 11:16
22 MARCIN MIZIAK – MARCIN PRZYBYSZEWSKI 11:17
23 FRANZ BOECK – MICHAELA KRIVAK 11:18
24 ANDREAS BAUER – MANFRED DANZINGER 11:19
25 TORSTEN RIEDEL - ALEXANDER SILKEIT 11:20
26 PAVEL PAULIK - ALEŠ MORÁVEK 11:21
27 MIROSLAV HOŠEK – JAN RUTA 11:22
28 VLASTIMIL KLOUDA – IVAN BRADÁČEK 11:23
29 KJELL WESTBYE - PETTER VEGEL 11:24
30 STEINAR  FRELLUMSTAD - STEIN ROED 11:25
31 REGINALD DELMARCHE - STIJN VAN DE WEYER 11:26
32 STANISŁAW POSTAWKA - ANDRZEJ POSTAWKA 11:27
33 ANDRZEJ BANAŚ – RAFAŁ CHRONOWSKI 11:28
34 JOSEF MLEJNEK JR. – MLEJNEK JOSEF 11:29
35 JIŘÍ POLÁK - EVA REJMONOVÁ 11:30
36 JIŘÍ WEBINGER – MIROSLAV BOHÁČ 11:31
37 RUDOLF CHLAD - JIŘÍ KOLOVRÁTEK 11:32
38 STANISLAV PELC – PAVEL CHLUSTINA 11:33
39 JIŘÍ DOHNAL - PAVEL HARTL 11:34
40 MILAN JURKA - OLDŘICH JURKA 11:35
41 JÁN MESAROS – MARIAN ŽAČIK 11:36
43 JIŘÍ ACHS - RADKO POLCAR 11:37
44 JIŘÍ OMELKA – TOMÁŠ KOPECKÝ 11:38
45 EWA GALIŃSKA POSTAWKA – ANNA POSTAWKA 11:39
46 VLADIMÍR MUŽÁK - PETR KOŠEK 11:40
47 OLDŘICH JURKA JR. -  LUBOŠ BRABEC 11:41
49 VLADIMÍR LIŠKA – JAN HLISTA 11:42
51 LUBOMÍR PLAČEK – IVETA PLAČKOVÁ 11:43
52 MILAN PROCHÁZKA – KAREL MOTTL 11:44
53 PETR MINÁŘIK – TOMÁŠ ROSENBERG 11:45
54 VÁCLAV  FARKA – ROMAN FARKA 11:46
55 JIŘÍ NOVÝ – JIŘÍ NOVÝ JR. 11:47
56 SILVESTR ULMANN – SILVESTR ULMANN JR. 11:48
58 RAFAŁ WINIARSKI - PAWEŁ WINIARSKI 11:49
59 PAWEL HOFFMAN - JAKUB KASZUBA 11:50
60 LADISLAV HENZL – JIŘÍ ČEKAN 11:51
61 PAVEL VYDRA – LUBOŠ ŠILER 11:52
62 PETR MULLER –  JANA MÜLLEROVÁ 11:53
64 ROBERT KLEMBA - KRZYSZTOF KRUK 11:54
65 ARKADIUSZ BIELECKI - MARCIN BARŁOGA 11:55
66 ROBERT KOTÁL – STANISLAV MAŘÍK 11:56
67 ŁUKASZ DZIEMIDOK - MACIEJ LISOWSKI 11:57
68 MAREK DVOŘÁK – JAROSLAV KLICH 11:58
69 MARCIN GABROWSKI - AGNIEZSKA GABROWSKA 11:59
70 GRZEGORZ GĘSIK – SZCZEPAN JABŁOŃSKI 12:00
71 JIŘÍ VÁVROVEC – ALEXANDER VÁVROVEC 12:01
72 LADISLAV HOLEČEK – MARTIN HOLEČEK 12:02
73 LUKASZ KLÓSE - JAREK STACHURA 12:03
74 ANDRZEJ LENCZOWSKI - JACEK PRYCZEK 12:04
75 MARCIN PĘLAK – KONRAD GROCHOT 12:05
76 VLADIMÍR FAKTOR - MILAN GLASNAK 12:06
77 MIROSLAV ČERNÝ JR. - MIROSLAV ČERNÝ 12:07
78 PIOTR ŁUBKOWSKI - DANIEL IWANOW 12:08
79 JACEK RATYŃSKI - JACEK WIERZBICKI 12:09
80 JUSTYNA OSTROWSKA - RADO RADOSNY  12:10
81 ADRIAN URBAŃSKI - SEBASTIAN CZERWIŃSKI 12:11
82 BOŘEK KUČERA - VĚRA NĚMCOVÁ 12:12
83 PETR KOŽÍŠEK – VÁCLAV BUBLA  12:13
84 MARTIN SKÁLA – TOMÁŠ DIMITROV 12:14
85 JIŘÍ JELÍNEK - HANA JELÍNKOVÁ 12:15
86 JIŘÍ PARMA - MATĚJ PARMA 12:16
87 JIŘÍ ŠVEC - VÁCLAV SOVA  12:17
88 VLADIMÍR SKŘIČKA – KAREL TOMEŠ 12:18
89 JIŘÍ BISTIAK – DALIBOR ADAMEC 12:19
90 LADISLAV HUBÁLEK –  ONDŘEJ HAŠEK 12:20
91 LIBOR SILOVSKÝ – JAROSLAV KUDRNA 12:21
92 GABRIEL HADRÁVEK – VOJTĚCH MAJKUS 12:22
95 ERIC POIRIER - JAROSŁAW SŁOMSKI 12:23
96 RADOSŁAW SŁOMSKI - AGATA SŁOMSKA 12:24
97 PAWEŁ KRAJEWSKI - SŁAWOMIR SZOKALSKI 12:25
98 FILIP SILOVSKÝ – MARTIN BOZDĚCH 12:26
100 JOSEF ČERMÁK JR. - TOMÁŠ VAŇATA 12:27
101 JIŘÍ MOSKAL JR.- DAVID HAUMER 12:28
102 PETR KOLÁŘ - PETR KOLÁŘ JR. 12:29
103 TOMÁŠ SOVA - TOMÁŠ SOVA JR. 12:30
104 DAVID SOVA - RADEK SOVA 12:31
105 MAREK URBAN – RADEK URBAN 12:32
106 JAN KLIMEŠ – MICHAL SMOLA 12:33
107 VOJTĚCH MATOUŠEK – VLADIMÍR JANKOVSKÝ 12:34
108 VÍT MATOUŠEK -  PETR JAKUŠEV 12:35
109 VLASTIMIL SUK JR. - MARKÉTA SUKOVÁ 12:36
110 JIŘÍ MIKULKA – KAREL VODOCHODSKÝ 12:37
111 JAN VOŘÍŠEK – MARTIN TRHLÍK 12:38
112 PETR BERAN – DAVID BERAN 12:39
113 DANIELA MLEJNKOVÁ - MARTIN KEJŘ 12:40
114 VÁCLAV HLINOMAZ – VÁCLAV HLINOMAZ JR. 12:41
115 MARTIN TOMEK – DAVID TOMEK 12:42
116 PETR KOLMAN –  PAVEL KŘIVÁNEK 12:43
117 PAVEL KOLÁŘ –  JOSEF METTER 12:44
118 TOMÁŠ ZDRUBECKÝ – JAN EIDKUM 12:45
119 MARTIN JAKUŠEV -JAKUB KLIMEŠ 12:46
120 VLASTIMIL POCAR – VENDULA ŠILHANOVÁ 12:47
121 PAVEL KESTLER – VLASTA KESTLEROVÁ 12:48
122 TOMÁŠ ZOUHAR – TOMÁŠ KUZMANIČ 12:49
123 DOMINIK TICHÝ - DAVID TICHÝ 12:50
124 TOMÁŠ KRÉDL - LUCIE KRÉDLOVÁ 12:51
125 PETR HAVEL – TOMÁŠ VANĚČEK 12:52
126 VLADIMÍR FIŠERA – PETR JIROUT 12:53
127 VÁCLAV HORN – JAKUB TULIS 12:54
128 TOMÁŠ PŘÍPLATA - MARTIN KUČERA 12:55
129 PETR ČERNÝ – PETR ČERNÝ JR. 12:56
130 PETR JANUŠKA – DAVID ČERNÝ 12:57
131 LIBOR MATOUŠEK - VÁCLAV MRÁZ 12:58
132 TOMÁŠ HRUBÝ – TOMÁŠ HRUBÝ JR. 12:59
133 TOMÁŠ KYSELA - VOJTĚCH KYSELA 13:00
134 RADIM KUDR - JAN JUNGWIRTH 13:01
135 JIŘÍ POLÁK JR. - MARTIN POLÁK 13:02
136 JAKUB KŘIVSKÝ -FILIP KŘIVSKÝ 13:03
137 MILAN ZEMÁNEK JR. - MILAN ZEMÁNEK 13:04
138 TOMÁŠ PROŠEK - LUKÁŠ PROŠEK 13:05
139 DAVID PROŠEK – ŠÁRKA PROŠKOVÁ 13:06
140 KATARÍNA ROZSÍVALOVÁ - VERONIKA KEBLOVÁ 13:07
141 ALEŠ DIMITROV – MICHAEL REJMON 13:08
142 JIŘÍ UHLÍK – JIŘÍ UHLÍK JR. 13:09
143 DAVID BURDA - HELENA BURDOVÁ 13:10
144 JAKUB ŠAFAŘÍK – JAKUB EMINGR 13:11
145 PETR ŘÍHA - MILADA ŘÍHOVÁ 13:12
146 MICHAL RÁKOSNÍK - ONDŘEJ KADLEC 13:13
147 JAKUB ZÁKRAVSKÝ - MIROSLAV DOUBEK 13:14
148 JAKUB HOLUB - FILIP HAJNIK 13:15
149 MATYÁŠ HOMOLA - DAVID BUNDA 13:16
150 JAN HOMOLA – TOMÁŠ KOZÁK 13:17
151 JOSEF CVEJN – IVA CVEJNOVÁ 13:18
152 MICHAL BLÁHA – VLADIMÍR HOUDEK 13:19
153 VÁCLAV HORN – STANISLAV JELÍNEK 13:20
154 LUKÁŠ CVEJN – NELA KRÁTKA 13:21
155 JAKUB URBÁNEK - TOMÁŠ PROŠEK 13:22
156 VÁCLAV KOBL - TEREZA KOBLOVÁ 13:23
157 TOMÁŠ PALEČEK - PETR CIBULKA 13:24
158 PETR FIŠER - ROMANA ČERNÁ 13:25
159 JIŘÍ VÁVROVEC JR. - ČENĚK VÁVROVEC 13:26
160 LUKÁŠ ROJKA - JAN BRABEC 13:27
161 JAROMÍR PŘIDAL - PETRA TĚŠITELOVÁ 13:28
162 MARTIN JETMAR - KARLA JETMAROVÁ 13:29
163 BOHUMIL HRUBÝ - JIŘÍ KUBÁT 13:30

 

 

Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007