27.03.2016 10:59:38 | edda | přečteno: 9733x
Výsledky Most

 Nevím, proč mi nejdou nahrát do dokumentů???

   Ke stažení xls. jsou k dispozici na našem facebooku. Nouzově níže.

 

I. závod 

Category : N-1400










1 850 Mazánek Václav Suzuki swift gti
N-1400
* 02:18,79
* 02:17,60 04:36,39
2 802 Bobek Jiří Škoda Felicia Bobkolety N-1400
* 02:19,09
* 02:18,05 04:37,14 00:00,75
3 810 Vlček Tomáš Peugeot 106 rallye AUTO MITO N-1400
* 02:22,03
* 02:21,72 04:43,75 00:07,36
4 803 Bendl Martin Citroen Saxo Bobkolety N-1400
* 02:22,47
* 02:21,70 04:44,17 00:07,78
5 820 Krejčí Vladimír Škoda Felicia
N-1400
* 02:47,18
* 02:48,58 05:35,76 00:59,37
























Category : N-1600










1 700 Omelka Tomáš Peugeot 106 Šo©k Motorsport N-1600
* 02:05,51
* 02:03,76 04:09,27
2 708 Fikota ml. Jaroslav Honda Civic AMK Týn nad Vltavou N-1600
* 02:08,20
* 02:05,28 04:13,48 00:04,21
3 704 Hakl Vojta Citroen saxo vts KURD motorsport N-1600
* 02:08,28
* 02:06,34 04:14,62 00:05,35
4 777 Neužil Tomáš Peugeot 106
N-1600
* 02:08,43
* 02:06,53 04:14,96 00:05,69
5 770 Fikota st. Jaroslav

N-1600
* 02:08,46
* 02:08,56 04:17,02 00:07,75
6 702 Krotil Lukáš Citroen Saxo VTS Šo©k Motorsport N-1600
* 02:10,55
* 02:08,86 04:19,41 00:10,14
7 733 Kvasnička Vladimír Citroen Saxo VTS Falco Motorsport N-1600
* 02:17,90
* 02:13,85 04:31,75 00:22,48
8 707 Kubíček Pavel citroen saxo 2K N-1600
* 02:13,95 00:15,0 * 02:26,54 04:40,49 00:31,22
9 714 Křístek Jindřich Citroen Saxo VTS Patera Citroen N-1600
* 02:24,38
* 02:20,57 04:44,95 00:35,68
10 712 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Patera Citroen N-1600
* 02:24,01
* 02:22,45 04:46,46 00:37,19
11 711 Kalika Petr Citroen Saxo VTS Patera Citroen N-1600
* 02:30,76
* 02:24,15 04:54,91 00:45,64
12 71 Stočesová Bára Citroen Saxo VTS Patera Citroen N-1600
* 02:34,41
* 02:24,15 04:58,56 00:49,29
13 706 Holická Bára Citroen DS3
N-1600
* 02:31,53
* 02:32,19 05:03,72 00:54,45
























DNF - 1.kolo











715 Cikán Radek Citroen Saxo VTS
N-1600
*
*

























DNS - 2.kolo











715 Cikán Radek Citroen Saxo VTS
N-1600
*
*

























Category : N-2000










1 620 Tvaroh Petr Acura RSX GRT team N-2000
* 02:06,79
* 02:03,08 04:09,87
2 606 Pribula Mojmír Renault Clio R
N-2000
* 02:07,96
* 02:08,32 04:16,28 00:06,41
3 600 Vaňátko Jaroslav Acura RSX GRT team N-2000
* 02:10,20
* 02:06,10 04:16,30 00:06,43
4 602 Šenold Jan Audi A3 Jilemnice N-2000
* 02:11,12
* 02:11,06 04:22,18 00:12,31
5 617 Fikota ml. Jaroslav Ford Focus ST170
N-2000
* 02:12,37
* 02:10,43 04:22,80 00:12,93
6 660 Ruta Jiří Ford Escort RS2000
N-2000
* 02:14,36
* 02:15,56 04:29,92 00:20,05
7 616 Tojšl Adam Ford Focus ST170 ATHILA N-2000
* 02:17,49
* 02:15,34 04:32,83 00:22,96
8 608 Matějovcová Žaneta Honda MM Auto Praha N-2000
* 02:26,38
* 02:28,98 04:55,36 00:45,49
9 603 Ježek Milan BMW e36 318is
N-2000
* 02:30,17
* 02:27,51 04:57,68 00:47,81
10 609 Čábelová Vanessa Honda MM Auto Praha N-2000
* 02:38,40
* 02:38,37 05:16,77 01:06,90
























DNS - 1.kolo











607 Čábela Martin Honda
N-2000
*
*


681 Czudek Marek Renault Clio RS
N-2000
*
*

























DNS - 2.kolo











607 Čábela Martin Honda
N-2000
*
*


681 Czudek Marek Renault Clio RS
N-2000
*
*

























Category : N+2000










1 588 Nesvadba Martin Nissan GTR Nescar Sport Liberec N+2000
* 01:52,96
* 01:51,19 03:44,15
2 501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer EVO IX Hakspeed N+2000
* 01:56,69
* 01:55,36 03:52,05 00:07,90
3 580 Hofmann Michael Nissan GTR Nescar Sport Liberec N+2000
* 01:59,28
* 01:52,78 03:52,06 00:07,91
4 500 Lev Martin Subaru Impreza STI Autoservis Lev N+2000
* 01:57,40
* 01:57,92 03:55,32 00:11,17
5 502 Hubr František Subaru Impreza HF racing N+2000
* 02:02,59
* 02:05,50 04:08,09 00:23,94
6 509 Hubr Jan Subaru Impreza STI HF racing N+2000
* 02:08,29
* 02:03,73 04:12,02 00:27,87
7 503 Pešek Vladimír Subaru Impreza Plzeň N+2000
* 02:12,97
* 02:07,47 04:20,44 00:36,29
8 510 Mondek Karel BMW compact KM N+2000
* 02:18,12
* 02:14,87 04:32,99 00:48,84
























Category : E-1400










1 405 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki Goodal E-1400
* 02:05,36
* 02:02,69 04:08,05
2 477 Černý st. Miroslav Škoda 120S CM motorsport E-1400
* 02:11,05
* 02:07,85 04:18,90 00:10,85
3 401 Krejčí Bohuslav Škoda Rapid 130 rh KR pro Škoda historik E-1400
* 02:11,80
* 02:09,20 04:21,00 00:12,95
4 488 Alinc Jan Škoda 120S CM motorsport E-1400
* 02:12,24
* 02:10,52 04:22,76 00:14,71
5 409 Pánek Lubomír Suzuki Mesi Racing Team E-1400
* 02:14,94
* 02:13,04 04:27,98 00:19,93
6 408 Burda David PICKUP Kawa Goodal E-1400
* 02:16,03
* 02:19,98 04:36,01 00:27,96
7 456 Volf Roman Škoda Felicia
E-1400
* 02:22,03
* 02:16,55 04:38,58 00:30,53
8 422 Roděj Emil Škoda Favorit
E-1400
* 02:30,14
* 02:31,04 05:01,18 00:53,13
























DNS - 1.kolo











423 Cirnfus Jiří Škoda Favorit
E-1400
*
* 02:25,76

























Category : E-1600










1 300 Černý Miroslav Škoda 130L CM motorsport E-1600
* 01:53,93
* 01:53,06 03:46,99
2 305 Reiss Jan Škoda 130RS Reissing team E-1600
* 02:04,61
* 02:02,78 04:07,39 00:20,40
3 388 Astl Jakub Honda CRX II RastaRockett E-1600
* 02:12,52
* 02:08,43 04:20,95 00:33,96
4 371 Pecina ml. Robert Honda Autopecina Karlovy Vary E-1600
* 02:11,62
* 02:10,13 04:21,75 00:34,76
5 355 Zenkl ml. Otakar

E-1600
* 02:16,00
* 02:13,14 04:29,14 00:42,15
6 321 Vyšný Luboš Citoren Saxo
E-1600
* 02:18,35
* 02:13,43 04:31,78 00:44,79
7 372 Kalousová Eva Honda
E-1600
* 02:17,59
* 02:17,46 04:35,05 00:48,06
8 366 Kožmínová Veronika Citroen C2 Auto Kožmín E-1600
* 02:42,40
* 02:40,91 05:23,31 01:36,32
























Category : E-2000










1 143 Černý David

E-2000
* 01:55,64
* 01:53,29 03:48,93
2 100 Slováček Michal Honda Civic Type R Svijany Racing E-2000
* 01:58,78
* 01:58,66 03:57,44 00:08,51
3 101 Kotrmon Libor Škoda Octavia Nadoko Turnov E-2000
* 02:02,18
* 01:58,93 04:01,11 00:12,18
4 102 Šmied Jindřich Renault Clio RS Paliva Sedlčany E-2000
* 02:05,85
* 02:02,82 04:08,67 00:19,74
5 123 Roll Michal Ibiza Cupra R RMLRACING E-2000
* 02:07,06
* 02:03,87 04:10,93 00:22,00
6 116 Kobl Václav Škoda Octavia
E-2000
* 02:11,23
* 02:07,48 04:18,71 00:29,78
7 125 Terš Jiří Škoda Fabia RS AutoTerš Racing Team Klatovy E-2000
* 02:11,13
* 02:09,05 04:20,18 00:31,25
8 120 Dr. Ásta Tomáš

E-2000
* 02:11,34
* 02:09,56 04:20,90 00:31,97
9 117 Kubata ml. Jaroslav Škoda Fabia tdi RML racing E-2000
* 02:13,70
* 02:10,46 04:24,16 00:35,23
10 121 Fígl jr. Jiří FABIA RS SPEEDY MOTORSPORT E-2000
* 02:16,42
* 02:09,90 04:26,32 00:37,39
11 111 Donát Ondřej Hyundai Getz DTV Radíkovice E-2000
* 02:17,68
* 02:11,84 04:29,52 00:40,59
12 144 Januška Petr Goodal 1,2T Goodal E-2000
* 02:01,65 00:15,0 * 02:31,71 04:33,36 00:44,43
13 114 Bušek Čestmír Fabia tdi
E-2000
* 02:24,23
* 02:17,53 04:41,76 00:52,83
























DNS - 2.kolo











122 Valášek Václav Audi A3
E-2000
* 02:13,31
*

























Category : E+2000










1 2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer EVO IX Svijany Racing E+2000
* 01:49,25
* 01:47,74 03:36,99
2 3 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer EVO IX Svijany Racing E+2000
* 01:53,11
* 01:52,12 03:45,23 00:08,24
3 10 Jureňa Peter Mitsubishi Lancer EVO IX Wine time racing. E+2000
* 01:56,89
* 01:55,68 03:52,57 00:15,58
4 16 Sailer Filip Mitsubishi Lancer Evo X
E+2000
* 01:55,78
* 01:57,42 03:53,20 00:16,21
5 20 Šimek Ondřej Mitsubishi Lancer Evo IX Shiva E+2000
* 01:57,90
* 02:09,37 04:07,27 00:30,28
6 18 Vojáček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII Enoble E+2000
* 01:51,75
* 02:20,32 04:12,07 00:35,08
























Category : E 2WD










1 53 Suchomel Lukáš Lotus Liberec E 2WD
* 01:50,25
* 01:47,49 03:37,74
2 50 Liška Vladimír BMW M3 Invelt Plzeň E 2WD
* 01:54,56
* 01:53,58 03:48,14 00:10,40
3 56 Hruška Jiří BMW E36
E 2WD
* 01:57,24
* 01:55,62 03:52,86 00:15,12
4 55 Vojáček Petr Ferrari 430GT Enoble E 2WD
* 02:01,60
* 01:58,80 04:00,40 00:22,66
5 99 Jerman Martin Lamborghini Gallardo STK Bohdalec E 2WD
* 02:06,11
* 02:01,30 04:07,41 00:29,67
6 65 Enoble Nissan 350Z GT Enoble E 2WD
* 02:22,68
* 02:18,73 04:41,41 01:03,67
7 77 Buben Karel Alfa Romeo Buben motors E 2WD
* 02:29,26
* 02:15,15 04:44,41 01:06,67
























DNS - 1.kolo











60 Novák Petr Prosche 997
E 2WD
*
*


66 Flosmann Petr Alfa Romeo Buben motors E 2WD
*
*


74 Fencl Ondřej Corvette
E 2WD
*
*


98 Suchomel Petr Nissan GT-R Nescar Sport Switzerland E 2WD
*
*

























DNS - 2.kolo











60 Novák Petr Prosche 997
E 2WD
*
*


66 Flosmann Petr Alfa Romeo Buben motors E 2WD
*
*


74 Fencl Ondřej Corvette
E 2WD
*
*


98 Suchomel Petr Nissan GT-R Nescar Sport Switzerland E 2WD
*
*

























Category : H – 1150










1 213 Čermák ml. Josef Autobianchi A112 Abarth Autosport Pegas H – 1150
* 02:11,50
* 02:11,99 04:23,49
2 201 Pecina st. Robert Fiat 127
H – 1150
* 02:23,43
* 02:24,20 04:47,63 00:24,14
3 214 Vaňata Tomáš Austin Mini 1000 SPEEDY MOTORSPORT H – 1150
* 02:38,01
* 02:38,58 05:16,59 00:53,10
























Category : H-1300










1 234 Bažata Jiří Škoda 130 RS
H-1300
* 02:09,76
* 02:07,99 04:17,75
2 221 Krameš Luboš Škoda Rapid
H-1300
* 02:09,68
* 02:10,50 04:20,18 00:02,43
3 220 Vosmek Jaroslav Škoda 130 LR/H J&R RACING TEAM MB H-1300
* 02:11,61
* 02:08,70 04:20,31 00:02,56
4 233 Penc Františel Škoda 130 Autosport Pegas H-1300
* 02:12,94
* 02:12,29 04:25,23 00:07,48
5 230 Petr Roman Škoda 130LR/H - H-1300
* 02:14,31
* 02:12,74 04:27,05 00:09,30
6 236 Zapadlo Milan Škoda Rapid
H-1300
* 02:16,06
* 02:12,88 04:28,94 00:11,19
7 229 Kopelent Ladislav Škoda 130RS Plzeň H-1300
* 02:13,84
* 02:16,97 04:30,81 00:13,06
8 231 Václavík Petr Škoda 110R
H-1300
* 02:14,80
* 02:16,23 04:31,03 00:13,28
9 223 Strnad Petr Škoda 130 Hostr racing team H-1300
* 02:16,30
* 02:14,89 04:31,19 00:13,44
10 238 Navrátil Luboš Škoda Rapid
H-1300
* 02:28,24
* 02:22,28 04:50,52 00:32,77
11 239 Mašek ml. Jaroslav Škoda Rapid Car Pro Racing H-1300
* 02:29,61
* 02:28,01 04:57,62 00:39,87
12 237 Mašek st. Jaroslav Škoda Rapid Car Pro Racing H-1300
* 02:34,17
* 02:33,70 05:07,87 00:50,12
























DNS - 1.kolo











226 Čermák Josef Škoda 110R Autosport Pegas H-1300
*
*

























DNS - 2.kolo











226 Čermák Josef Škoda 110R Autosport Pegas H-1300
*
*

























Category : H- 1600










1 240 Srnský ml. Josef Škoda 130LR/H Svijany Racing H- 1600
* 02:02,85
* 02:00,82 04:03,67
2 241 Maier Pavel Ford Escort mk I. Alpine Club Prague H- 1600
* 02:05,61
* 02:05,68 04:11,29 00:07,62
3 248 Suchý Pavel Lotus Elan CzechClassicCarClub H- 1600
* 02:13,96
* 02:11,82 04:25,78 00:22,11
4 256 Rozsívalová Katarína Honda CRX Balónky H- 1600
* 02:23,79
* 02:23,00 04:46,79 00:43,12
5 246 Tkáč Stanislav Lancia Delta GT SPEEDY MOTORSPORT H- 1600
* 02:29,75
* 02:24,81 04:54,56 00:50,89
6 255 Servusová Hedvika Honda CRX Balónky H- 1600
* 02:33,21
* 02:31,41 05:04,62 01:00,95
























DNS - 1.kolo











257 Šaloun Eugen BMW 1602 Zbraslav H- 1600
*
*

























DNS - 2.kolo











257 Šaloun Eugen BMW 1602 Zbraslav H- 1600
*
*

























Category : H-2000










1 260 Král Ivo VW Golf GTi 16V Svijany Racing H-2000
* 02:00,57
* 01:57,09 03:57,66
2 264 Kalika Marek Peugeot 205 GTi Patera Citroen H-2000
* 02:04,19
* 01:57,20 04:01,39 00:03,73
3 26 Patera Eduard Peugeot 205 Gti Edda Cup Team H-2000
* 02:06,59
* 01:58,57 04:05,16 00:07,50
4 263 Šteiner Ladislav BMW E318
H-2000
* 02:13,38
* 02:10,81 04:24,19 00:26,53
5 262 Rus Oldřich Ford RS 2000 MK II KOOBRA H-2000
* 02:22,38
* 02:15,05 04:37,43 00:39,77
6 273 Silovský Libor Triumph GT6 Plzeň H-2000
* 02:21,86
* 02:20,38 04:42,24 00:44,58
7 270 Flosman Petr Opel Kadett Edda Cup Team H-2000
* 02:22,58
* 02:20,39 04:42,97 00:45,31
8 279 Hadrávek Gabriel Lancia Beta
H-2000
* 02:21,32
* 02:24,00 04:45,32 00:47,66
9 278 Horáček Jindřich Opel Kadett
H-2000
* 02:23,58
* 02:24,04 04:47,62 00:49,96
10 276 Mareš Patrik Renault 5 CarHospital H-2000
* 02:43,07
* 02:41,89 05:24,96 01:27,30
























Category : H+2000










1 282 Urbánek Stanislav BMW E 30 325 i - H+2000
* 02:08,14
* 02:09,13 04:17,27
2 290 Stočes Josef Mercedes-Benz 190 2.3 16V Edda Cup Team H+2000
* 02:09,63
* 02:08,61 04:18,24 00:00,97
3 283 Valenta Jan Mercedes-Benz 190 AMG AMG Mercedes Racing H+2000
* 02:10,71
* 02:09,65 04:20,36 00:03,09
4 292 Kacálek Robert BMW M635CSi MR Racing Kladno H+2000
* 01:58,58
* 02:25,99 04:24,57 00:07,30
5 296 Píša Tomál Opel Ascona
H+2000
* 02:13,53
* 02:13,83 04:27,36 00:10,09
6 294 Hadrávek Gabriel Lancia Stratos Plzeň H+2000
* 02:20,53
* 02:10,79 04:31,32 00:14,05
7 286 Štangl Michal Jaguar xjracing H+2000
* 02:18,74
* 02:16,78 04:35,52 00:18,25
8 295 Horák Milan Mercedes-Benz 190 2.3 16V Edda Cup Team H+2000
* 02:21,34
* 02:16,14 04:37,48 00:20,21
9 289 Roll Václav Audi Coupe
H+2000
* 02:18,77
* 02:18,86 04:37,63 00:20,36
10 285 Muller Petr BMW 325 Edda Cup Team H+2000
* 02:22,70
* 02:15,18 04:37,88 00:20,61
11 288 Fígl st. Jiří Lancia Delta HF turbo SPEEDY MOTORSPORT H+2000
* 02:21,71
* 02:18,83 04:40,54 00:23,27
12 291 Rejka Jaroslav JAGUAR XJS JR 12 H+2000 00:15,0 * 02:42,05
* 02:01,93 04:43,98 00:26,71
13 297 Marek Jan Porsche 911 SC ASK Karlovy Vary H+2000
* 02:28,60
* 02:28,93 04:57,53 00:40,26
14 298 Urbánková Dana BMW
H+2000
* 02:35,95
* 02:32,92 05:08,87 00:51,60
15 299 Straka Bohumil Porsche 944 Edda Cup Team H+2000
* 02:36,87
* 02:34,70 05:11,57 00:54,30
























DNF - 2.kolo











280 Žáček Petr Audi Sport Quattro Svijany Racing H+2000
* 01:58,46
*

























Category : SAXO CUP










1 713 Štorkán Martin Citroen Saxo VTS Patera Citroen SAXO CUP
* 02:19,55
* 02:19,57 04:39,12
2 72 Kalika Jakub Citroen Saxo VTS Patera Citroen SAXO CUP
* 02:24,48
* 02:20,78 04:45,26 00:06,14

 

 

 

II.závod

 

Category : N-1400










1 802 Bobek Jiří N-1400 Bobkolety Škoda Felicia
02:17,38
02:16,22 04:33,60
2 850 Mazánek Václav N-1400
Suzuki swift gti
02:16,92
02:17,96 04:34,88 00:01,28
3 803 Bendl Martin N-1400 Bobkolety Citroen Saxo
02:20,17
02:18,44 04:38,61 00:05,01
4 810 Vlček Tomáš N-1400 AUTO MITO Peugeot 106 rallye
02:20,10
02:20,26 04:40,36 00:06,76
5 820 Krejčí Vladimír N-1400
Škoda Felicia
02:47,56
02:44,83 05:32,39 00:58,79
























Category : N-1600










1 700 Omelka Tomáš N-1600 Šo©k Motorsport Peugeot 106
02:03,44
02:02,90 04:06,34
2 704 Hakl Vojta N-1600 KURD motorsport Citroen saxo vts
02:04,49
02:04,51 04:09,00 00:02,66
3 708 Fikota ml. Jaroslav N-1600 AMK Týn nad Vltavou Honda Civic
02:05,09
02:04,49 04:09,58 00:03,24
4 702 Krotil Lukáš N-1600 Šo©k Motorsport Citroen Saxo VTS
02:07,28
02:07,68 04:14,96 00:08,62
5 770 Fikota st. Jaroslav N-1600


02:09,84
02:08,79 04:18,63 00:12,29
6 707 Kubíček Pavel N-1600 2K citroen saxo
02:11,12
02:10,57 04:21,69 00:15,35
7 733 Kvasnička Vladimír N-1600 Falco Motorsport Citroen Saxo VTS
02:12,87
02:10,19 04:23,06 00:16,72
8 714 Křístek Jindřich N-1600 Patera Citroen Citroen Saxo VTS
02:18,49
02:17,20 04:35,69 00:29,35
9 711 Kalika Petr N-1600 Patera Citroen Citroen Saxo VTS
02:22,94
02:20,97 04:43,91 00:37,57
10 712 Kumpošt Petr N-1600 Patera Citroen Citroen Saxo VTS
02:26,82
02:22,65 04:49,47 00:43,13
11 71 Stočesová Bára N-1600 Patera Citroen Citroen Saxo VTS
02:29,36
02:21,82 04:51,18 00:44,84
12 706 Holická Bára N-1600
Citroen DS3
02:29,85
02:25,25 04:55,10 00:48,76
























DNF - 1.kolo











777 Neužil Tomáš N-1600
Peugeot 106


02:05,66

























Category : N-2000










1 620 Tvaroh Petr N-2000 GRT team Acura RSX
02:03,35
02:02,95 04:06,30
2 600 Vaňátko Jaroslav N-2000 GRT team Acura RSX
02:05,94
02:06,27 04:12,21 00:05,91
3 606 Pribula Mojmír N-2000
Renault Clio R
02:08,30
02:08,14 04:16,44 00:10,14
4 617 Fikota ml. Jaroslav N-2000
Ford Focus ST170
02:10,01
02:09,91 04:19,92 00:13,62
5 616 Tojšl Adam N-2000 ATHILA Ford Focus ST170
02:13,46
02:14,49 04:27,95 00:21,65
6 660 Ruta Jiří N-2000
Ford Escort RS2000
02:14,67
02:14,71 04:29,38 00:23,08
7 603 Ježek Milan N-2000
BMW e36 318is
02:27,00
02:25,36 04:52,36 00:46,06
8 608 Matějovcová Žaneta N-2000 MM Auto Praha Honda
02:38,01
02:31,65 05:09,66 01:03,36
9 609 Čábelová Vanessa N-2000 MM Auto Praha Honda
02:40,62
02:44,17 05:24,79 01:18,49
























DNS - 2.kolo











602 Šenold Jan N-2000 Jilemnice Audi A3
02:10,01



























Category : N+2000










1 588 Nesvadba Martin N+2000 Nescar Sport Liberec Nissan GTR
01:50,52
01:50,02 03:40,54
2 580 Hofmann Michael N+2000 Nescar Sport Liberec Nissan GTR
01:50,74
01:50,52 03:41,26 00:00,72
3 501 Hák Jiří N+2000 Hakspeed Mitsubishi Lancer EVO IX
01:56,49
01:56,95 03:53,44 00:12,90
4 500 Lev Martin N+2000 Autoservis Lev Subaru Impreza STI
01:56,56
01:57,39 03:53,95 00:13,41
5 503 Pešek Vladimír N+2000 Plzeň Subaru Impreza
02:04,25
02:08,24 04:12,49 00:31,95
6 502 Hubr František N+2000 HF racing Subaru Impreza
02:10,14
02:09,87 04:20,01 00:39,47
7 509 Hubr Jan N+2000 HF racing Subaru Impreza STI
02:14,43
02:05,88 04:20,31 00:39,77
8 510 Mondek Karel N+2000 KM BMW compact
02:11,53
02:12,81 04:24,34 00:43,80
























Category : E-1400










1 405 Novák Tomáš E-1400 Goodal Škoda Pick-up Kawasaki
02:02,96
02:02,60 04:05,56
2 401 Krejčí Bohuslav E-1400 KR pro Škoda historik Škoda Rapid 130 rh
02:07,09
02:05,55 04:12,64 00:07,08
3 477 Černý st. Miroslav E-1400 CM motorsport Škoda 120S
02:06,74
02:09,29 04:16,03 00:10,47
4 488 Alinc Jan E-1400 CM motorsport Škoda 120S
02:08,44
02:08,76 04:17,20 00:11,64
5 409 Pánek Lubomír E-1400 Mesi Racing Team Suzuki
02:11,30
02:09,95 04:21,25 00:15,69
6 456 Volf Roman E-1400
Škoda Felicia
02:13,20
02:13,80 04:27,00 00:21,44
7 408 Burda David E-1400 Goodal PICKUP Kawa
02:22,32
02:23,21 04:45,53 00:39,97
8 423 Cirnfus Jiří E-1400
Škoda Favorit
02:26,00
02:26,89 04:52,89 00:47,33
9 422 Roděj Emil E-1400
Škoda Favorit
02:30,01
02:30,93 05:00,94 00:55,38
























Category : E-1600










1 300 Černý Miroslav E-1600 CM motorsport Škoda 130L
01:52,38
01:52,08 03:44,46
2 305 Reiss Jan E-1600 Reissing team Škoda 130RS
02:02,01
02:03,34 04:05,35 00:20,89
3 388 Astl Jakub E-1600 RastaRockett Honda CRX II
02:05,25
02:06,41 04:11,66 00:27,20
4 321 Vyšný Luboš E-1600
Citoren Saxo
02:10,18
02:10,52 04:20,70 00:36,24
5 355 Zenkl ml. Otakar E-1600


02:11,74
02:11,91 04:23,65 00:39,19
6 372 Kalousová Eva E-1600
Honda
02:13,30
02:13,53 04:26,83 00:42,37
7 371 Pecina ml. Robert E-1600 Autopecina Karlovy Vary Honda
02:08,10
02:22,02 04:30,12 00:45,66
8 366 Kožmínová Veronika E-1600 Auto Kožmín Citroen C2
02:38,67
02:36,63 05:15,30 01:30,84
























Category : E-2000










1 100 Slováček Michal E-2000 Svijany Racing Honda Civic Type R
01:57,78
01:58,49 03:56,27
2 123 Roll Michal E-2000 RMLRACING Ibiza Cupra R
02:03,15
02:02,16 04:05,31 00:09,04
3 116 Kobl Václav E-2000
Škoda Octavia
02:05,33
02:04,76 04:10,09 00:13,82
4 117 Kubata ml. Jaroslav E-2000 RML racing Škoda Fabia tdi
02:07,34
02:07,81 04:15,15 00:18,88
5 121 Fígl jr. Jiří E-2000 SPEEDY MOTORSPORT FABIA RS
02:08,60
02:06,75 04:15,35 00:19,08
6 111 Donát Ondřej E-2000 DTV Radíkovice Hyundai Getz
02:09,33
02:08,31 04:17,64 00:21,37
7 125 Terš Jiří E-2000 AutoTerš Racing Team Klatovy Škoda Fabia RS
02:08,64
02:09,14 04:17,78 00:21,51
8 114 Bušek Čestmír E-2000
Fabia tdi
02:15,55
02:17,47 04:33,02 00:36,75
9 101 Kotrmon Libor E-2000 Nadoko Turnov Škoda Octavia
01:56,73
02:42,08 04:38,81 00:42,54
























DNS - 2.kolo











120 Dr. Ásta Tomáš E-2000


02:11,24




143 Černý David E-2000


02:01,46



























DNF - 2.kolo











102 Šmied Jindřich E-2000 Paliva Sedlčany Renault Clio RS
02:00,77



























DSQ - 2.kolo











144 Januška Petr E-2000 Goodal Goodal 1,2T
01:54,93



























Category : E+2000










1 18 Vojáček Lukáš E+2000 Enoble Mitsubishi Lancer Evo VIII
01:51,46
01:50,00 03:41,46
2 3 Kubíček Lukáš E+2000 Svijany Racing Mitsubishi Lancer EVO IX
01:52,03
01:51,83 03:43,86 00:02,40
3 10 Jureňa Peter E+2000 Wine time racing. Mitsubishi Lancer EVO IX
01:53,16
01:52,17 03:45,33 00:03,87
4 20 Šimek Ondřej E+2000 Shiva Mitsubishi Lancer Evo IX
01:57,31
01:55,98 03:53,29 00:11,83
5 14 Sailerová Gabriela E+2000 - Mitsubishi Lancer Evo X
01:58,04
01:56,30 03:54,34 00:12,88
6 2 Kučera Tomáš E+2000 Svijany Racing Mitsubishi Lancer EVO IX 00:15,0 02:15,08
01:46,88 04:01,96 00:20,50
























DNS - 1.kolo











16 Sailer Filip E+2000
Mitsubishi Lancer Evo X





























DNS - 2.kolo











16 Sailer Filip E+2000
Mitsubishi Lancer Evo X





























Category : E 2WD










1 53 Suchomel Lukáš E 2WD Liberec Lotus
01:48,56
01:46,38 03:34,94
2 50 Liška Vladimír E 2WD Invelt Plzeň BMW M3
01:57,51
01:52,09 03:49,60 00:14,66
3 56 Hruška Jiří E 2WD
BMW E36
01:56,57
01:55,65 03:52,22 00:17,28
4 55 Vojáček Petr E 2WD Enoble Ferrari 430GT
01:57,24
01:59,45 03:56,69 00:21,75
5 99 Jerman Martin E 2WD STK Bohdalec Lamborghini Gallardo
02:02,66
02:00,68 04:03,34 00:28,40
6 77 Buben Karel E 2WD Buben motors Alfa Romeo
02:12,57
02:08,95 04:21,52 00:46,58
7 65 Enoble E 2WD Enoble Nissan 350Z GT
02:23,64
02:18,44 04:42,08 01:07,14
























Category : H – 1150










1 201 Pecina st. Robert H – 1150
Fiat 127
02:25,13
02:25,77 04:50,90
2 214 Vaňata Tomáš H – 1150 SPEEDY MOTORSPORT Austin Mini 1000
02:35,68
02:34,85 05:10,53 00:19,63
























DNS - 1.kolo











213 Čermák ml. Josef H – 1150 Autosport Pegas Autobianchi A112 Abarth





























DNS - 2.kolo











213 Čermák ml. Josef H – 1150 Autosport Pegas Autobianchi A112 Abarth





























Category : H-1300










1 220 Vosmek Jaroslav H-1300 J&R RACING TEAM MB Škoda 130 LR/H
02:07,87
02:08,79 04:16,66
2 234 Bažata Jiří H-1300
Škoda 130 RS
02:11,53
02:08,44 04:19,97 00:03,31
3 233 Penc Františel H-1300 Autosport Pegas Škoda 130
02:10,46
02:09,86 04:20,32 00:03,66
4 236 Zapadlo Milan H-1300
Škoda Rapid
02:14,47
02:12,74 04:27,21 00:10,55
5 230 Petr Roman H-1300 - Škoda 130LR/H
02:13,98
02:13,32 04:27,30 00:10,64
6 223 Strnad Petr H-1300 Hostr racing team Škoda 130
02:14,82
02:15,01 04:29,83 00:13,17
7 221 Krameš Luboš H-1300
Škoda Rapid
02:09,50
02:20,60 04:30,10 00:13,44
8 231 Václavík Petr H-1300
Škoda 110R
02:17,32
02:15,60 04:32,92 00:16,26
9 238 Navrátil Luboš H-1300
Škoda Rapid
02:20,10
02:18,11 04:38,21 00:21,55
10 237 Mašek st. Jaroslav H-1300 Car Pro Racing Škoda Rapid
02:40,22
02:35,79 05:16,01 00:59,35
























DNS - 2.kolo











229 Kopelent Ladislav H-1300 Plzeň Škoda 130RS
02:17,75



























Category : H- 1600










1 240 Srnský ml. Josef H- 1600 Svijany Racing Škoda 130LR/H
01:59,54
02:00,08 03:59,62
2 241 Maier Pavel H- 1600 Alpine Club Prague Ford Escort mk I.
02:06,08
02:06,53 04:12,61 00:12,99
3 248 Suchý Pavel H- 1600 CzechClassicCarClub Lotus Elan
02:14,04
02:14,96 04:29,00 00:29,38
4 246 Tkáč Stanislav H- 1600 SPEEDY MOTORSPORT Lancia Delta GT
02:22,57
02:21,53 04:44,10 00:44,48
5 256 Rozsívalová Katarína H- 1600 Balónky Honda CRX
02:22,92
02:24,98 04:47,90 00:48,28
6 255 Servusová Hedvika H- 1600 Balónky Honda CRX
02:30,57
02:28,33 04:58,90 00:59,28
























Category : H-2000










1 260 Král Ivo H-2000 Svijany Racing VW Golf GTi 16V
01:57,56
01:56,04 03:53,60
2 264 Kalika Marek H-2000 Patera Citroen Peugeot 205 GTi
01:58,18
01:56,52 03:54,70 00:01,10
3 26 Patera Eduard H-2000 Edda Cup Team Peugeot 205 Gti
01:58,31
01:56,68 03:54,99 00:01,39
4 263 Šteiner Ladislav H-2000
BMW E318
02:10,45
02:10,83 04:21,28 00:27,68
5 262 Rus Oldřich H-2000 KOOBRA Ford RS 2000 MK II
02:15,38
02:13,11 04:28,49 00:34,89
6 270 Flosman Petr H-2000 Edda Cup Team Opel Kadett
02:21,13
02:18,58 04:39,71 00:46,11
7 279 Hadrávek Gabriel H-2000
Lancia Beta
02:20,84
02:20,45 04:41,29 00:47,69
8 278 Horáček Jindřich H-2000
Opel Kadett
02:27,59
02:21,01 04:48,60 00:55,00
9 273 Silovský Libor H-2000 Plzeň Triumph GT6
02:22,77
02:28,77 04:51,54 00:57,94
10 276 Mareš Patrik H-2000 CarHospital Renault 5
02:40,56
02:39,83 05:20,39 01:26,79
























Category : H+2000










1 280 Žáček Petr H+2000 Svijany Racing Audi Sport Quattro
01:56,85
01:55,65 03:52,50
2 291 Rejka Jaroslav H+2000 JR 12 JAGUAR XJS
02:03,29
02:03,72 04:07,01 00:14,51
3 282 Urbánek Stanislav H+2000 - BMW E 30 325 i
02:08,89
02:08,32 04:17,21 00:24,71
4 294 Hadrávek Gabriel H+2000 Plzeň Lancia Stratos
02:09,35
02:08,28 04:17,63 00:25,13
5 292 Kacálek Robert H+2000 MR Racing Kladno BMW M635CSi
02:01,79 00:15,0 02:18,47 04:20,26 00:27,76
6 290 Stočes Josef H+2000 Edda Cup Team Mercedes-Benz 190 2.3 16V
02:09,88
02:10,69 04:20,57 00:28,07
7 283 Valenta Jan H+2000 AMG Mercedes Racing Mercedes-Benz 190 AMG
02:11,14
02:09,88 04:21,02 00:28,52
8 296 Píša Tomál H+2000
Opel Ascona
02:15,40
02:11,86 04:27,26 00:34,76
9 295 Horák Milan H+2000 Edda Cup Team Mercedes-Benz 190 2.3 16V
02:15,05
02:14,09 04:29,14 00:36,64
10 286 Štangl Michal H+2000 xjracing Jaguar
02:16,71
02:15,96 04:32,67 00:40,17
11 285 Muller Petr H+2000 Edda Cup Team BMW 325
02:16,83
02:16,69 04:33,52 00:41,02
12 289 Roll Václav H+2000
Audi Coupe
02:16,65
02:16,94 04:33,59 00:41,09
13 288 Fígl st. Jiří H+2000 SPEEDY MOTORSPORT Lancia Delta HF turbo
02:16,02
02:25,88 04:41,90 00:49,40
14 297 Marek Jan H+2000 ASK Karlovy Vary Porsche 911 SC
02:27,50
02:27,57 04:55,07 01:02,57
15 299 Straka Bohumil H+2000 Edda Cup Team Porsche 944
02:35,03
02:35,63 05:10,66 01:18,16
16 298 Urbánková Dana H+2000
BMW
02:34,01
02:42,24 05:16,25 01:23,75
























Category : SAXO CUP










1 72 Kalika Jakub SAXO CUP Patera Citroen Citroen Saxo VTS
02:16,84
02:20,68 04:37,52
2 713 Štorkán Martin SAXO CUP Patera Citroen Citroen Saxo VTS
02:19,92
02:18,33 04:38,25 00:00,73

 

Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007