aktualizováno | 17.03.2014 16:19:04 | edda | přečteno: 7629x
RPR 2014 - oficiální startovní listina!

 Níže je definitivní verze startovní listiny na Rallye Praha Revival. Tzn., že uvedené startovní číslo vám již zůstane!

  Prosím o kontrolu a zaslání případných doplnění či změn na x.racing@seznam.cz

 

 

 
0PETR VOJÁČEK – ANNA POLÍVKOVÁKELMARKCZ   
1VÁCLAV BLAHNA – JAKUB BLAHNAOPEL KADETT GSICZ3 84
2PAVEL ŠOFR – PAVEL RYŠÁNEKFORD SIERRACZ87086
3TOMASZ CIECIERZYŃSKI – ROBERT BURCHARDFIAT POLSKI 125PL6 69
4ANDRZEJ JAROSZEWICZ–ALICJA GRZYBOWSKAPOLONEZ 2000PL7 78
5BLAZEJ KRUPA – PIOTR MYSTKOWSKIRENAULT 5 GTEPL3 84
6FALCO JANSEN – TONY SEDLACEKTALBOT SUNBEANA/D8 79
7JURGEN HELLMANN – GEBHARD BEDRICHOPEL KADETT GTEDDR7 74
8VLADIMÍR BERGER – ZDENEK PETERAŠKODA 130LRCZ6 85
9JOZEF STUDENIČ – VOJTĚCH NOVOTNÝŠKODA 110L RALLYESK6 70
10MILAN ZAPADLO – LUBOŠ NAVRÁTILŠKODA 120 CZ   
11CYRIL PACALA – MICHAL PACALAŠKODA 130RSSK6 75
12BŘETISLAV ENGE – LUCIE ENGOVÁŠKODA 130 LRCZ2 85
13VÁCLAV POLÍVKA – BOHUMIL KADLECŠKODA 110 CZ1 70
14MATTEO – PIETRO MOLITERNILANCIA DELTAI812088
15ALESSANDRO PASQUALLE -LANCIA DELTAI812088
16JAN MACH – PETR DVOŘÁKFIAT 128CZ1 72
17JAROSLAV RAJCHMAN – ZDEŇKA RAJCHMANOVÁFORD ESCORT MK2CZ2 76
18TOMÁŠ HANK – ARNOŠT NEUBAUERSAAB 900CZ3 84
19TOMÁŠ FUCHS – JOSEF STOČES MERCEDES 190 2.3 16VCZ4 84
20MARCEL TUČEK – MIROSLAV VRBAŠKODA FAVORITCZ67087
21DMITRIJ MARTJUK – VALERIJ MARTJUKLADA 1600RUS6 82
22JOHANN PROBST – ALFRED MÜHLHOFERBMW 2002D7 68
23FRANZ GUGGENBERGER – WILLI GENZERALFA ROMEO ALFASUDD6 78
24GUY MOERENHOUT – FILIP DE MUNCKFIAT 131 ABARTHB 8  
25ELKE VISSER – KEN VAN OERSFIAT ABARTHB 6  
26ANDRZEJ WODZIŃSKI – MAREK PAWLOWSKILANCIA FULVIAPL2 65
27ADAM DOWGIRD – PRZEMYSLAW BOSEKPOLONEZ 2000PL7 78
28RAFAL WINIARSKI – MACIEJ DUKOWSKIPOLSKI FIAT 125PL7 69
29ARKADIUS KULA – MAGDALENA WILKALFA ROMEO GTVPL7 69
30MIECZYSLAW GALANT – ANDREW FIRSZTPOLONEZ 2000PL7 78
31OTAKAR ZENKL – JAN BOŠEKŠKODA FAVORITCZ27087
32KAREL KAŠPÁREK – KAREL HORNÍKŠKODA 160 MTXCZ6 84
33MIROSLAV ČÁSLAVKA – JIŘÍ HRUBEŠCITROEN AX GTCZ27086
34JIŘÍ WEBINGER – VÁCLAV CIVÍNTRABANT 601CZ1 64
35LADISLAV KOPELENT – PAVEL SKLENÁŘŠKODA 110 L RALLYECZ6 70
36JIŘÍ MOSKAL JR. – JIŘÍ MOSKAL LANCIA BETACZ3 72
37JAN TRAJBOLD – PAVLÍNA TRAJBOLDOVÁFORD SIERRA XR4CZ4 83
38JIŘÍ ACHS – TOMÁŠ ACHSPORSCHE 911CZ8 85
39JIŘÍ URBAN -ŠKODA 130 RSCZ6 75
40DEZIDER KRAJČOVIČ – ROMAN MERAŠICKÝŠKODA 130LRSK6 85
41JAN MAREK – MILOŠ BLAŽEJPORSCHE 911CZ4 82
42PAVEL MAIER – OLDŘICH GOTTFRIEDRENAULT ALPINE A110CZ  71
43ANTONÍN MUZIKANT – TOMÁŠ DRÁSTAŠKODA 130 RSCZ6 75
44RUDOLF CHLAD – JIŘÍ KOLOVRÁTEKTRABANT 601CZ5 64
45LADISLAV ZELENÝ – LUBOMÍR MARTINŮŠKODA 130LRCZ6 85
46ZDENEK KŘIVOHLAVÝ – PAVEL ŠLEMÍNWARTBURG 353CZ1 69
47ALEŠ HODOUŠ – ALEŠ HODOUŠ JR.WARTBURG 353CZ5 69
48JIŘÍ BOČEK – MILOSLAV ŠIMERMINI MORRISCZ6 81
49PAVEL PAULIK – ALEŠ MORÁVEKSAAB 96CZ7 66
50PETR MINÁŘÍK – PAVEL ŠUBRTRENAULT R5 ALPINECZ7 75
51PAVLA VOVSOVÁ – JIŘÍ VOVESŠKODA 110 RALLYECZ5 71
52TOMÁŠ KOTEK – ANDREA KOTKOVÁFIAT 128CZ5 69
53IVAN HRON – PAVEL FRANTAFORD FIESTACZ2 84
54JOSEF KAKRDA – KAREL JIRÁTKOBMW 325CZ4 84
55WITOLD MOLICKI – WITOLD MOLICKI JR.LADA 1600PL6 82
56ANDRZEJ LENCZOWSKI –PRZEMYSLAW OBAJTEKRENAULT 5 PL6 84
57JOSEF KUKELKA – VÁCLAV SIROTEKOPEL MANTACZ7 84
58JIŘÍ OMELKA – TOMÁŠ KOPECKÝVW SCIROCCOCZ3 82
59PIOTR ŹYCZYNSKI – KAROLINA WOZNICABMW 2002PL7 68
60LUBOŠ KAMINIECKI – LUBOŠ HLÁVKAŠKODA 110L RALLYECZ5 71
61MARCIN MIZIAK – EWA MIZIAKMERCEDES 190 PL8 84
62PETR FURST – ALENA FURSTOVÁAUDI QUATTROCZ8 83
63JOSEF MLEJNEK JR. – MLEJNEK JOSEFLADA 1600CZ6 76
64VÁCLAV FARKA – PAVEL ZAJÍCBWW 2002CZ3 68
65LUDVÍK OTTO – RENÁTA OTTOVÁALFA ROMEO GIULIACZ3 65
66VLADIMÍR LIŠKA – MILAN LIŠKA JR.ALFA ROMEO GTVCZ4 77
67MARTIN JERMAN – MARTIN BARTŮNĚKFORD ESCORT TURBOCZ87082
68VOJTĚCH ŠTAJF – VLADIMÍR ZELINKASUBARU COUPÉCZ4 75
69LUKÁŠ VOJÁČEK – KAREL ŠPOUTILOPEL CORSA GSICZ27087
70MILAN PROCHÁZKA – KAREL MOTTLMATRA MURENACZ4 80
71MARCEL SÍTNÍK – OLDŘICH ŠVÁBEKVW GOLF II.CZ3 84
72STANISLAV PELC – ZDENĚK SOUČEKLADA SAMARACZ2 84
73JIŘÍ ŽÁČEK – NIKOL ŽÁČKOVÁŠKODA 130RSCZ6 75
74VLADIMÍR MUŽÁK – PAVEL VYDRAŠKODA 130 RSCZ6 75
75RUDOLF BOHM- JAROSLAV HURTWARTBURG 353CZ1 69
76MIROSLAV SOVA – SOŇA TAUŠOVÁAUDI COUPÉCZ3 80
77JIŘÍ NOVÝTRABANT 601CZ  64
78LUBOMÍR PLAČEK – KATEŘINA PLAČKOVÁBMW 320CZ3 84
79JAROSLAV KROTIL – LUKÁŠ KROTILŠKODA 130 RSCZ6 75
80ROBERT KOTÁL – MIROSLAV MARŠÁLŠKODA 130 LCZ2 85
81TOM VITEK – ZDENĚK KROUPARLANCIA FULVIA D/CZ2 65
82JIŘÍ BISTIAK – DALIBOR ADAMECŠKODA 120SCZ6 71
83JAN MÍČ – FRANTIŠEK FIALA FIAT 128CZ2 69
84GÁBINA JERMANOVÁ – TOMÁŠ KUBŮLADA 1600CZ6 71
85FILIP SAILER – KAREL DAWSONMITSUBISHI GALANTCZ47088
86ZDENĚK KROB – ZBYNĚK PAVLÍČEKŠKODA 130 LRCZ6 85
87MIROSLAV ZDRUBECKÝ – TOMÁŠ ZDRUBECKÝŠKODA 130 RSCZ6 75
88IVAN NEPRAŠ .- ŠKODA 130 RSCZ6 75
89PETR MOLČAN – JAKUB NOHELSKOAD 120 SCZ5 71
90      
91OLDŘICH KOVAŘÍK JR.- MAREK KAPICŠKODA 130L CZ6 85
92OLDŘICH KOVAŘÍK – JOSEF KAPICŠKODA 130LRCZ6 85
93MARTIN SLEZÁK – JANA SLEZÁKOVÁBMW 2002 tiCZ7 68
94VLADIMÍR SKŘIČKA – KAREL TOMEŠALFA ROMEO GTVCZ7 77
95LADISLAV HUBÁLEK – ONDŘEJ HAŠEKBMW 323CZ8 77
96EUGEN ŠALOUN – JAROSLAV ŠALOUNBMW 1602CZ6 67
97JAN ZACHATA – MICHAL HOŠEKALFA ROMEO 75CZ3 84
98ŠTEPÁN KADĚRA – MARTIN RUSSBMW E30CZ8 84
99JAN KLIMEŠ – MICHAL SMOLABMW 316CZ2 75
100VLASTIMIL SUK JR. - KATEŘINA KOPICOVÁSUZUKI CULTUS GTICZ27086
101OTA GERNÁT – LADISLAV SVOBODAWARTBURG 353CZ1 69
102BOULAGNER – LEFEVRECITROEN AMI SUPERCZ1 69
103JOSEF ČERMÁK – MARCELA ČERMÁKOVÁFORD ESCORT MK1CZ  72
104PETR KOLÁŘ – PETR KOLÁŘ JR.ŠKODA 1000MBCZ6 85
105JOSEF ČERMÁK JR.AUTOBIANCHI A112CZ  80
106MILOŠ KAŠPAR – JIŘÍ BÍLEKMINI MORRISCZ6 72
107TOMÁŠ SEIBERT - MINI MORRISCZ1 76
108TOMÁŠ PŘÍPLATARENAULT 11 TURBOCZ3  
109LUBOŠ KRAMEŠ – KRAMEŠOVÁŠKODA 1000MBCZ   
110MARTIN JAKUŠEV – MICHAL PEJZLVW 1301CZ2 73
111VÍT MATOUŠEK – VOJTĚCH MATOUŠEKBMW 316CZ2 78
112JAROMÍR HLAVATÝ – JAROMÍR HLAVATÝ JR.VW GOLF II.CZ3 84
113PETR ŠAŠEK – PAVEL WUNSCHŠKODA 1000MBCZ2  
114KOŘÁN – KOŘÁNSKODA 1000MBCZ5  
115MARTIN TOMEK – DAN TOMEKHONDA CRXCZ2  
116JAROSLAV URBAN – RADEK URBANŠKODA RAPIDCZ  85
117JIŘÍ MIKULKA – KAREL VODOCHODSKÝWARTBURG 312CZ5 64
118DAVID PATERA – MICHAL ŠMÍDPEUGEOT 309 CZ7 84
119STANISLAV URBÁNEK – DANA URBÁNKOVÁVW POLOCZ2 84
120DANA HUNČOVSKÁ – PETR HUNČOVSKÝBMW 316CZ3 75
121PETR KOLMAN – ZDENEK BRÝDLFORD SIERRACZ37086
122MIROSLAV HRUBÝ – PETR JAROŠBMW 325CZ8 84
123JAN ŠVESTKA – DAVID ŠVESTKAŠKODA 100CZ6 69
124LUBOŠ SKALICKÝ – BÁRA SKALICKÁŠKODA 120 SCZ6 71
125JAN REISS – NIKOL REISSOVÁŠKODA 130 RSCZ6 75
126JIŘÍ UHLÍK – ZDENEK KOZLÍKFORD ESCORT MK1CZ2 72
127PETR JANUŠKA – DAVID ČERNÝŠKODA RAPIDCZ6 85
128LUBOŠ VRZAL – ALENA VRZALOVÁSUZUKI SWIFTCZ27086
129ATTILLIO ŠKVOR - LANCIA BETACZ3 68
130RADEK PILKA – LUBOŠ ŠLEHOFRFIAT 127CZ1 72
131KATARÍNA ROZSÍVALOVÁ – HEDVIKA SERVUSOVÁMITSUBISHI STARIONSK/CZ47087
132ANDREA ZEMANOVÁNISSANSK27086
133ONDŘEJ KAPAL – ČESTMÍR KAPALMOSKVIČ 2140CZ2 76
134LUKÁŠ ZMEŠKAL – JOSEF ZMEŠKALŠKODA RAPIDCZ2 85
135LIBOR MATOUŠEK – VÁCLAV MRÁZŠKODA RAPIDCZ  85
136DAVID JEŽEK -RENAULT 8CZ1 70
137LUBOŠ SKALICKÝ JR. - SKALICKÁŠKODA FAVORIT CZ67087
138DOMINIK TICHÝ – LÍDA TICHÁFIAT 127CZ1 77
139JIŘÍ BENEŠŠKODA RAPIDCZ2 85
140KOŘÍNEK -ŠKODA 130 LRCZ6 85
141ONDŘEJ HAVLÍČEK – JAKUB ČERVENKAFIAT 126CZ1 83
142JAKUB REISS – KATARINA HARBUSOVÁWARTBURG 353CZ1 69
143GABRIEL HADRÁVEKLANCIA BETACZ3  
144VÁCLAV HLINOMAZ – VÁCLAV HLINOMAZ JR.OPEL KADETTCZ2 84
145ČERMÁK VÍT - SAAB 96CZ   
146MAREK VEJRAŽKA -LADA 2105CZ2 82
147JAN HOFMAN – HOFMANOVÁHONDA CIVICCZ2 81
148JOSEF KOUDELKA – JOSEF KOUDELKA JR.FIAT 125PCZ2 69
149PAVLA STRNADOVÁ – LUCIE GOTTWALDOVÁŠKODA 120LSCZ1 78
150LUKÁŠ HRBÁČEK – RADEK TOUŠŠKODA RAPIDCZ6 85
151VÁCLAV HORN – LENKA HARTLOVÁŠKODA 110LSCZ6 69
152MARTIN KEJŘ – DANIELA MLEJNKOVÁAUDI 80 QUATTROCZ4 84
153MARTIN PASTAŘÍK – BÁRA STOČESOVÁMINI MORRISCZ1  
154JAN VOŘÍŠEKSIMCA 1200CZ2  
155ONDŘEJ PAVLIŠ – KAMIL BERKAFORD ESCORT MK II.CZ7 76
156ROMAN KŘIVONOSKA – MARTIN PETÁKŠKODA FAVORITCZ 7087
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
0PETR VOJÁČEK – ANNA POLÍVKOVÁKELMARKCZ   
1VÁCLAV BLAHNA – JAKUB BLAHNAOPEL KADETT GSICZ3 84
2PAVEL ŠOFR – PAVEL RYŠÁNEKFORD SIERRACZ87086
3TOMASZ CIECIERZYŃSKI – ROBERT BURCHARDFIAT POLSKI 125PL6 69
4ANDRZEJ JAROSZEWICZ – ALICJA GRZYBOWSKAPOLONEZ 2000PL7 78
5BLAZEJ KRUPA – PIOTR MYSTKOWSKIRENAULT 5 GTEPL3 84
6FALCO JANSEN – TONY SEDLACEKTALBOT SUNBEANA/D8 79
7JURGEN HELLMANN – GEBHARD BEDRICHOPEL KADETT GTEDDR7 74
8VLADIMÍR BERGER – ZDENEK PETERAŠKODA 130LRCZ6 85
9JOZEF STUDENIČ – VOJTĚCH NOVOTNÝŠKODA 110L RALLYESK6 70
10MILAN ZAPADLO – LUBOŠ NAVRÁTILŠKODA 120 CZ   
11CYRIL PACALA – MICHAL PACALAŠKODA 130RSSK6 75
12BŘETISLAV ENGE – LUCIE ENGOVÁŠKODA 130 LRCZ2 85
13VÁCLAV POLÍVKA – BOHUMIL KADLECŠKODA 110 CZ1 70
14MATTEO – PIETRO MOLITERNILANCIA DELTAI812088
15ALESSANDRO PASQUALLE -LANCIA DELTAI812088
16JAN MACH – PETR DVOŘÁKFIAT 128CZ1 72
17JAROSLAV RAJCHMAN – ZDEŇKA RAJCHMANOVÁFORD ESCORT MK2CZ2 76
18TOMÁŠ HANK – ARNOŠT NEUBAUERSAAB 900CZ3 84
19TOMÁŠ FUCHS – JOSEF STOČES MERCEDES 190 2.3 16VCZ4 84
20MARCEL TUČEK – MIROSLAV VRBAŠKODA FAVORITCZ67087
21DMITRIJ MARTJUK – VALERIJ MARTJUKLADA 1600RUS6 82
22JOHANN PROBST – ALFRED MÜHLHOFERBMW 2002D7 68
23FRANZ GUGGENBERGER – WILLI GENZERALFA ROMEO ALFASUDD6 78
24GUY MOERENHOUT – FILIP DE MUNCKFIAT 131 ABARTHB 8  
25ELKE VISSER – KEN VAN OERSFIAT ABARTHB 6  
26ANDRZEJ WODZIŃSKI – MAREK PAWLOWSKILANCIA FULVIAPL2 65
27ADAM DOWGIRD – PRZEMYSLAW BOSEKPOLONEZ 2000PL7 78
28RAFAL WINIARSKI – MACIEJ DUKOWSKIPOLSKI FIAT 125PL7 69
29ARKADIUS KULA – MAGDALENA WILKALFA ROMEO GTVPL7 69
30MIECZYSLAW GALANT – ANDREW FIRSZTPOLONEZ 2000PL7 78
31OTAKAR ZENKL – JAN BOŠEKŠKODA FAVORITCZ27087
32KAREL KAŠPÁREK – KAREL HORNÍKŠKODA 160 MTXCZ6 84
33MIROSLAV ČÁSLAVKA – JIŘÍ HRUBEŠCITROEN AX GTCZ27086
34JIŘÍ WEBINGER – VÁCLAV CIVÍNTRABANT 601CZ1 64
35LADISLAV KOPELENT – PAVEL SKLENÁŘŠKODA 110 L RALLYECZ6 70
35JIŘÍ MOSKAL JR. – JIŘÍ MOSKAL LANCIA BETACZ3 72
36JAN TRAJBOLD – PAVLÍNA TRAJBOLDOVÁFORD SIERRA XR4CZ4 83
37JIŘÍ ACHS – TOMÁŠ ACHSPORSCHE 911CZ8 85
38JIŘÍ URBAN -ŠKODA 130 RSCZ6 75
39DEZIDER KRAJČOVIČ – ROMAN MERAŠICKÝŠKODA 130LRSK6 85
40JAN MAREK – MILOŠ BLAŽEJPORSCHE 911CZ4 82
41PAVEL MAIER – OLDŘICH GOTTFRIEDRENAULT ALPINE A110CZ  71
42ANTONÍN MUZIKANT – TOMÁŠ DRÁSTAŠKODA 130 RSCZ6 75
43RUDOLF CHLAD – JIŘÍ KOLOVRÁTEKTRABANT 601CZ5 64
44LADISLAV ZELENÝ – LUBOMÍR MARTINŮŠKODA 130LRCZ6 85
45ZDENEK KŘIVOHLAVÝ – PAVEL ŠLEMÍNWARTBURG 353CZ1 69
46ALEŠ HODOUŠ – ALEŠ HODOUŠ JR.WARTBURG 353CZ5 69
47JIŘÍ BOČEK – MILOSLAV ŠIMERMINI MORRISCZ6 81
48PAVEL PAULIK – ALEŠ MORÁVEKSAAB 96CZ7 66
49PETR MINÁŘÍK – PAVEL ŠUBRTRENAULT R5 ALPINECZ7 75
50PAVLA VOVSOVÁ – JIŘÍ VOVESŠKODA 110 RALLYECZ5 71
51TOMÁŠ KOTEK – ANDREA KOTKOVÁFIAT 128CZ5 69
52IVAN HRON – PAVEL FRANTAFORD FIESTACZ2 84
53JOSEF KAKRDA – KAREL JIRÁTKOBMW 325CZ4 84
54WITOLD MOLICKI – WITOLD MOLICKI JR.LADA 1600PL6 82
55ANDRZEJ LENCZOWSKI –PRZEMYSLAW OBAJTEKRENAULT 5 PL6 84
56JOSEF KUKELKA – VÁCLAV SIROTEKOPEL MANTACZ7 84
57JIŘÍ OMELKA – TOMÁŠ KOPECKÝVW SCIROCCOCZ3 82
58PIOTR ŹICZYNSKI – KAROLINA WOZNICABMW 2002PL7 68
59MARCIN MIZIAK – EWA MIZIAKMERCEDES 190 PL8 84
60LUBOŠ KAMINIECKI – LUBOŠ HLÁVKAŠKODA 110L RALLYECZ5 71
61PETR FURST – ALENA FURSTOVÁAUDI QUATTROCZ8 83
62JOSEF MLEJNEK JR. – MLEJNEK JOSEFLADA 1600CZ6 76
63VÁCLAV FARKA – PAVEL ZAJÍCBWW 2002CZ3 68
64LUDVÍK OTTO – RENÁTA OTTOVÁALFA ROMEO GIULIACZ3 65
65VLADIMÍR LIŠKA – MILAN LIŠKA JR.ALFA ROMEO GTVCZ4 77
66MARTIN JERMAN – MARTIN BARTŮNĚKFORD ESCORT TURBOCZ87082
67VOJTĚCH ŠTAJF – VLADIMÍR ZELINKASUBARU COUPÉCZ4 75
68LUKÁŠ VOJÁČEK – KAREL ŠPOUTILOPEL CORSA GSICZ27087
69MILAN PROCHÁZKA – KAREL MOTTLMATRA MURENACZ4 80
70MARCEL SÍTNÍK – OLDŘICH ŠVÁBEKVW GOLF II.CZ3 84
71STANISLAV PELC – ZDENĚK SOUČEKLADA SAMARACZ2 84
72JIŘÍ ŽÁČEK – NIKOL ŽÁČKOVÁŠKODA 130RSCZ6 75
73VLADIMÍR MUŽÁK – PAVEL VYDRAŠKODA 130 RSCZ6 75
74RUDOLF BOHM- JAROSLAV HURTWARTBURG 353CZ1 69
75MIROSLAV SOVA – SOŇA TAUŠOVÁAUDI COUPÉCZ3 80
76JIŘÍ NOVÝTRABANT 601CZ  64
77LUBOMÍR PLAČEK – KATEŘINA PLAČKOVÁBMW 320CZ3 84
78JAROSLAV KROTIL – LUKÁŠ KROTILŠKODA 130 RSCZ6 75
79ROBERT KOTÁL – MIROSLAV MARŠÁLŠKODA 130 LCZ2 85
80TOM VITEK – ZDENĚK KROUPARLANCIA FULVIA D/CZ2 65
81JIŘÍ BISTIAK – DALIBOR ADAMECŠKODA 120SCZ6 71
82JAN MÍČ – FRANTIŠEK FIALA FIAT 128CZ2 69
83GÁBINA JERMANOVÁ – TOMÁŠ KUBŮLADA 1600CZ6 71
84FILIP SAILER – KAREL DAWSONMITSUBISHI GALANTCZ47088
85ZDENĚK KROB – ZBYNĚK PAVLÍČEKŠKODA 130 LRCZ6 85
86MIROSLAV ZDRUBECKÝ – TOMÁŠ ZDRUBECKÝŠKODA 130 RSCZ6 75
87IVAN NEPRAŠ .- ŠKODA 130 RSCZ6 75
88PETR MOLČAN – JAKUB NOHELSKOAD 120 SCZ5 71
89      
90OLDŘICH KOVAŘÍK JR.- MAREK KAPICŠKODA 130L CZ6 85
91OLDŘICH KOVAŘÍK – JOSEF KAPICŠKODA 130LRCZ6 85
92MARTIN SLEZÁK – JANA SLEZÁKOVÁBMW 2002 tiCZ7 68
93VLADIMÍR SKŘIČKA – KAREL TOMEŠALFA ROMEO GTVCZ7 77
94LADISLAV HUBÁLEK – ONDŘEJ HAŠEKBMW 323CZ8 77
95EUGEN ŠALOUN – JAROSLAV ŠALOUNBMW 1602CZ6 67
96JAN ZACHATA – MICHAL HOŠEKALFA ROMEO 75CZ3 84
97ŠTEPÁN KADĚRA – MARTIN RUSSBMW E30CZ8 84
98JAN KLIMEŠ – MICHAL SMOLABMW 316CZ2 75
99VLASTIMIL SUK JR. - KATEŘINA KOPICOVÁSUZUKI CULTUS GTICZ27086
100OTA GERNÁT – LADISLAV SVOBODAWARTBURG 353CZ1 69
101BOULAGNER – LEFEVRECITROEN AMI SUPERCZ1 69
102JOSEF ČERMÁK – MARCELA ČERMÁKOVÁFORD ESCORT MK1CZ  72
103PETR KOLÁŘ – PETR KOLÁŘ JR.ŠKODA 1000MBCZ6 85
104JOSEF ČERMÁK JR.AUTOBIANCHI A112CZ  80
105MILOŠ KAŠPAR – JIŘÍ BÍLEKMINI MORRISCZ6 72
106TOMÁŠ SEIBERT - MINI MORRISCZ1 76
107TOMÁŠ PŘÍPLATARENAULT 11 TURBOCZ3  
108LUBOŠ KRAMEŠ – KRAMEŠOVÁŠKODA 1000MBCZ   
109MARTIN JAKUŠEV – MICHAL PEJZLVW 1301CZ2 73
110VÍT MATOUŠEK – VOJTĚCH MATOUŠEKBMW 316CZ2 78
111JAROMÍR HLAVATÝ – JAROMÍR HLAVATÝ JR.VW GOLF II.CZ3 84
112PETR ŠAŠEK – PAVEL WUNSCHŠKODA 1000MBCZ2  
113KOŘÁN – KOŘÁNSKODA 1000MBCZ5  
114MARTIN TOMEK – DAN TOMEKHONDA CRXCZ2  
115JAROSLAV URBAN – RADEK URBANŠKODA RAPIDCZ  85
116JIŘÍ MIKULKA – KAREL VODOCHODSKÝWARTBURG 312CZ5 64
117DAVID PATERA – MICHAL ŠMÍDPEUGEOT 309 CZ7 84
118STANISLAV URBÁNEK – DANA URBÁNKOVÁVW POLOCZ2 84
119DANA HUNČOVSKÁ – PETR HUNČOVSKÝBMW 316CZ3 75
120PETR KOLMAN – ZDENEK BRÝDLFORD SIERRACZ37086
121MIROSLAV HRUBÝ – PETR JAROŠBMW 325CZ8 84
122JAN ŠVESTKA – DAVID ŠVESTKAŠKODA 100CZ6 69
123LUBOŠ SKALICKÝ – BÁRA SKALICKÁŠKODA 120 SCZ6 71
124JAN REISS – NIKOL REISSOVÁŠKODA 130 RSCZ6 75
125JIŘÍ UHLÍK – ZDENEK KOZLÍKFORD ESCORT MK1CZ2 72
126PETR JANUŠKA – DAVID ČERNÝŠKODA RAPIDCZ6 85
127LUBOŠ VRZAL – ALENA VRZALOVÁSUZUKI SWIFTCZ27086
128ATTILLIO ŠKVOR - LANCIA BETACZ3 68
129RADEK PILKA – LUBOŠ ŠLEHOFRFIAT 127CZ1 72
130KATARÍNA ROZSÍVALOVÁ – HEDVIKA SERVUSOVÁMITSUBISHI STARIONSK/CZ47087
131ANDREA ZEMANOVÁNISSANSK27086
132ONDŘEJ KAPAL – ČESTMÍR KAPALMOSKVIČ 2140CZ2 76
133LUKÁŠ ZMEŠKAL – JOSEF ZMEŠKALŠKODA RAPIDCZ2 85
134LIBOR MATOUŠEK – VÁCLAV MRÁZŠKODA RAPIDCZ  85
135DAVID JEŽEK -RENAULT 8CZ1 70
136LUBOŠ SKALICKÝ JR. - SKALICKÁŠKODA FAVORIT CZ67087
137DOMINIK TICHÝ – LÍDA TICHÁFIAT 127CZ1 77
138JIŘÍ BENEŠŠKODA RAPIDCZ2 85
139KOŘÍNEK -ŠKODA 130 LRCZ6 85
140ONDŘEJ HAVLÍČEK – JAKUB ČERVENKAFIAT 126CZ1 83
141JAKUB REISS – KATARINA HARBUSOVÁWARTBURG 353CZ1 69
142GABRIEL HADRÁVEKLANCIA BETACZ3  
143VÁCLAV HLINOMAZ – VÁCLAV HLINOMAZ JR.OPEL KADETTCZ2 84
144ČERMÁK VÍT - SAAB 96CZ   
145MAREK VEJRAŽKA -LADA 2105CZ2 82
146JAN HOFMAN – HOFMANOVÁHONDA CIVICCZ2 81
147JOSEF KOUDELKA – JOSEF KOUDELKA JR.FIAT 125PCZ2 69
148PAVLA STRNADOVÁ – LUCIE GOTTWALDOVÁŠKODA 120LSCZ1 78
149LUKÁŠ HRBÁČEK – RADEK TOUŠŠKODA RAPIDCZ6 85
150VÁCLAV HORN – LENKA HARTLOVÁŠKODA 110LSCZ6 69
151MARTIN KEJŘ – DANIELA MLEJNKOVÁAUDI 80 QUATTROCZ4 84
152MARTIN PASTAŘÍK – BÁRA STOČESOVÁMINI MORRISCZ1  
153JAN VOŘÍŠEKSIMCA 1200CZ2  
154ONDŘEJ PAVLIŠ – KAMIL BERKAFORD ESCORT MK II.CZ7 76
155 ŠKODA FAVORITCZ 7087

Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007