Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod ZAV Bečov n.T. / 2018
Datum konání závodu : 29.09.2018
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 812 ŽEŽULKA Petr - N-1400 VW Lupo 02:44,9 02:44,0 05:28,9 20
2. 811 ROSIČKA Ladislav - N-1400 VW Lupo 02:50,5 02:46,3 05:37,0 15
3. 806 GANGUR Jakub - N-1400 Suzuki Swift GTi 03:02,4 02:59,1 06:01,5 12
N-1600
1. 709 FIKOTA JR. Jaroslav - N-1600 Honda Civic 02:37,2 02:35,9 05:13,1 20
2. 701 KŘÍSTEK Jindřich - N-1600 Honda Civic 02:40,0 02:40,1 05:20,1 15
3. 705 ZELENKA Martin - N-1600 Citroën Saxo VTS 02:43,3 02:39,3 05:22,5 12
4. 703 KVASNIČKA Vladimír - N-1600 Peugeot 106 S16 02:44,5 02:44,9 05:29,4 10
5. 716 BLÁHA Michal - N-1600 Citroën Saxo 02:48,6 02:47,1 05:35,6 8
6. 722 HOMOLA Matyáš - N-1600 Citroen C2 02:47,4 02:48,8 05:36,2 6
7. 708 FIKOTA Jaroslav - N-1600 Honda Civic 02:54,1 02:52,1 05:46,2 4
8. 718 MRŇA Ondřej - N-1600 Citroën Saxo 02:53,4 02:53,0 05:46,4 3
9. 727 HOMOLA Martin - N-1600 Citroen C2 03:00,6 02:59,0 05:59,7 2
702 HORÁČEK JR. Jindřich - N-1600 Peugeot 106 DNS DNS DNF 0
Saxo Cup
1. 753 RAUSA Karel - Saxo Cup Peugeot 106 s16 02:41,7 02:40,3 05:22,0 20
2. 751 TOMEK Daniel - Saxo Cup Citroen Saxo VTS 02:40,3 02:43,9 05:24,2 15
3. 779 NEUŽIL Tomáš - Saxo Cup Peugeot 106 02:43,2 02:41,8 05:25,0 12
4. 754 KOPELENT Martin - Saxo Cup Peugeot 106 S16 02:42,2 02:45,0 05:27,1 10
5. 750 KOPELENT Ladislav - Saxo Cup Peugeot 106 S16 02:44,7 02:44,3 05:28,9 8
6. 778 VANĚK Jan - Saxo Cup Peugeot 106 02:48,9 02:45,0 05:33,9 6
7. 758 KOŽMÍNOVÁ Veronika - Saxo Cup Citroen Saxo VTS 02:52,0 02:49,2 05:41,2 4
8. 757 PAUR Jan - Saxo Cup 02:51,8 02:50,6 05:42,5 3
9. 756 TOMEK Martin - Saxo Cup Citroen Saxo VTS 03:00,6 03:06,7 06:07,3 2
N-2000
1. 605 FIGL JR. Jiří - N-2000 Toyota Celica TS 02:36,3 02:38,9 05:15,3 20
2. 600 VAŇÁTKO Jaroslav - N-2000 ACURA RSX 02:39,7 02:37,6 05:17,2 15
3. 601 CABELA Martin - N-2000 Honda 02:38,1 02:39,9 05:17,9 12
4. 611 ŠIROKÝ Antonín - N-2000 Citroen Xsara 02:44,1 02:43,2 05:27,3 10
5. 607 WALZ Dietmar - N-2000 Renault Clio 02:49,6 02:40,5 05:30,1 8
N+2000
1. 500 LEV Martin - N+2000 Subaru STI 02:24,4 02:22,6 04:47,0 20
2. 503 PEŠEK Vladimír - N+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII 02:25,2 02:25,2 04:50,3 15
3. 508 KOŽMÍN Martin - N+2000 subaru impreza 02:25,4 02:25,2 04:50,5 12
4. 501 HÁK Jiří - N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 02:26,4 02:26,9 04:53,3 10
5. 502 HUBR František - N+2000 subaru impreza 02:30,8 02:30,2 05:01,0 8
E-1400
1. 404 ZENKL Otakar - E-1400 Škoda Felicia Pick-up 02:33,8 02:32,1 05:05,9 20
2. 405 ROLL Michal - E-1400 Škoda Felicia Pick-up 02:49,3 02:42,9 05:32,2 15
3. 469 BUREŠ Radek - E-1400 Škoda Favorit 02:48,0 02:46,7 05:34,7 12
4. 452 KRUPIČKA Ladislav - E-1400 Fiat 02:50,0 02:46,7 05:36,7 10
5. 444 ANDRUCHOVIČ Milan - E-1400 Škoda 1000MB 02:50,9 02:48,6 05:39,5 8
6. 400 OMELKA Tomáš - E-1400 Ford Fiesta 02:57,8 02:55,7 05:53,5 6
443 PUJMAN Libor - E-1400 mini 1000 DNS DNS DNF 0
E-1600
1. 301 ČERNÝ Miroslav - E-1600 Skoda 130L 02:22,4 02:22,4 04:44,8 20
2. 302 REISS Jan - E-1600 Škoda 130 RS 02:26,1 02:25,0 04:51,2 15
3. 303 TICHÝ Dominik - E-1600 PUMA 02:28,1 02:27,0 04:55,0 12
4. 304 TICHÝ Zdeněk - E-1600 PUMA 02:27,9 02:36,0 05:03,9 10
5. 388 ASTL Jakub - E-1600 Honda CRX II 02:40,2 02:39,4 05:19,6 8
E-2000
1. 105 ČERNÝ David - E-2000 Škoda pickup 02:26,0 02:24,6 04:50,5 20
2. 100 SLOVÁČEK Michal - E-2000 Honda Civic Type R 02:30,0 02:30,5 05:00,5 15
3. 103 TVAROH Petr - E-2000 ACURA RSX 02:43,7 02:41,1 05:24,8 12
4. 149 ŠEJDA JR. Václav - E-2000 OPEL Astra GSI 02:44,9 02:44,1 05:29,0 10
5. 138 MICHAL Nouzák - E-2000 BMW 02:51,5 02:49,6 05:41,1 8
6. 199 JEVICKÝ Jiří - E-2000 OPEL Astra GSI 02:53,2 02:56,0 05:49,3 6
7. 130 BAŽATA Jiří - E-2000 Škoda Fabia 03:28,8 03:10,3 06:39,2 4
414 GUITTI Robert - E-2000 Fiat Punto DNS DNS DNF 0
102 ŠMIED Jindra - E-2000 Renault Clio R3 DNS DNS DNF 0
E+2000
1. 3 KOŠEK Tomáš - E+2000 Mitsubishi Evo VI 02:12,3 02:10,9 04:23,2 20
2. 1 KUČERA Tomáš - E+2000 Mitsubishi Evo IX 02:12,9 02:11,8 04:24,7 15
3. 18 STRÁNSKÝ Jiří - E+2000 Mitsubishi Colt EvoTron 02:19,5 02:19,5 04:39,0 12
4. 17 KUŽEL Michal - E+2000 Lancer Evo 02:35,2 02:20,3 04:55,5 10
4 SYROVÝ Zdeněk - E+2000 Mitsubishi lancer evo VIi 02:42,0 DNF DNF 0
E+2000 2WD
1. 51 LIŠKA Vladimír - E+2000 2WD BMW M3 02:18,9 02:20,6 04:39,5 20
2. 58 JANOTA Miroslav - E+2000 2WD Porsche 997 02:20,7 02:20,6 04:41,2 15
3. 97 HLAVIČKA Jan - E+2000 2WD Octavia RS 02:24,2 02:25,2 04:49,4 12
4. 60 ČERVENKA Pavel - E+2000 2WD Porsche 997 02:27,0 02:25,8 04:52,8 10
5. 63 MONDEK Karel - E+2000 2WD BMW Compact 02:37,4 02:38,6 05:16,0 8
6. 57 NOVÁK Petr - E+2000 2WD Porsche 997 02:39,1 02:40,3 05:19,4 6
7. 55 KLOTZ Josef - E+2000 2WD Audi A4 02:40,5 02:39,5 05:20,0 4
H-1150
1. 207 ČERMÁK Josef - H-1150 Škoda 1000 MB 02:45,2 02:48,4 05:33,6 20
H2
1. 904 VALENTA Jan - H2 Mercedes 190 2.3 02:49,5 02:49,0 05:38,5 20
2. 900 FLOSMAN Petr - H2 Škoda Favorit 02:52,3 02:54,2 05:46,5 15
3. 901 PATERA Eduard - H2 Citroen AX 02:56,1 02:56,5 05:52,6 12
H-2000
1. 884 MOSCATO Paulo - H-2000 VW Golf 02:42,1 02:42,2 05:24,3 20
2. 262 KALIKA Marek - H-2000 Peugeot 205 GTi 02:45,5 02:42,3 05:27,8 15
3. 260 KRÁL Ivo - H-2000 VW Golf 02:59,0 02:40,7 05:39,7 12
4. 275 SILOVSKÝ Filip - H-2000 AutoTriumph GT 02:59,3 02:54,6 05:53,9 10
5. 267 ŠEJDA Václav - H-2000 RENAULT R5 Turbo 03:04,4 03:01,9 06:06,3 8
6. 266 HADRÁVEK Gabriel - H-2000 Lancia Beta 03:06,0 03:03,3 06:09,4 6
26 PATERA Ed - H-2000 Peugeot 205 GTi 02:32,1 DNF DNF 0
276 MEIER Werner - H-2000 Opel Kadet 03:14,9 DNS DNF 0
268 ŠVÁBEK Oldřich - H-2000 VW Golf 03:12,9 DNS DNF 0
H+2000
1. 280 FIGL Jiří - H+2000 Audi Sport Quattro S1 E2 02:26,4 02:27,5 04:53,9 20
2. 281 PANOŽKA Josef - H+2000 Porsche 911SC RS 02:31,9 02:34,4 05:06,3 15
3. 284 TKÁČ Stanislav - H+2000 Lancia Delta HF Turbo 02:40,4 02:43,5 05:23,9 12
4. 299 WEIG Alexander - H+2000 BMW 02:46,8 02:46,3 05:33,1 10
5. 285 PROCHÁZKA Pavel - H+2000 Lancia Delta HF Turbo 02:56,3 02:56,4 05:52,7 8
6. 290 VAŇATA Tomáš - H+2000 Audi 80 coupe 03:01,5 03:04,1 06:05,6 6
7. 295 HORÁK Milan - H+2000 Mercedes 03:01,6 03:07,2 06:08,9 4
H-1300
1. 222 JIRAS Pavel - H-1300 Škoda 130 LR/H 02:38,3 02:36,6 05:14,9 20
2. 220 HOHEISEL Antti - H-1300 Škoda 120 02:37,6 02:38,6 05:16,1 15
3. 223 VOSMEK Jaroslav - H-1300 Škoda 130 LR/H 02:40,2 02:41,3 05:21,5 12
4. 227 KAMEŠ Jakub - H-1300 Škoda Rapid 130 03:02,6 02:54,8 05:57,3 10
5. 221 KRAMEŠ Luboš - H-1300 S 1000 MB 02:50,4 03:08,1 05:58,5 8
6. 237 BENEŠ Jiří - H-1300 Škoda Rapid 130 03:28,8 03:32,0 07:00,8 6
H-1600
1. 241 MAIER Pavel - H-1600 Ford Escort 02:37,8 02:38,7 05:16,5 20
2. 256 KUBR Tomas - H-1600 Škoda 105 L 02:53,8 02:54,6 05:48,4 15
240 SRNSKÝ JR. Josef - H-1600 Škoda 130 LR/H DNS DNS DNF 0
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007