Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod ZAV Telnice / 2018
Datum konání závodu : 26.08.2018
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 812 ŽEŽULKA Petr Scuderia Strašnice N-1400 VW Lupo * * 03:38,6 20
2. 811 ROSIČKA Ladislav Scuderia Strašnice N-1400 VW Lupo * * 03:39,9 15
3. 806 GANGUR Jakub Swift Racing Náchod N-1400 Suzuki Swift GTi * * 03:57,5 12
N-1600
1. 709 FIKOTA JR. Jaroslav N-1600 Honda Civic * * 03:26,5 20
2. 705 ZELENKA Martin Zeka Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS * * 03:33,2 15
3. 701 KŘÍSTEK Jindřich Protlum Suspensions N-1600 Honda Civic * * 03:33,7 12
4. 703 KVASNIČKA Vladimír FALCO Motorsport N-1600 Peugeot 106 S16 Rally * * 03:36,8 10
5. 702 HORÁČEK JR. Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 * * 03:39,2 8
6. 706 HOLICKÁ Bára N-1600 Citroen Saxo * * 03:47,6 6
7. 707 HORÁČEK Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 * * 03:54,8 4
Saxo Cup
1. 753 RAUSA Karel Auto Qualt Saxo Cup Peugeot 106 s16 * * 03:33,1 20
2. 750 KOPELENT Ladislav Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 S16 * * 03:33,1 15
3. 758 KOŽMÍNOVÁ Veronika Auto Kožmín Saxo Cup Citroen Saxo * * 03:49,4 12
4. 752 STEIN Zdeněk Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * * 03:53,4 10
5. 755 POLEJ Stanislav Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * * 03:53,8 8
N-2000
1. 601 CABELA Martin Buildtec cinema service N-2000 Honda * * 03:26,5 20
2. 605 FIGL JR. Jiří AUTOPOINT- Speedy motorsport N-2000 Toyota Celica TS * * 03:27,4 15
3. 603 PRIBULA Mojmír AutoMito N-2000 Renault Clio R * * 03:31,5 12
4. 602 KRÁTKÝ Lubomír 2K N-2000 Honda Civic * * 03:35,8 10
5. 600 VAŇÁTKO Jaroslav TGR team N-2000 ACURA RSX * * 03:36,3 8
6. 610 MAZÁNEK Václav Perná RACING N-2000 Ford Focus ST * * 03:38,1 6
N+2000
1. 500 LEV Martin Autoservis Lev N+2000 Subaru STI * * 03:07,9 20
2. 501 HÁK Jiří Hakspeed N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX * * 03:14,7 15
3. 530 KOŽMÍN Martin Auto Kožmín N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX * * 03:19,1 12
4. 502 HUBR František HF racing N+2000 Subaru Impreza * * 03:19,4 10
E-1400
1. 452 KRUPIČKA Ladislav Nymburk E-1400 Fiat * * 03:46,1 20
E-1600
1. 300 VRKOSLAV Jiří Vrky Motorsport E-1600 Citroën C2 * * 03:03,4 20
2. 301 ČERNÝ Miroslav CM motorsport E-1600 Skoda 130L * * 03:06,6 15
3. 388 ASTL Jakub Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II * * 03:21,7 12
303 TICHÝ Dominik Titaracing E-1600 PUMA * * DNF 0
304 TICHÝ Zdeněk Titaracing E-1600 PUMA * * DNF 0
E-2000
1. 105 ČERNÝ David GOODAL E-2000 Škoda pickup * * 03:07,9 20
2. 100 SLOVÁČEK Michal Svijany Racing E-2000 Honda Civic Type R * * 03:15,2 15
3. 115 VALÁŠEK Václav E-2000 Audi A3 TDI * * 03:39,8 12
4. 110 BERGER Karel B.A.M.S. E-2000 Škoda MB2000 * * 04:04,3 10
E+2000
1. 3 KOŠEK Tomáš Traktorka E+2000 Mitsubishi Evo VI * * 02:54,1 20
2. 2 KUBÍČEK Lukáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII * * 03:00,4 15
3. 4 SYROVÝ Zdeněk Svijany racing E+2000 Mitsubishi evo VII * * 04:35,4 12
E+2000 2WD
1. 51 LIŠKA Vladimír Invelt Plzeň E+2000 2WD BMW M3 * * 03:05,1 20
2. 97 HLAVIČKA Jan E+2000 2WD Octavia RS * * 03:22,8 15
3. 55 KLOTZ Josef Audi Sport E+2000 2WD Audi A4 * * 03:35,0 12
H-1150
1. 200 ČERMÁK JR. Josef Autosport Pegas H-1150 Autobianchi A112 Abarth * * 03:30,9 20
2. 207 ČERMÁK Josef Autosport Pegas H-1150 Š 1000 MB * * 03:42,6 15
3. 204 SRNSKÝ Josef Alpine Prague H-1150 Škoda 110 R * * 04:05,2 12
4. 202 VAŇATA Tomáš SPEEDY MOTORSPORT H-1150 Austin Mini * * 04:17,2 10
5. 201 FIGLOVÁ Veronika SPEEDY MOTORSPORT H-1150 Austin Mini * * 04:30,3 8
H2
1. 902 ROLL Václav Rakar H2 Škoda Favorit * * 04:00,1 20
2. 903 HORÁK Milan Edda cup team H2 MERCEDES BENZ 190 E 2.3 16 * * 04:19,1 15
H-2000
1. 261 PATERA Ed Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco * * 03:12,1 20
26 PAŽOUT Miroslav Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco * * DNF 0
H+2000
1. 281 PANOŽKA Josef H+2000 Porsche 911 SC RS * * 03:13,7 20
2. 292 KACÁLEK Robert MR Racing Kladno H+2000 BMW M635CSi * * 03:14,5 15
3. 284 TKÁČ Stanislav Speedy motorsport H+2000 Lancia Delta HF Turbo * * 03:28,1 12
4. 282 VALENTA Jan Mercedes Motorsport H+2000 Mercedes Benz 190 AMG * * 03:44,1 10
280 FIGL Jiří Speedy motorsport H+2000 Audi Sport Quattro S1 E2 * * DNF 0
H-1300
1. 221 KRAMEŠ Luboš MOTORSPORT PRICOVY H-1300 S 1000 MB * * 03:25,3 20
2. 220 HOHEISEL Antti Sachsen H-1300 Škoda 120 * * 03:27,8 15
H-1600
1. 240 SRNSKÝ JR. Josef Svijany Racing H-1600 Škoda 130 LR/H * * 03:11,1 20
2. 241 MAIER Pavel Alpine Club Prague H-1600 Ford Escort * * 03:19,0 15
3. 256 KUBR Tomas JV Autosport H-1600 Škoda 105 L * * 03:49,9 12
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007