Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod ZAV Telnice / 2018
Datum konání závodu : 25.08.2018
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 812 ŽEŽULKA Petr Scuderia Strašnice N-1400 VW Lupo * 01:51,42 * 01:50,13 03:41,6 20
2. 811 ROSIČKA Ladislav Scuderia Strašnice N-1400 VW Lupo * 01:53,85 * 01:52,19 03:46,0 15
3. 806 GANGUR Jakub Swift Racing Náchod N-1400 Suzuki Swift GTi * 02:01,32 * 02:12,80 04:14,1 12
N-1600
1. 709 FIKOTA JR. Jaroslav N-1600 Honda Civic * 01:44,01 * 01:44,32 03:28,3 20
2. 701 KŘÍSTEK Jindřich Protlum Suspensions N-1600 Honda Civic * 01:48,66 * 01:47,35 03:36,0 15
3. 705 ZELENKA Martin Zeka Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS * 01:51,37 * 01:47,87 03:39,2 12
4. 703 KVASNIČKA Vladimír FALCO Motorsport N-1600 Peugeot 106 S16 Rally * 01:51,97 * 01:50,11 03:42,1 10
5. 702 HORÁČEK JR. Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 * 01:52,14 * 01:50,08 03:42,2 8
6. 707 HORÁČEK Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 * 02:00,04 * 01:58,46 03:58,5 6
7. 706 HOLICKÁ Bára N-1600 Citroen Saxo * 02:01,67 * 01:57,55 03:59,2 4
Saxo Cup
1. 750 KOPELENT Ladislav Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 S16 * 01:48,88 * 01:47,76 03:36,6 20
2. 753 RAUSA Karel Auto Qualt Saxo Cup Peugeot 106 s16 * 01:49,74 * 01:48,95 03:38,7 15
3. 755 POLEJ Stanislav Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 01:58,89 * 01:57,70 03:56,6 12
4. 752 STEIN Zdeněk Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:02,57 * 02:02,25 04:04,8 10
5. 777 KOŽMÍNOVÁ Veronika AUto Kožmín Saxo Cup Citroen C2 * 02:05,52 * 02:03,86 04:09,4 8
N-2000
1. 603 PRIBULA Mojmír AutoMito N-2000 Renault Clio R * 01:44,67 * 01:45,17 03:29,8 20
2. 601 CABELA Martin Buildtec cinema service N-2000 Honda * 01:45,58 * 01:45,33 03:30,9 15
3. 605 FIGL JR. Jiří AUTOPOINT- Speedy motorsport N-2000 Toyota Celica TS * 01:47,91 * 01:45,06 03:33,0 12
4. 610 MAZÁNEK Václav Perná RACING N-2000 Ford Focus ST * 01:50,68 * 01:49,65 03:40,3 10
5. 600 VAŇÁTKO Jaroslav TGR team N-2000 ACURA RSX * 01:51,59 * 01:50,70 03:42,3 8
6. 602 KRÁTKÝ Lubomír 2K N-2000 honda civic * 01:52,74 * 01:52,02 03:44,8 6
N+2000
1. 500 LEV Martin Autoservis Lev N+2000 Subaru STI * 01:35,18 * 01:34,29 03:09,5 20
2. 501 HÁK Jiří Hakspeed N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX * 01:37,06 * 01:36,27 03:13,3 15
3. 502 HUBR František HF racing N+2000 subaru impreza * 01:40,67 * 01:40,73 03:21,4 12
4. 530 KOŽMÍN Martin AUto Kožmín N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX * 01:58,17 * 01:39,57 03:37,7 10
E-1400
1. 452 KRUPIČKA Ladislav Nymburk E-1400 Fiat * 01:52,41 * 01:54,41 03:46,8 20
E-1600
1. 300 VRKOSLAV Jiří Vrky Motorsport E-1600 Citroën C2 * 01:34,31 * 01:32,66 03:07,0 20
2. 301 ČERNÝ Miroslav CM motorsport E-1600 Skoda 130L * 01:34,50 * 01:34,57 03:09,1 15
3. 304 TICHÝ Zdeněk titaracing E-1600 PUMA * 01:37,29 * 01:34,15 03:11,4 12
4. 303 TICHÝ Dominik titaracing E-1600 PUMA * 01:36,21 * 01:35,51 03:11,7 10
5. 302 REISS Jan Reissingteam E-1600 Škoda 130 RS * 01:37,00 * 01:37,24 03:14,2 8
6. 388 ASTL Jakub Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II * 01:39,92 * 01:40,27 03:20,2 6
E-2000
1. 100 SLOVÁČEK Michal Svijany Racing E-2000 Honda Civic Type R * 01:36,21 * 01:36,04 03:12,2 20
2. 105 ČERNÝ David GOODAL E-2000 Škoda pickup * 01:37,79 * 01:38,45 03:16,2 15
3. 110 BERGER Karel B.A.M.S. E-2000 Škoda MB2000 * 02:05,47 * 02:05,76 04:11,2 12
E+2000
1. 3 KOŠEK Tomáš Traktorka E+2000 Mitsubishi Evo VI * 01:27,14 * 01:26,91 02:54,0 20
2. 2 KUBÍČEK Lukáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII * 01:30,34 * 01:30,25 03:00,6 15
3. 4 SYROVÝ Zdeněk Svijany racing E+2000 Mitsubishi evo VII * 01:49,03 * 01:43,77 03:32,8 12
E+2000 2WD
1. 51 LIŠKA Vladimír Invelt Plzeň E+2000 2WD BMW M3 * 01:35,01 * 01:34,02 03:09,0 20
2. 97 HLAVIČKA Jan E+2000 2WD Octavia RS * 01:42,34 * 01:38,66 03:21,0 15
3. 55 KLOTZ Josef Audi Sport E+2000 2WD Audi A4 * 01:50,51 * 01:50,53 03:41,0 12
H-1150
1. 207 ČERMÁK Josef Autosport Pegas H-1150 Š 1000 MB * 01:53,19 * 01:53,18 03:46,4 20
2. 204 SRNSKÝ Josef Alpine Prague H-1150 Škoda 110 R * 02:05,14 * 02:03,51 04:08,6 15
3. 201 FIGLOVÁ Veronika SPEEDY MOTORSPORT H-1150 Austin Mini * 02:17,63 * 02:17,14 04:34,8 12
4. 202 VAŇATA Tomáš SPEEDY MOTORSPORT H-1150 Austin Mini * 02:02,81 * 02:33,75 04:36,6 10
H2
1. 902 ROLL Václav Rakar H2 Škoda Favorit * 02:00,73 * 02:01,41 04:02,1 20
2. 903 HORÁK Milan Edda cup team H2 MERCEDES BENZ 190 E 2.3 16 * 02:15,69 * 02:13,79 04:29,5 15
H-2000
1. 261 PATERA Ed Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco * 01:38,96 * 01:37,97 03:16,9 20
2. 275 WUTSCHKA Pavel H-2000 VW Golf * 01:50,68 * 01:49,59 03:40,3 15
3. 26 PAŽOUT Miroslav Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco * 02:02,75 * 02:07,01 04:09,8 12
H+2000
1. 280 FIGL Jiří Speedy motorsport H+2000 Audi Sport Quattro S1 E2 * 01:36,00 * 01:36,86 03:12,9 20
2. 292 KACÁLEK Robert MR Racing Kladno H+2000 BMW M635CSi * 01:38,85 * 01:39,30 03:18,1 15
3. 281 PANOŽKA Josef H+2000 Porsche 911 SC RS * 01:40,33 * 01:38,73 03:19,1 12
4. 282 VALENTA Jan Mercedes Motorsport H+2000 Mercedes Benz 190 AMG * 01:54,58 * 01:53,13 03:47,7 10
5. 284 TKÁČ Stanislav Speedy motorsport H+2000 Lancia Delta HF Turbo * 02:44,45 * 01:48,35 04:32,8 8
H-1300
1. 221 KRAMEŠ Luboš MOTORSPORT PRICOVY H-1300 S 1000 MB * 01:45,14 * 01:44,05 03:29,2 20
2. 220 HOHEISEL Antti Sachsen H-1300 Škoda 120 * 01:47,86 * 01:45,84 03:33,7 15
H-1600
1. 240 SRNSKÝ JR. Josef Svijany Racing H-1600 Škoda 130 LR/H * 01:37,49 * 01:35,95 03:13,4 20
2. 241 MAIER Pavel Alpine Club Prague H-1600 Ford Escort * 01:42,29 * 01:40,73 03:23,0 15
3. 256 KUBR Tomas JV Autosport H-1600 Škoda 105 L * 01:59,25 * 01:57,54 03:56,8 12
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007