Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod ZAV Svijany Prix Radotín / 2018
Datum konání závodu : 02.06.2018
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 806 GANGUR Jakub Swift Racing Náchod N-1400 suzuki swift GTi 02:07,79 02:07,25 04:15,04 20
2. 808 KODAJEK Jakub VLKRACING N-1400 SUZUKI SWIFT 02:11,05 02:07,11 04:18,16 15
3. 850 ŠULC Miroslav Perna racing N-1400 Renoult clio 02:20,10 02:19,82 04:39,92 12
N-1600
1. 709 FIKOTA JR. Jaroslav N-1600 honda Civic 01:55,71 01:56,02 03:51,73 20
2. 701 KŘÍSTEK Jindřich Protlum suspensions N-1600 Honda Civic 01:59,16 01:57,56 03:56,72 15
3. 702 HORÁČEK JR. Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 01:59,18 01:59,64 03:58,82 12
4. 705 ZELENKA Martin Zeka Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS 01:59,60 01:59,72 03:59,32 10
5. 716 BLÁHA Michal N-1600 Citroen SAXO 02:05,06 02:07,04 04:12,10 8
6. 706 HOLICKÁ Bára N-1600 Citroen Saxo 02:08,68 02:08,90 04:17,58 6
7. 707 HORÁČEK Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 02:22,44 02:15,15 04:37,59 4
703 KVASNIČKA Vladimír FALCO Motorsport N-1600 Peugeot 106 S16 Rally 02:03,45 DNF DNF 0
Saxo Cup
1. 758 ŠIMEK Jakub Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 02:00,57 01:58,54 03:59,11 20
2. 751 TOMEK Daniel Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 02:00,11 01:59,15 03:59,26 15
3. 750 KOPELENT Ladislav Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 S16 02:00,31 01:59,41 03:59,72 12
4. 754 KOPELENT Martin Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 S16 02:01,86 02:02,37 04:04,23 10
5. 755 FIŠER Petr Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 02:02,09 02:02,51 04:04,60 8
6. 752 HONCŮ Jaroslav Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 02:07,37 02:05,69 04:13,06 6
7. 757 RUŽIČKA Petr Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 02:13,11 02:08,98 04:22,09 4
8. 756 SKAMENE Roman Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 02:22,76 02:19,48 04:42,24 3
753 RAUSA Karel Auto Qualt Saxo Cup Peugeot 106 s16 01:59,58 DNF DNF 0
N-2000
1. 628 KLOKOČKA Radim Klaro Racing Team N-2000 Renault 01:54,93 01:54,22 03:49,15 20
2. 662 VILD Jan Klaro racing team N-2000 Renault Clio 01:55,18 01:54,50 03:49,68 15
3. 605 FIGL JR. Jiří AUTOPOINT- Speedy motorsport N-2000 Toyota Celica TS 01:56,68 01:56,15 03:52,83 12
4. 600 VAŇÁTKO Jaroslav TGR team N-2000 Acura RSX 01:55,90 01:58,28 03:54,18 10
5. 610 MAZÁNEK Václav Perná RACING N-2000 Ford Focus ST 01:57,92 01:57,47 03:55,39 8
6. 604 WALZ Dietmar N-2000 Renault Clio 01:57,26 01:59,40 03:56,66 6
7. 601 CABELA Martin Buildtec racing N-2000 Honda 01:59,24 01:59,65 03:58,89 4
8. 603 PRIBULA Mojmír AutoMito N-2000 Renault Clio R 01:59,89 02:02,02 04:01,91 3
9. 609 MAJKUS Vojtěch N-2000 Renault Clio 02:03,80 02:01,19 04:04,99 2
10. 617 MAREK Roman Auto Slaný N-2000 nissan sunny gti 02:06,78 02:04,12 04:10,90 1
11. 606 RUTA Jiří AMK Praha 3 Žižkov N-2000 Ford Escort RS2000 02:07,67 02:06,13 04:13,80 0
12. 607 HANK Tomáš Edda Cup Team N-2000 Acura 02:06,67 02:08,15 04:14,82 0
611 ŠIROKÝ Antonín Šo©?k motorsport N-2000 Citroen xsara DNF DNS DNF 0
N+2000
1. 500 LEV Martin Autoservis Lev N+2000 Subaru STI 01:48,53 01:47,83 03:36,36 20
2. 501 HÁK Jiří Hakspeed N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 01:53,06 01:54,82 03:47,88 15
3. 502 HUBR František HF racing N+2000 subaru impreza 01:55,21 01:57,98 03:53,19 12
E-1400
1. 403 KREJČÍ Bohuslav KR pro škoda historik E-1400 Škoda rapid 130 rh 01:58,15 01:57,74 03:55,89 20
411 WITTNER Filip PF racing E-1400 Skoda Felicia DNS DNS DNF 0
400 OMELKA Tomáš A.V.I.P. spol. E-1400 Volkswagen Polo 01:46,89 DNS DNF 0
E-1600
1. 300 VRKOSLAV Jiří Vrky Motorsport E-1600 Citroën C2 01:42,99 01:42,58 03:25,57 20
2. 301 ČERNÝ Miroslav CM motorsport E-1600 Skoda 130L 01:43,78 01:43,75 03:27,53 15
3. 302 REISS Jan Reissingteam E-1600 škoda 130 RS 01:47,88 01:47,22 03:35,10 12
4. 388 ASTL Jakub Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II 01:48,90 01:49,78 03:38,68 10
5. 310 JANUŠKA Petr GOODAL E-1600 Škoda Pickup 01:52,26 01:51,82 03:44,08 8
6. 315 ŠALOM Jan E-1600 VW Polo 01:59,41 01:55,06 03:54,47 6
7. 309 VÁVROVEC Čeněk E-1600 VW polo 01:56,96 02:01,44 03:58,40 4
8. 317 HESS Petr Auto Slaný E-1600 Škoda Felicia 02:03,95 02:04,75 04:08,70 3
9. 314 VANIK David Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II 02:08,28 02:05,00 04:13,28 2
304 TICHÝ Zdeněk titaracing E-1600 PUMA DNF DNS DNF 0
303 TICHÝ Dominik titaracing E-1600 PUMA 01:45,57 DNS DNF 0
E-2000
1. 100 SLOVÁČEK Michal Svijany Racing E-2000 Honda Civic Type R 01:50,63 01:50,62 03:41,25 20
2. 149 ŠEJDA JR. Václav PAJDASPORT Garage E-2000 OPEL Astra GSI 02:01,59 01:59,71 04:01,30 15
3. 111 ŘÍHA Josef E-2000 Fabia 1 02:02,79 02:00,23 04:03,02 12
4. 101 NEUŽIL Tomáš Peugeot díly Kocbeře E-2000 Ford Focus 02:43,18 01:50,14 04:33,32 10
105 ČERNÝ David Goodal E-2000 Škoda pickup kawa DNS DNS DNF 0
106 KOLČAVA Radek AUTO-KORA motorsport E-2000 VW golf mk4 tdi 01:51,94 DNF DNF 0
E+2000
1. 3 KOŠEK Tomáš Traktorka E+2000 Mitsubishi Evo VI 01:41,01 01:43,03 03:24,04 20
2. 2 KUBÍČEK Lukáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII 01:44,41 01:44,69 03:29,10 15
3. 11 ÚŠKRT Antonín DŘEVOŠKRT E+2000 Subaru Impreza WRX STi 01:48,79 01:45,75 03:34,54 12
4. 17 KUŽEL Michal E+2000 Lancer evo 8 01:46,57 01:48,10 03:34,67 10
4 SYROVÝ Zdeněk Svijany racing E+2000 Mitsubishi evo 7 02:00,32 DNS DNF 0
E+2000 2WD
1. 50 MARIK Karel Speed Company E+2000 2WD BMW E36 coupe 01:45,30 01:46,19 03:31,49 20
2. 57 HRUŠKA Jiří E+2000 2WD BMW328 01:51,34 01:47,04 03:38,38 15
3. 97 HLAVIČKA Jan RDM Motorsport E+2000 2WD Škoda Octavia RS 01:51,35 01:49,18 03:40,53 12
4. 76 LEHMANN Tomáš Kajmann-team E+2000 2WD BMW e36 M3 01:53,24 01:51,05 03:44,29 10
5. 55 KLOTZ Josef E+2000 2WD Audi 01:58,57 01:57,06 03:55,63 8
6. 53 PECL František VR6 motorsport E+2000 2WD VW golf 2 VR6 01:58,41 02:04,74 04:03,15 6
66 BURGET Jan jbcs E+2000 2WD skoda fabia 02:12,79 DNS DNF 0
H-1150
1. 200 ČERMÁK JR. Josef Autosport Pegas H-1150 Autobianchi A112 Abarth 01:53,19 02:02,48 03:55,67 20
2. 207 ČERMÁK Josef Pegas Autosport H-1150 Škoda 1000 MB 02:00,02 02:01,53 04:01,55 15
3. 201 VAŇATA Tomáš SPEEDY MOTORSPORT H-1150 Austin Mini 02:08,97 02:10,43 04:19,40 12
4. 206 BOHÁČ Jaroslav H-1150 škoda 110R 02:21,92 02:21,11 04:43,03 10
H2
1. 900 FLOSMAN Petr Edda Cup Team H2 Škoda Favorit 02:01,69 02:04,78 04:06,47 20
2. 902 ROLL Václav Rakar H2 Škoda Favorit 02:09,39 02:09,49 04:18,88 15
3. 911 JELÍNEK Jiří autosport Poděbrady H2 škoda favorit 02:15,77 02:16,26 04:32,03 12
H-2000
1. 261 PATERA Ed Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco 01:49,20 01:48,59 03:37,79 20
2. 277 ŠPAČEK Libor H-2000 vw golf 02:05,55 02:05,95 04:11,50 15
3. 266 HADRÁVEK1 Gabriel Plzeň H-2000 Lancia Beta 02:07,14 02:06,39 04:13,53 12
4. 278 MINÁŘÍK Petr Auto Maier H-2000 Renault 5 Alpine Turbo 02:09,41 02:09,25 04:18,66 10
5. 267 ŠEJDA Václav PAJDASPORT Garage H-2000 RENAULT R5 Turbo 02:10,55 02:13,18 04:23,73 8
6. 276 MAREŠ Patrik H-2000 Renault 5 02:19,03 02:15,53 04:34,56 6
262 PATERA David Patera Citroen H-2000 Peugeot 205 GTi 01:56,28 DNF DNF 0
H+2000
1. 280 FIGL Jiří Speedy motorsport H+2000 Audi Sport S1 E2 01:50,16 01:49,61 03:39,77 20
2. 288 URBÁNEK JR. Stanislav H+2000 Bmw 325i 01:52,08 01:52,16 03:44,24 15
3. 281 PANOŽKA Josef H+2000 Porsche 911 SC RS 01:52,35 01:53,14 03:45,49 12
4. 296 PÍŠA Tomáš Tomas Motorsport H+2000 Opel Ascona 400® 01:54,29 01:54,02 03:48,31 10
5. 289 URBÁNEK Stanislav Urbánci H+2000 E30 2.5.i 01:58,57 01:59,27 03:57,84 8
6. 282 VALENTA Jan Mercedes Motorsport H+2000 Mercedes Benz 190 AMG 01:59,85 01:58,86 03:58,71 6
7. 290 STOČES Josef Edda Cup Team H+2000 Mercedes 190 2.3 16V 02:05,93 02:05,76 04:11,69 4
8. 295 HORÁK Milan H+2000 Mercedes 190 E 2,3 16v 02:15,22 02:18,19 04:33,41 3
284 TKÁČ Stanislav Speedy motorsport H+2000 Lancia Delta HF Turbo DNS DNS DNF 0
H-1300
1. 222 JIRAS Pavel Autosport Řeporyje H-1300 Škoda 130RS 01:51,61 01:52,43 03:44,04 20
2. 223 VOSMEK Jaroslav J&R RACING TEAM MB H-1300 Škoda 130 LR/H 01:52,09 01:52,62 03:44,71 15
3. 226 PETR Roman MR Racing Kladno H-1300 Škoda 130 LR/H 01:55,84 01:53,38 03:49,22 12
4. 239 KLOBÁSA Pavel Autosport Pegas H-1300 Škoda 130LR 01:56,48 01:55,95 03:52,43 10
5. 236 PENC František Autosport Pegas H-1300 Skoda 105 01:57,42 01:55,73 03:53,15 8
6. 221 KRAMEŠ Luboš MOTORSPORT PRICOVY H-1300 S 1000 MB 01:57,20 01:59,27 03:56,47 6
7. 230 FOUKAL Martin Autosport Pegas H-1300 Škoda 110R 01:59,40 01:58,92 03:58,32 4
8. 237 BENEŠ Jiří H-1300 Škoda Rapid 130 02:19,07 02:19,50 04:38,57 3
H-1600
1. 240 SRNSKÝ JR. Josef Svijany Racing H-1600 Škoda 130 LR/H 01:47,93 01:46,79 03:34,72 20
2. 241 MAIER Pavel Alpine Club Prague H-1600 Ford Escort 01:52,52 01:52,83 03:45,35 15
3. 249 NĚMEC Jaroslav H-1600 Fiat 128sc 02:04,89 02:04,17 04:09,06 12
4. 247 HIML David H-1600 honda civic 02:05,02 02:05,06 04:10,08 10
5. 248 HIMLOVÁ Barbora H-1600 Honda Civic 02:10,02 02:15,84 04:25,86 8
6. 246 DYMÁK Jaroslav H-1600 Fiesta xr2 02:19,04 02:21,53 04:40,57 6
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007