Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod ZAV Kdyně / 2018
Datum konání závodu : 19.05.2018
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 806 GANGUR Jakub Swift Racing Náchod N-1400 suzuki swift GTi 0 0 15:57,5 20
2. 898 JEŽEK Milan N-1400 Opel tigra 0 0 16:22,7 15
3. 850 ŠULC Miroslav Perna racing N-1400 Renoult clio 0 0 17:22,1 12
N-1600
1. 709 FIKOTA JR. Jaroslav N-1600 Honda Civic 0 0 14:24,9 20
2. 701 KŘÍSTEK Jindřich Protlum suspensions N-1600 Honda Civic 0 0 14:39,3 15
3. 705 ZELENKA Martin Zeka Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS 0 0 14:50,8 12
4. 714 KALISTA Jan MH Honda Racing N-1600 Honda Civic 0 0 14:58,8 10
5. 703 KVASNIČKA Vladimír FALCO Motorsport N-1600 Peugeot 106 S16 Rally 0 0 15:02,2 8
6. 721 PEŠEK Tomáš PP motorsport N-1600 Peugeot S16 0 0 15:29,1 6
7. 702 HORÁČEK JR. Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 0 0 16:07,0 4
8. 707 HORÁČEK Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 0 0 16:54,7 3
Saxo Cup
1. 750 KOPELENT Ladislav Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 S16 0 0 15:03,7 20
2. 754 LEPŠÍ Lukáš Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 S16 0 0 15:10,9 15
3. 755 PAUR Jan Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 0 0 15:12,3 12
4. 752 ŠIMEK Jakub Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 0 0 15:12,5 10
5. 753 RAUSA Karel Auto Qualt Saxo Cup Peugeot 106 0 0 15:16,0 8
N-2000
1. 602 KRÁTKÝ Lubomír 2K N-2000 honda civic 0 0 14:42,1 20
2. 611 ŠIROKÝ Antonín ŠO©?K Motorsport N-2000 Citroen xsara 0 0 14:58,7 15
3. 610 MAZÁNEK Václav Perny racing N-2000 Ford focus st 0 0 14:59,0 12
4. 614 JEŽEK Milan N-2000 BMW e36 318is 0 0 16:11,4 10
5. 612 JEČMENOVÁ Eliška Pupík rallye team N-2000 BMW E36 coupe 0 0 16:24,2 8
616 VALÁŠEK Václav N-2000 Audi A3 TDI 0 0 DSQ 0
605 FIGL JR. Jiří AUTOPOINT- Speedy motorsport N-2000 Toyota Celica TS 0 0 DNF 0
601 CABELA Martin Buildtec racing N-2000 Honda nebo Rencek ? 0 0 DNF 0
N+2000
1. 500 LEV Martin Autoservis Lev N+2000 Subaru STI 0 0 12:54,5 20
2. 501 HÁK Jiří Hakspeed N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 0 0 13:15,7 15
3. 502 HUBR František HF racing N+2000 subaru impreza 0 0 13:34,3 12
4. 523 ROLL Michal RML Racing N+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 0 0 14:27,9 10
E-1400
1. 411 WITTNER Filip PF racing E-1400 Skoda Felicia 0 0 13:48,0 20
2. 404 ZENKL Otakar ZRS E-1400 Škoda Pick-up 0 0 14:16,0 15
3. 469 BUREŠ Radek MuBuMI team E-1400 Škoda Favorit 0 0 15:06,9 12
400 OMELKA Tomáš A.V.I.P. spol. E-1400 Volkswagen Polo 0 0 DNF 0
E-1600
1. 300 VRKOSLAV Jiří E-1600 Citroen C2 0 0 12:54,4 20
2. 302 REISS Jan Reissingteam E-1600 Škoda 130 RS 0 0 13:07,5 15
3. 301 ČERNÝ Miroslav CM motorsport E-1600 Skoda 130L 0 0 13:10,4 12
4. 388 ASTL Jakub Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II 0 0 13:59,9 10
5. 309 VÁVROVEC Čeněk E-1600 VW polo 0 0 15:25,5 8
6. 315 ŠALOM Jan E-1600 VW Polo mk1 0 0 15:36,0 6
7. 759 MLATEČEK JR. Jan E-1600 Peugeot 106 0 0 16:01,9 4
304 TICHÝ Zdeněk titaracing E-1600 PUMA 0 0 DNF 0
303 TICHÝ Dominik titaracing E-1600 PUMA 0 0 DNF 0
E-2000
1. 104 KOTRMON Libor Nadoko Turnov E-2000 Škoda Octavia 0 0 13:35,0 20
2. 100 SLOVÁČEK Michal Svijany Racing E-2000 Honda Civic Type R 0 0 13:42,0 15
3. 101 NEUŽIL Tomáš Peugeot díly Kocbe?e E-2000 Ford Focus 0 0 13:42,8 12
105 ČERNÝ David Goodal E-2000 Škoda pickup kawa 0 0 DNF 0
110 BERGER Karel B.A.M.S. E-2000 Škoda 2000MB 0 0 DNF 0
103 TVAROH Petr TGR team E-2000 HONDA CIVIC 0 0 DNF 0
E+2000
1. 1 KUČERA Tomáš Svijany Racing E+2000 mitsubishi lancer evo IX 0 0 12:13,7 20
2. 11 ÚŠKRT Antonín DŘEVOŠKRT E+2000 Subaru Impreza WRX STi 0 0 12:31,5 15
3. 2 KUBÍČEK Lukáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII 0 0 12:38,7 12
4. 17 KUŽEL Michal E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 8 0 0 12:50,3 10
5. 4 SYROVÝ Zdeněk Svijany racing E+2000 Mitsubishi lancer evo 7 0 0 14:07,2 8
E+2000 2WD
1. 51 LIŠKA Vladimír Invelt Plzeň E+2000 2WD BMW M3 0 0 13:13,5 20
2. 76 LEHMANN Tomáš Kajmann-team Racing E+2000 2WD BMW e36 M3 0 0 13:22,3 15
3. 50 MARIK Karel E+2000 2WD BMW E36 coupe 0 0 13:51,6 12
4. 77 LEHMANN Karel Kajmann-team Racing E+2000 2WD BMW e36 M3 0 0 14:06,1 10
5. 63 MONDEK Karel MK Plze? E+2000 2WD BMW Compact 0 0 14:27,7 8
6. 55 KLOTZ Josef Audi Sport E+2000 2WD Audi A4 0 0 14:39,3 6
7. 53 PECL František VR6 motorsport E+2000 2WD VW golf 2 VR6 0 0 14:39,4 4
8. 97 HLAVIČKA Jan E+2000 2WD Octavia RS 0 0 14:43,3 3
9. 88 ROZPORKA Adolf Rozporka Racing Team E+2000 2WD Ford Probe 0 0 15:53,8 2
10. 74 ZEMANOVÁ Andrea Kidbazar E+2000 2WD MR-2 0 0 16:18,7 1
11. 73 CIBULKA David Slidecars drift team E+2000 2WD BMW E36 328i turbo 0 0 16:21,5 0
1074 PAŽOUT Mirek kidbazar E+2000 2WD MR-2 0 0 DNF 0
H-1150
1. 200 ČERMÁK JR. Josef Autosport Pegas H-1150 Autobianchi A112 Abarth 0 0 14:42,5 20
2. 207 ČERMÁK Josef H-1150 Škoda 1000MB 0 0 14:50,4 15
201 VAŇATA Tomáš SPEEDY MOTORSPORT H-1150 Austin Mini 0 0 DNF 0
H2
1. 904 HORÁKOVÁ Zuzka H2 Škoda Favorit 0 0 15:13,3 20
2. 900 FLOSMAN Petr Edda Cup Team H2 Škoda Favorit 0 0 15:17,0 15
3. 902 ROLL Václav Rakar H2 Škoda Favorit 0 0 15:55,5 12
4. 909 ZENKL Ota H2 Škoda Favorit 0 0 16:01,9 10
H-2000
1. 261 PATERA Ed Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco 13:30,9 20
2. 262 KALIKA Marek Patera Citroen H-2000 Peugeot 205 GTi 0 0 14:01,1 15
3. 273 ŠPERL Jaroslav Šperl H-2000 BMW E 30 0 0 15:08,0 12
4. 263 ŠTEINER Ladislav H-2000 bmw e318 0 0 15:31,3 10
5. 267 ŠEJDA Václav Pajdasport Garage H-2000 RENAULT R5 Turbo 0 0 15:53,0 8
279 ABELE Gustav Bavaria H-2000 Opel Kadett 0 0 DNF 0
260 KRÁL Ivo Svijany racing H-2000 VW Golf GTi 0 0 DNF 0
H+2000
1. 280 FIGL Jiří Speedy motorsport H+2000 Audi Sport Quattro S1 E2 0 0 13:30,3 20
2. 282 VALENTA Jan Mercedes Motorsport H+2000 Mercedes 190 AMG 0 0 14:48,6 15
3. 295 HORÁK Milan EDDA CUP TEAM H+2000 Mercedes 190 E 2,3 16v 0 0 16:19,2 12
289 URBÁNEK Stanislav Urbánci H+2000 BMW E 30 0 0 DNF 0
288 URBÁNEK JR. Stanislav H+2000 Bmw 325i 0 0 DNF 0
284 TKÁČ Stanislav SPEEDY MOTORSPORT H+2000 Lancia Delta HF Turbo 0 0 DNF 0
H-1300
1. 220 HOHEISEL Antti H-1300 Škoda 120 0 0 14:11,8 20
2. 221 KRAMEŠ Luboš MOTORSPORT PRICOVY H-1300 S 1000 MB 0 0 14:17,8 15
3. 230 FOUKAL Martin Autosport Pegas H-1300 Škoda 110R 0 0 14:32,1 12
4. 239 JORDÁN Robert Autosport Pegas H-1300 Škoda 110R 0 0 14:33,2 10
5. 231 BAŽATA Jiří H-1300 Škoda 130 RS 0 0 16:33,7 8
6. 237 BENEŠ Jiří H-1300 Škoda Rapid 1300 0 0 17:14,4 6
H-1600
1. 240 SRNSKÝ JR. Josef Svijany Racing H-1600 Škoda 130 LR/H 0 0 13:29,1 20
2. 241 MAIER Pavel Alpine Club Prague H-1600 Ford Escort 0 0 14:12,7 15
3. 249 NĚMEC Jaroslav H-1600 Fiat 128sc 0 0 15:49,3 12
257 VALKOV Libor S3 collection motorsport H-1600 Lada 21011 1600 MTX 0 0 DNF 0
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007