Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod ZAV Jemníky / 2018
Datum konání závodu : 29.04.2018
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 812 ŽEŽULKA Petr Scuderia Strašnice N-1400 VW Lupo 1.4 16V * 01:26,37 * 01:25,56 02:51,9 20
2. 801 BOBEK Jiří Bobkolety-Badgermotorsport N-1400 VW Polo * 01:26,73 * 01:26,13 02:52,9 15
3. 811 ROSIČKA Ladislav Scuderia Strašnice N-1400 VW Lupo * 01:27,07 * 01:28,11 02:55,2 12
4. 803 BENDL Martin Bobkolety N-1400 Polo * 01:29,05 * 01:29,02 02:58,1 10
5. 850 ŠULC Miroslav N-1400 Renault Clio * 01:40,55 * 01:40,62 03:21,2 8
N-1600
1. 709 FIKOTA JR. Jaroslav Athila N-1600 Honda crx * 01:22,16 * 01:21,65 02:43,8 20
2. 701 KŘÍSTEK Jindřich Protlum suspensions N-1600 Honda Civic * 01:24,79 * 01:24,80 02:49,6 15
3. 702 HORÁČEK JR. Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 * 01:26,53 * 01:27,21 02:53,7 12
4. 705 ZELENKA Martin Zeka Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS * 01:26,86 * 01:27,16 02:54,0 10
5. 706 HOLICKÁ Bára N-1600 Citroen Saxo vts * 01:32,11 * 01:30,15 03:02,3 8
6. 720 KOŽMÍNOVÁ Veronika AUTO KOŽMÍN N-1600 Citroen C2 * 01:32,17 * 01:31,90 03:04,1 6
7. 740 JAROUŠEK Karel N-1600 Honda crx * 01:52,31 * 01:53,94 03:46,3 4
707 HORÁČEK Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 * 01:29,92 DNS DNF 0
Saxo Cup
1. 753 RAUSA Karel Auto Qualt Saxo Cup Peugeot 106 s16 * 01:24,07 * 01:23,85 02:47,9 20
2. 758 ŠIMEK Jakub Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 01:24,21 * 01:24,48 02:48,7 15
3. 750 KOPELENT Ladislav Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 S16 * 01:24,70 * 01:24,38 02:49,1 12
4. 754 KOPELENT Martin Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 S16 * 01:25,24 * 01:24,20 02:49,4 10
5. 755 HAVRDA Mirek Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 01:25,82 * 01:26,36 02:52,2 8
6. 757 JUHAŇÁK Tomáš Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 01:28,34 * 01:27,46 02:55,8 6
7. 752 KUMPOŠT Petr Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 01:31,06 * 01:29,94 03:01,0 4
8. 777 KOŽMÍNOVÁ Lucie Saxo Cup Citroen C2 * 01:37,76 * 01:37,79 03:15,6 3
N-2000
1. 608 SELAKOVIČ Janko N-2000 Renault * 01:23,40 * 01:21,62 02:45,0 20
2. 605 FIGL JR. Jiří AUTOPOINT- Speedy motorsport N-2000 Toyota Celica TS * 01:22,74 * 01:23,48 02:46,2 15
3. 602 KRÁTKÝ Lubomír 2K N-2000 Honda Civic * 01:24,62 * 01:23,10 02:47,7 12
4. 610 MAZÁNEK Václav Perná RACING N-2000 Ford Focus * 01:24,08 * 01:23,96 02:48,0 10
5. 611 ŠIROKÝ Antonín Šo©k motorsport N-2000 Citroen xsara * 01:25,34 * 01:26,02 02:51,4 8
6. 601 CABELA Martin Buildtec racing N-2000 Honda * 01:42,82 * 01:42,71 03:25,5 6
N+2000
1. 500 LEV Martin Autoservis Lev N+2000 Subaru Sti * 01:13,88 * 01:14,07 02:28,0 20
2. 501 HÁK Jiří Hakspeed N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX * 01:15,45 * 01:16,52 02:32,0 15
E-1400
1. 400 OMELKA Tomáš A.V.I.P. spol. E-1400 Volkswagen Polo * 01:16,49 * 01:16,75 02:33,2 20
2. 411 WITTNER Filip PF racing E-1400 Škoda Felicia * 01:17,59 * 01:17,33 02:34,9 15
3. 404 ZENKL Otakar ZRS E-1400 Škoda Pick-up * 01:21,33 * 01:20,35 02:41,7 12
4. 451 KRAMÁŘ René Kit Car Sport E-1400 Škoda Felicia Kit Car * 01:22,33 * 01:22,27 02:44,6 10
5. 450 MIŠÁLKO David Kit Car Sport E-1400 Škoda Felicia Kit Car * 01:32,06 * 01:30,23 03:02,3 8
6. 460 CINKL František E-1400 Škoda Felicia * 01:34,84 * 01:33,88 03:08,7 6
7. 458 KREJČÍ František Red Umbrella Racing E-1400 Škoda Favorit * 01:38,79 * 01:38,78 03:17,6 4
E-1600
1. 300 VRKOSLAV Jiří Vrky Motorsport E-1600 Citroën C2 * 01:12,77 * 01:12,89 02:25,7 20
2. 301 ČERNÝ Miroslav CM motorsport E-1600 Skoda 130L * 01:13,34 * 01:13,38 02:26,7 15
3. 303 TICHÝ Dominik Titaracing E-1600 PUMA * 01:14,69 * 01:14,49 02:29,2 12
4. 304 TICHÝ Zdeněk Titaracing E-1600 PUMA * 01:15,34 * 01:14,50 02:29,8 10
5. 313 ČERNÝ David Goodal E-1600 Škoda pick up * 01:18,21 * 01:16,23 02:34,4 8
6. 388 ASTL Jakub Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II * 01:19,17 * 01:19,82 02:39,0 6
7. 308 RAJTR Petr Rajtrteam E-1600 Škoda pick up * 01:26,06 * 01:25,70 02:51,8 4
8. 307 RAJTROVÁ Zuzana Rajtrteam E-1600 Škoda pick up * 01:36,71 * 01:36,28 03:13,0 3
E-2000
1. 100 SLOVÁČEK Michal Svijany Racing E-2000 Honda Civic Type R * 01:14,54 * 01:14,26 02:28,8 20
2. 105 CINKL Vratislav E-2000 Skoda Octavia * 01:14,48 * 01:14,80 02:29,3 15
3. 101 NEUŽIL Tomáš Peugeot díly Kocbeře E-2000 Ford Focus * 01:14,79 * 01:14,75 02:29,5 12
4. 103 TVAROH Petr TGR team E-2000 HONDA CIVIC * 01:18,87 * 01:18,45 02:37,3 10
5. 126 ČÍŽ Miroslav Mirekcizrally E-2000 Škoda Octavia tdi * 01:22,62 * 01:22,41 02:45,0 8
6. 110 BERGER Karel B.A.M.S. E-2000 Škoda 2000MB * 01:27,59 * 01:28,68 02:56,3 6
106 KOLČAVA Radek AUTO-KORA motorsport E-2000 VW golf mk4 tdi * 01:17,35 DNF DNF 0
E+2000
1. 3 KOŠEK Tomáš Traktorka E+2000 Mitsubishi evo VI * 01:09,18 * 01:09,92 02:19,1 20
2. 2 KUBÍČEK Lukáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII * 01:12,51 * 01:12,10 02:24,6 15
3. 17 KUŽEL Michal E+2000 Mitsubishi evo VI * 01:15,20 * 01:13,75 02:29,0 12
E+2000 2WD
1. 50 MARIK Karel Speed Company E+2000 2WD BMW E36 coupe * 01:13,59 * 01:13,32 02:26,9 20
2. 55 KLOTZ Josef Audi Sport E+2000 2WD Audi A4 * 01:20,27 * 01:20,69 02:41,0 15
3. 70 KOPECKÝ JR. Radek RHRmotorsport E+2000 2WD VW Golf 3 VR6 * 01:22,97 * 01:21,64 02:44,6 12
4. 53 PECL František VR6 motorsport E+2000 2WD VW golf 2 VR6 * 01:24,12 * 01:25,14 02:49,3 10
5. 71 KOPECKÝ Radek RHRmotorsport E+2000 2WD VW Golf 3 VR6 * 01:27,25 * 01:26,40 02:53,6 8
H-1150
1. 200 ČERMÁK JR. Josef Autosport Pegas H-1150 Autobianchi A112 Abarth * 01:21,30 * 01:20,82 02:42,1 20
2. 201 VAŇATA Tomáš SPEEDY MOTORSPORT H-1150 Austin Mini * 01:37,04 * 01:35,82 03:12,9 15
H2
1. 900 FLOSMAN Petr Edda Cup Team H2 Škoda Favorit * 01:29,74 * 01:29,90 02:59,6 20
2. 902 ROLL Václav Rakar H2 Škoda Favorit * 01:34,10 * 01:34,34 03:08,4 15
H-2000
1. 261 PATERA Ed Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco * 01:15,35 * 01:14,98 02:30,3 20
2. 260 KRÁL Ivo Svijany racing H-2000 VW Golf GTi * 01:16,35 * 01:15,04 02:31,4 15
H+2000
1. 280 FIGL Jiří Speedy motorsport H+2000 Audi Sport Quattro S1 E2 * 01:14,84 * 01:14,84 02:29,7 20
2. 284 TKÁČ Stanislav SPEEDY MOTORSPORT H+2000 Lancia Delta HF Turbo * 01:21,00 * 01:22,13 02:43,1 15
3. 289 URBÁNEK Stanislav Urbánci H+2000 BMW E30 2.5 i * 01:23,50 * 01:23,72 02:47,2 12
4. 282 VALENTA Jan Mercedes Motorsport H+2000 Mercedes 190 AMG * 01:24,55 * 01:24,35 02:48,9 10
5. 288 URBÁNEK JR. Stanislav H+2000 BMW 325i * 01:21,26 * 01:30,36 02:51,6 8
H-1300
1. 223 VOSMEK Jaroslav J&R RACING TEAM MB H-1300 Škoda 130 LR/H * 01:21,30 * 01:21,40 02:42,7 20
2. 220 HOHEISEL Antti Sachsen H-1300 Škoda 120 * 01:21,84 * 01:23,01 02:44,9 15
3. 221 KRAMEŠ Luboš MOTORSPORT PRICOVY H-1300 S 1000 MB * 01:23,17 * 01:23,09 02:46,3 12
H-1600
1. 240 SRNSKÝ JR. Josef Svijany Racing H-1600 Škoda 130 LR/H * 01:16,62 * 01:15,36 02:32,0 20
2. 241 MAIER Pavel Alpine Club Prague H-1600 Ford Escort * 01:20,19 * 01:18,54 02:38,7 15
3. 256 KUBR Tomas JV Autosport H-1600 Škoda 105 L * 01:32,64 * 01:33,02 03:05,7 12
4. 246 DYMÁK Jaroslav H-1600 Fiesta XR 2 * 01:39,36 * 01:41,12 03:20,5 10
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007