Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod ZAV Jemníky / 2018
Datum konání závodu : 28.04.2018
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 812 ŽEŽULKA Petr Scuderia Strašnice N-1400 VW Lupo 1.4 16V * 01:26,48 * 01:26,43 02:52,9 20
2. 801 BOBEK Jiří Bobkolety-Badgermotorsport N-1400 VW Polo * 01:27,26 * 01:27,35 02:54,6 15
3. 811 ROSIČKA Ladislav Scuderia Strašnice N-1400 VW Lupo * 01:28,32 * 01:28,74 02:57,1 12
4. 803 BENDL Martin Bobkolety N-1400 Polo * 01:29,97 * 01:30,24 03:00,2 10
5. 850 ŠULC Miroslav N-1400 Renault Clio * 01:42,05 * 01:43,54 03:25,6 8
N-1600
1. 709 FIKOTA JR. Jaroslav Athila N-1600 honda crx * 01:22,91 * 01:21,54 02:44,4 20
2. 701 KŘÍSTEK Jindřich Protlum suspensions N-1600 Honda Civic * 01:26,51 * 01:26,03 02:52,5 15
3. 710 TÁBORSKÝ Jan Badgermotorsport N-1600 Honda Civic * 01:27,75 * 01:27,40 02:55,1 12
4. 707 HORÁČEK Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 * 01:28,71 * 01:31,02 02:59,7 10
5. 702 HORÁČEK JR. Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 * 01:30,99 * 01:29,75 03:00,7 8
6. 705 ZELENKA Martin Zeka Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS * 01:32,91 * 01:29,47 03:02,4 6
7. 706 HOLICKÁ Bára N-1600 Citroen Saxo vts * 01:34,92 * 01:34,54 03:09,5 4
8. 720 KOŽMÍNOVÁ Veronika AUTO KOŽMÍN N-1600 Citroen C2 * 01:42,06 * 01:33,35 03:15,4 3
9. 740 JAROUŠEK Karel N-1600 honda crx * 01:49,26 * 01:52,14 03:41,4 2
Saxo Cup
1. 753 RAUSA Karel Auto Qualt Saxo Cup Peugeot 106 s16 * 01:23,77 * 01:23,98 02:47,7 20
2. 758 ŠIMEK Jakub Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 01:23,98 * 01:24,19 02:48,2 15
3. 751 TOMEK Daniel Saxo Cup Citroen saxo vts * 01:25,11 * 01:26,04 02:51,2 12
4. 750 KOPELENT Ladislav Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 S16 * 01:25,79 * 01:25,62 02:51,4 10
5. 754 KOPELENT Martin Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 S16 * 01:25,96 * 01:25,83 02:51,8 8
6. 755 HAVRDA Mirek Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 01:28,56 * 01:27,52 02:56,1 6
7. 757 JUHAŇÁK Tomáš Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 01:30,35 * 01:29,02 02:59,4 4
8. 752 KUMPOŠT Petr Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 01:29,90 * 01:30,49 03:00,4 3
9. 756 TOMEK Martin Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 01:37,08 * 01:32,03 03:09,1 2
10. 777 KOŽMÍNOVÁ Lucie Saxo Cup Citroen C2 * 01:40,77 * 01:41,32 03:22,1 1
N-2000
1. 605 FIGL JR. Jiří AUTOPOINT- Speedy motorsport N-2000 Toyota Celica TS * 01:24,01 * 01:23,65 02:47,7 20
2. 601 CABELA Martin Buildtec racing N-2000 Honda * 01:24,73 * 01:24,12 02:48,8 15
3. 608 SELAKOVIČ Janko N-2000 Renault * 01:24,37 * 01:24,53 02:48,9 12
4. 602 KRÁTKÝ Lubomír 2K N-2000 honda civic * 01:25,11 * 01:24,92 02:50,0 10
5. 610 MAZÁNEK Václav Perná RACING N-2000 Ford Focus * 01:25,16 * 01:24,99 02:50,1 8
6. 611 ŠIROKÝ Antonín Šo©k motorsport N-2000 Citroen xsara * 01:26,49 * 01:25,19 02:51,7 6
N+2000
1. 500 LEV Martin Autoservis Lev N+2000 Subaru Sti * 01:14,54 * 01:17,67 02:32,2 20
2. 501 HÁK Jiří Hakspeed N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX * 01:16,35 * 01:15,94 02:32,3 15
E-1400
1. 400 OMELKA Tomáš A.V.I.P. spol. E-1400 Volkswagen Polo * 01:17,40 * 01:17,86 02:35,3 20
2. 411 WITTNER Filip PF racing E-1400 Škoda Felicia * 01:18,11 * 01:17,28 02:35,4 15
3. 404 ZENKL Otakar ZRS E-1400 Škoda Pick-up * 01:21,75 * 01:21,30 02:43,0 12
4. 451 KRAMÁŘ René Kit Car Sport E-1400 Škoda Felicia Kit Car * 01:22,80 * 01:23,04 02:45,8 10
5. 408 GRAFEK Petr Automex Notorsport E-1400 Škoda Felicia * 01:27,05 * 01:26,72 02:53,8 8
6. 452 KRUPIČKA Ladislav E-1400 Fiat Seičento * 01:29,59 * 01:28,87 02:58,5 6
7. 458 KREJČÍ František Red Umbrella Racing E-1400 Škoda Favorit * 01:40,04 * 01:38,72 03:18,8 4
E-1600
1. 300 VRKOSLAV Jiří Vrky Motorsport E-1600 Citroën C2 * 01:12,84 * 01:13,15 02:26,0 20
2. 301 ČERNÝ Miroslav CM motorsport E-1600 Skoda 130L * 01:13,45 * 01:12,74 02:26,2 15
3. 304 TICHÝ Zdeněk titaracing E-1600 PUMA * 01:15,11 * 01:14,49 02:29,6 12
4. 303 TICHÝ Dominik titaracing E-1600 PUMA * 01:15,76 * 01:15,25 02:31,0 10
5. 302 REISS Jan Reissingteam E-1600 Škoda 130 RS * 01:16,13 * 01:15,65 02:31,8 8
6. 313 ČERNÝ David Goodal E-1600 Škoda pick up * 01:17,88 * 01:16,02 02:33,9 6
7. 388 ASTL Jakub Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II * 01:21,83 * 01:21,66 02:43,5 4
8. 308 RAJTR Petr Rajtrteam E-1600 Škoda pick up * 01:26,51 * 01:26,88 02:53,4 3
9. 305 PŘENOSIL Miroslav LPGpower E-1600 Škoda 130 RS * 01:33,26 * 01:31,50 03:04,8 2
10. 307 RAJTROVÁ Zuzana Rajtrteam E-1600 Škoda pick up * 01:40,92 * 01:38,58 03:19,5 1
E-2000
1. 105 CINKL Vratislav E-2000 Skoda Octavia * 01:13,79 * 01:14,54 02:28,3 20
2. 101 NEUŽIL Tomáš Peugeot díly Kocbeře E-2000 Ford Focus * 01:16,05 * 01:15,92 02:32,0 15
3. 100 SLOVÁČEK Michal Svijany Racing E-2000 Honda Civic Type R * 01:16,70 * 01:15,88 02:32,6 12
4. 106 KOLČAVA Radek AUTO-KORA motorsport E-2000 VW golf mk4 tdi * 01:16,97 * 01:16,30 02:33,3 10
5. 103 TVAROH Petr TGR team E-2000 HONDA CIVIC * 01:20,13 * 01:20,08 02:40,2 8
6. 108 ŠAUER Jiří E-2000 škoda Octavia 2.0 * 01:20,85 * 01:20,59 02:41,4 6
7. 126 ČÍŽ Miroslav Mirekcizrally E-2000 Škoda Octavia tdi * 01:25,36 * 01:24,69 02:50,0 4
8. 110 BERGER Karel B.A.M.S. E-2000 Škoda 2000MB * 01:29,22 * 01:29,62 02:58,8 3
E+2000
1. 3 KOŠEK Tomáš Traktorka E+2000 Mitsubishi evo VI * 01:09,05 * 01:08,89 02:17,9 20
2. 2 KUBÍČEK Lukáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII * 01:12,26 * 01:11,96 02:24,2 15
E+2000 2WD
1. 50 MARIK Karel Speed Company E+2000 2WD BMW E36 coupe * 01:15,70 * 01:15,03 02:30,7 20
2. 55 KLOTZ Josef Audi Sport E+2000 2WD Audi A4 * 01:22,21 * 01:22,19 02:44,4 15
3. 70 KOPECKÝ JR. Radek RHRmotorsport E+2000 2WD VW Golf 3 VR6 * 01:24,96 * 01:23,93 02:48,9 12
4. 53 PECL František VR6 motorsport E+2000 2WD VW golf 2 VR6 * 01:25,63 * 01:25,81 02:51,4 10
5. 71 KOPECKÝ Radek RHRmotorsport E+2000 2WD VW Golf 3 VR6 * 01:28,85 * 01:28,29 02:57,1 8
H-1150
1. 200 ČERMÁK JR. Josef Autosport Pegas H-1150 Autobianchi A112 Abarth * 01:21,77 * 01:21,47 02:43,2 20
2. 201 VAŇATA Tomáš SPEEDY MOTORSPORT H-1150 Austin Mini * 01:38,93 * 01:37,29 03:16,2 15
3. 204 SRNSKÝ Josef Alpine Prague H-1150 Škoda 110 R * 01:37,64 * 01:43,05 03:20,7 12
H2
1. 900 FLOSMAN Petr Edda Cup Team H2 Škoda Favorit * 01:32,60 * 01:31,13 03:03,7 20
2. 911 JELÍNEK Jiří Autosport H2 Škoda Favorit * 01:40,24 * 01:40,91 03:21,1 15
H-2000
1. 260 KRÁL Ivo Svijany racing H-2000 VW Golf GTi * 01:15,89 * 01:15,07 02:31,0 20
2. 261 PATERA Ed Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco * 01:16,74 * 01:15,99 02:32,7 15
H+2000
1. 280 FIGL Jiří Speedy motorsport H+2000 Audi Sport Quattro S1 E2 * 01:18,88 * 01:19,43 02:38,3 20
2. 296 PÍŠA Tomáš Tomas Motorsport H+2000 Opel Ascona 400® * 01:23,92 * 01:22,53 02:46,5 15
3. 284 TKÁČ Stanislav SPEEDY MOTORSPORT H+2000 Lancia Delta HF Turbo * 01:24,28 * 01:22,60 02:46,9 12
4. 282 VALENTA Jan Mercedes Motorsport H+2000 Mercedes 190 AMG * 01:25,24 * 01:24,60 02:49,8 10
289 URBÁNEK Stanislav Urbánci H+2000 BMW E30 2.5 i DNF 0
H-1300
1. 221 KRAMEŠ Luboš MOTORSPORT PRICOVY H-1300 S 1000 MB * 01:23,29 * 01:23,23 02:46,5 20
2. 220 HOHEISEL Antti Sachsen H-1300 Škoda 120 * 01:23,93 * 01:23,63 02:47,6 15
3. 223 VOSMEK Jaroslav J&R RACING TEAM MB H-1300 Škoda 130 LR/H * 01:23,35 * 01:24,68 02:48,0 12
4. 237 BENEŠ Jiří H-1300 Š Rapid 130 * 01:44,77 * 01:47,74 03:32,5 10
H-1600
1. 240 SRNSKÝ JR. Josef Svijany Racing H-1600 Škoda 130 LR/H * 01:16,40 * 01:16,04 02:32,4 20
2. 241 MAIER Pavel Alpine Club Prague H-1600 Ford Escort * 01:19,48 * 01:19,38 02:38,9 15
3. 256 KUBR Tomas JV Autosport H-1600 Škoda 105 L * 01:34,74 * 01:34,17 03:08,9 12
4. 246 DYMÁK Jaroslav H-1600 Fiesta XR 2 * 02:02,19 * 01:44,32 03:46,5 10
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007