Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod ZAV Autodrom Most / 2018
Datum konání závodu : 01.04.2018
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 801 BOBEK Jiří Bobkolety-Badgermotorsport N-1400 VW Polo * 02:26,01 * 02:31,60 04:57,6 20
2. 812 ŽEŽULKA Petr Scuderia Strasnice N-1400 VW Lupo * 02:32,13 * 02:25,70 04:57,8 15
3. 811 ROSIČKA Ladislav Scuderia Strašnice N-1400 VW Lupo * 02:36,13 * 02:34,22 05:10,4 12
4. 803 BENDL Martin Bobkolety N-1400 VW Polo * 02:33,75 * 02:37,92 05:11,7 10
5. 899 ANDERS Zdeněk N-1400 Ford Fiesta * 02:44,07 * 02:54,76 05:38,8 8
6. 850 ŠULC Miroslav Perna Racing N-1400 Renault Clio * 02:58,27 * 02:56,32 05:54,6 6
N-1600
1. 709 FIKOTA JR. Jaroslav Athila N-1600 HondaCRX * 02:20,81 * 02:22,49 04:43,3 20
2. 718 ANDRUCHVIČ Milan N-1600 Citroen Saxo * 02:28,54 * 02:30,69 04:59,2 15
3. 711 VLČEK Tomáš N-1600 Citroen saxo * 02:30,96 * 02:29,25 05:00,2 12
4. 714 KALISTA Jan MH Honda Racing N-1600 Honda Civic * 02:28,08 * 02:33,20 05:01,3 10
5. 705 ZELENKA Martin Zeka Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS * 02:32,27 * 02:32,81 05:05,1 8
6. 701 KŘÍSTEK Jindřich Protlum suspensions N-1600 Honda Civic * 02:37,73 * 02:28,59 05:06,3 6
7. 708 FIKOTA Jaroslav AMK Týn nad Vltavou N-1600 Honda Civic 1,6 Vti * 02:38,63 * 02:30,71 05:09,3 4
8. 716 BLÁHA Michal N-1600 Citroen Saxo * 02:36,60 * 02:33,46 05:10,1 3
9. 706 HOLICKÁ Bára N-1600 Citroen Saxo * 02:40,82 * 02:38,21 05:19,0 2
10. 702 HORÁČEK JR. Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 * 02:39,30 * 02:39,81 05:19,1 1
11. 707 HORÁČEK Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 * 02:54,32 * 02:41,39 05:35,7 0
12. 712 STOČESOVÁ Bára N-1600 Runa * 02:54,90 * 02:48,11 05:43,0 0
Saxo Cup
1. 753 RAUSA Karel Auto Qualt Saxo Cup Peugeot 106 s16 * 02:23,87 * 02:24,20 04:48,1 20
2. 751 TOMEK Daniel Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:29,86 * 02:31,00 05:00,9 15
3. 750 KOPELENT Ladislav Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 * 02:35,26 * 02:28,07 05:03,3 12
4. 754 CHÝNOVSKÝ Zdeněk Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 * 02:41,21 * 02:29,16 05:10,4 10
5. 755 KALIKA Petr Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:38,51 * 02:34,40 05:12,9 8
6. 758 LHOTSKÁ Hana Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:43,11 * 02:35,38 05:18,5 6
7. 778 KOŽMÍNOVÁ Veronika AUTO KOŽMÍN Saxo Cup Citroen C2 * 02:45,37 * 02:38,21 05:23,6 4
8. 762 BALÁŽ Marek Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:45,90 * 02:38,33 05:24,2 3
9. 763 KOUREK Miloš Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:42,99 * 02:42,76 05:25,7 2
10. 752 KUMPOŠT Petr Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:45,01 * 02:41,14 05:26,1 1
11. 757 ŠAFAŘÍK Jakub Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:47,07 * 02:40,51 05:27,6 0
12. 777 KOŽMÍNOVÁ Lucie AUTO KOŽMÍN Saxo Cup Citroen C2 * 02:46,67 * 02:49,03 05:35,7 0
13. 756 EMINGR Jakub Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:47,05 * 02:59,54 05:46,6 0
14. 769 ŠTEFÁNIK Ludvík Saxo Cup Peuegot 106 * 02:55,19 * 02:52,10 05:47,3 0
N-2000
1. 601 CABELA Martin N-2000 Renault * 02:21,98 * 02:18,12 04:40,1 20
2. 605 FIGL JR. Jiří Speedy Motorsport N-2000 Toyota Celica * 02:22,99 * 02:19,87 04:42,9 15
3. 610 MAZÁNEK Václav Perná RACING N-2000 Ford Focus * 02:28,55 * 02:27,19 04:55,7 12
4. 608 ROSTBERG Ulf N-2000 Renault Clio * 02:31,74 * 02:26,03 04:57,8 10
5. 602 KRÁTKÝ Lubomír 2K N-2000 Honda civic * 02:36,60 * 02:22,80 04:59,4 8
6. 607 WALZ Dietmar Germany N-2000 Renault Clio * 02:36,95 * 02:30,15 05:07,1 6
7. 603 PRIBULA Mojmír N-2000 Renault Clio R * 02:46,32 * 02:29,02 05:15,3 4
8. 609 MAJKUS Vojtěch Plzeň N-2000 Renault Clio * 02:44,23 * 02:34,27 05:18,5 3
9. 600 VAŇÁTKO Jaroslav TGR team N-2000 Acura RSX * 02:48,15 * 02:32,88 05:21,0 2
10. 611 ŠIROKÝ Antonín Šock Motorsport N-2000 Citroen Xsara * 02:49,94 * 02:32,29 05:22,2 1
11. 617 MAREK Roman Auto Slaný N-2000 Nissan Sunny * 02:46,11 * 02:37,17 05:23,3 0
N+2000
1. 505 JUREŇA Peter Slovakia N+2000 Mitsubishi Lancer evo IX * 02:07,21 * 02:05,31 04:12,5 20
2. 501 HÁK Jiří Hakspeed N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX * 02:12,54 * 02:07,16 04:19,7 15
3. 500 LEV Martin Autoservis Lev N+2000 Subaru STI * 02:12,92 * 02:08,48 04:21,4 12
4. 515 SUK Michal Atelerix Racing N+2000 Ford Focus ST * 02:16,10 * 02:10,93 04:27,0 10
5. 502 HUBR František HF racing N+2000 subaru impreza * 02:17,51 * 02:13,44 04:30,9 8
E-1400
1. 405 ČERNÝ David E-1400 Škoda Pick-up Kawasaki * 02:09,74 * 02:09,04 04:18,8 20
2. 400 OMELKA Tomáš A.V.I.P. spol. E-1400 Volkswagen Polo * 02:14,34 * 02:09,67 04:24,0 15
3. 404 ZENKL Otakar ZRS E-1400 Škoda Pick-up * 02:21,98 * 02:15,75 04:37,7 12
4. 402 BURDA David Goodal E-1400 Škoda Pick-up Kawasaki * 02:22,90 * 02:16,47 04:39,4 10
5. 403 KREJČÍ Bohuslav KR pro škoda historik E-1400 Škoda rapid 130 rh * 02:26,44 * 02:17,52 04:44,0 8
6. 477 JEŘÁBEK David MTS racing team E-1400 Škoda RAPID RH * 02:28,41 * 02:23,37 04:51,8 6
7. 380 STRNAD1 Petr E-1400 Škoda 130LR * 02:40,53 * 02:32,27 05:12,8 4
8. 458 KREJČÍ František Red Umbrella Racing E-1400 Škoda Favorit * 02:42,67 * 02:40,30 05:23,0 3
9. 413 JEŘÁBEK Miroslav MTS racing team E-1400 Škoda 1000 MB * 02:55,07 * 02:52,00 05:47,1 2
10. 412 SEBEROVÁ Michaela MTS racing team E-1400 Škoda 1000 MB * 03:00,44 * 03:20,74 06:21,2 1
E-1600
1. 301 ČERNÝ Miroslav CM motorsport E-1600 Skoda 130L * 02:13,96 * 02:06,91 04:20,9 20
2. 310 JANUŠKA Petr GOODAL E-1600 Škoda Pickup * 02:17,80 * 02:11,50 04:29,3 15
3. 304 TICHÝ Zdeněk titaracing E-1600 puma * 02:14,31 * 02:19,77 04:34,1 12
4. 315 KRUPIČKA Lukáš E-1600 Ford Fiesta CUP * 02:20,20 * 02:15,28 04:35,5 10
5. 377 MADERÁK Martin CM motorsport E-1600 Skoda 120S * 02:19,15 * 02:18,62 04:37,8 8
6. 302 REISS Jan Reissingteam E-1600 škoda 130RS * 02:28,90 * 02:14,50 04:43,4 6
7. 303 TICHÝ Dominik titaracing E-1600 puma * 02:17,54 * 02:25,98 04:43,5 4
8. 388 ASTL Jakub Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II * 02:23,59 * 02:20,12 04:43,7 3
9. 312 JEŘÁBEK Martin MTS racing team E-1600 Skoda * 02:34,25 * 02:26,65 05:00,9 2
10. 316 SOJKA Michal MTS Racing Team E-1600 Škoda * 02:33,73 * 02:31,24 05:05,0 1
11. 311 PECINA JR. Robert Autopecina E-1600 Honda * 02:41,59 * 02:25,42 05:07,0 0
12. 309 ŠTUKSA Tomáš E-1600 Škoda Felicia * 02:51,54 * 02:59,13 05:50,7 0
E-2000
1. 101 NEUŽIL Tomáš Peugeot díly Kocbeře E-2000 Ford Focus * 02:18,13 * 02:11,91 04:30,0 20
2. 113 KOČIŠ Jan NK racing E-2000 Civic FD2 * 02:17,41 * 02:15,21 04:32,6 15
3. 117 SKÁLA Martin Peugeot díly Kocbeře E-2000 Ford Focus 2,0i * 02:19,95 * 02:13,54 04:33,5 12
4. 106 KOLČAVA Radek AUTO-KORA motorsport E-2000 VW Golf mk4 tdi * 02:19,32 * 02:15,25 04:34,6 10
5. 100 SLOVÁČEK Michal Svijany Racing E-2000 Honda Civic Type R * 02:22,27 * 02:14,09 04:36,4 8
6. 108 ŠAUER Jiří E-2000 škoda Octavia 2.0 * 02:23,45 * 02:20,21 04:43,7 6
7. 134 MORÁVEK Petr E-2000 Škoda octavia * 02:21,19 * 02:29,64 04:50,8 4
8. 174 DONÁT Ondřej E-2000 Hyundai coupe * 02:27,22 * 02:23,78 04:51,0 3
9. 103 TVAROH Petr TGR team E-2000 HONDA CIVIC * 02:26,40 * 02:41,90 05:08,3 2
10. 102 ŠMIED Jindra Paliva Sedlcany E-2000 Renault Clio RS * 02:52,20 * 02:43,26 05:35,5 1
11. 115 KOVÁŘ Martin MTS Racing E-2000 BMW 318is e30 * 03:01,71 * 03:00,81 06:02,5 0
E+2000
1. 2 KUBÍČEK Lukáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII * 02:09,19 * 02:02,80 04:12,0 20
2. 12 KOTULA David DK Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 * 02:29,74 * 02:29,87 04:59,6 15
3. 4 SYROVÝ Zdeněk Svijany racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo VII * 02:30,07 * 02:33,58 05:03,6 12
E+2000 2WD
1. 54 SUCHOMEL Lukáš E+2000 2WD Lotus * 02:06,02 * 02:00,83 04:06,9 20
2. 62 SUCHOMEL Petr E+2000 2WD Lotus * 02:12,84 * 02:10,82 04:23,7 15
3. 78 JANOTA Miroslav E+2000 2WD Porsche 997 * 02:17,83 * 02:07,53 04:25,4 12
4. 61 URBAN Jiří E+2000 2WD Lotus * 02:11,43 * 02:21,45 04:32,9 10
5. 51 LIŠKA Vladimír Invelt Plzeň E+2000 2WD BMW M3 * 02:20,32 * 02:13,07 04:33,4 8
6. 76 LEHMANN Tomáš Kajmann Team E+2000 2WD BMW e36 * 02:20,25 * 02:14,39 04:34,6 6
7. 58 NOVÁK Petr E+2000 2WD Porsche 997 * 02:20,65 * 02:16,34 04:37,0 4
8. 57 HRUŠKA Jiří Auto Slaný E+2000 2WD BMW 325 * 02:22,18 * 02:15,19 04:37,4 3
9. 50 MARIK Karel Speed Company E+2000 2WD BMW E36 coupe * 02:21,15 * 02:22,40 04:43,5 2
10. 55 KLOTZ Josef Audi Sport E+2000 2WD Audi A4 * 02:29,96 * 02:25,94 04:55,9 1
11. 53 PECL František E+2000 2WD VW Golf VR6 * 02:39,02 * 02:34,25 05:13,3 0
12. 98 PAVLIK Vlastimil E+2000 2WD Ferrari 430 GT * 02:54,38 * 02:22,16 05:16,5 0
13. 59 SEDLÁK Jiří E+2000 2WD Ferrari 550 Maranello * 02:50,91 * 02:43,73 05:34,6 0
14. 56 TREML Filip Tomas Motorsport E+2000 2WD BMW e30 * 03:00,18 * 02:49,49 05:49,7 0
H-1150
1. 207 ČERMÁK Josef Autosport Pegas H-1150 Škoda 1000MB * 02:35,40 * 02:33,06 05:08,5 20
2. 200 ČERMÁK JR. Josef H-1150 Bianchi * 02:38,56 * 02:31,68 05:10,2 15
3. 205 PECINA Robert H-1150 Fiat 127 * 02:36,72 * 02:34,77 05:11,5 12
4. 201 VAŇATA Tomáš SPEEDYMOTORSPORT H-1150 Austin Mini * 02:52,68 * 03:00,23 05:52,9 10
5. 206 BOHÁČ Jaroslav H-1150 Škoda 110R * 02:59,61 * 02:56,23 05:55,8 8
H2
1. 900 FLOSMAN Petr Edda Cup Team H2 Škoda Favorit * 02:39,03 * 02:35,39 05:14,4 20
2. 901 PATERA Eduard Patera Citroen H2 Citroen AX Sport * 02:42,90 * 02:39,01 05:21,9 15
3. 903 HEŘMAN Václav H2 Škoda Favorit * 03:02,29 * 02:51,21 05:53,5 12
4. 902 ROLL Václav Rakar H2 Škoda Favorit * 03:07,98 * 02:59,74 06:07,7 10
E2
1. 950 MEUSEL Rico Sachsen E2 Škoda 130 RS * 02:37,29 * 02:22,22 04:59,5 20
2. 951 URLAND Ronny Germany E2 Trabant * 02:16,85 * 04:27,84 06:44,7 15
H-2000
1. 260 KRÁL Ivo Svijany racing H-2000 VW Golf GTi 16V * 02:11,11 * 02:09,34 04:20,4 20
2. 261 PATERA Ed Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco * 02:13,64 * 02:10,69 04:24,3 15
3. 262 KALIKA Marek Patera Citroen H-2000 Peugeot 205 GTi * 02:23,35 * 02:19,52 04:42,9 12
4. 269 ENGE Břetislav H-2000 Ford Escort * 02:24,92 * 02:18,96 04:43,9 10
5. 268 ŠAROCHA Jiří H-2000 BMW 2002 * 02:27,57 * 02:20,41 04:48,0 8
6. 279 ŠTORKÁN Martin Edda Cup Team H-2000 VW Golf * 02:39,97 * 02:34,30 05:14,3 6
7. 267 ROZSÍVALOVÁ Katarína H-2000 VW Golf * 02:43,24 * 02:39,38 05:22,6 4
8. 275 SILOVSKÝ Filip Plzeň H-2000 Triumph GT6 * 02:47,67 * 02:37,85 05:25,5 3
9. 270 ULMANN Silvestr H-2000 Porsche 924 * 02:43,49 * 02:42,14 05:25,6 2
10. 271 HADRÁVEK1 Gabriel Plzeň H-2000 Lancia Beta * 02:43,86 * 02:43,15 05:27,0 1
11. 272 SILOVSKÝ Adam Plzeň H-2000 Triumph GT6 * 02:54,88 * 02:42,41 05:37,3 0
12. 266 ZANDER Florian Berlin H-2000 VW Golf GTi * 02:55,95 * 02:45,80 05:41,7 0
H+2000
1. 280 FIGL Jiří Speedy-motorsport H+2000 Audi Sport S1E2 * 02:11,26 * 02:12,72 04:24,0 20
2. 284 TKÁČ Stanislav SPEEDY MOTORSPORT H+2000 Lancia Delta HF Turbo * 02:20,59 * 02:17,83 04:38,4 15
3. 281 PANOŽKA Josef Porsche Clasik Club H+2000 Porsche 911 SC R S * 02:21,06 * 02:17,42 04:38,5 12
4. 285 REJKA Jaroslav JR 12 H+2000 JAGUAR XJS * 02:30,62 * 02:18,08 04:48,7 10
5. 286 ŠTANGL Michal XJMRacing H+2000 Jaguar * 02:32,65 * 02:27,13 04:59,8 8
6. 288 URBÁNEK JR. Stanislav Urbánci H+2000 BMW 2,5i * 02:34,26 * 02:28,87 05:03,1 6
7. 296 PÍŠA Tomáš Tomas Motorsport H+2000 Opel Ascona B * 02:33,29 * 02:30,06 05:03,3 4
8. 282 VALENTA Jan Mercedes Motorsport H+2000 Mercedes Benz 190 * 02:36,51 * 02:34,60 05:11,1 3
9. 289 URBÁNEK Stanislav Urbánci H+2000 BMW E30 2,5 i * 02:37,15 * 02:38,92 05:16,1 2
10. 290 STOČES Josef Edda Cup Team H+2000 Mercedes 190 2.3 16V * 02:44,10 * 02:39,00 05:23,1 1
11. 299 HADRÁVEK Gabriel Plzeň H+2000 Lancia Stratos * 02:55,72 * 02:31,90 05:27,6 0
12. 295 HORÁK Milan EDDA CUP TEAM H+2000 Mercedes 190, 2,3 16V * 02:55,84 * 02:48,49 05:44,3 0
13. 287 MAREK Jan ASK Karlovy Vary H+2000 Porsche 911 SC * 03:01,04 * 02:50,37 05:51,4 0
14. 283 MAREK JR. Jan ASK Karlovy Vary H+2000 Porsche 911 SC * 03:01,92 * 02:51,79 05:53,7 0
H-1300
1. 220 HOHEISEL Antti Sachsen H-1300 Škoda 120 LS * 02:28,73 * 02:22,17 04:50,9 20
2. 230 FOUKAL Martin Autosport Pegas H-1300 Škoda 110R * 02:31,22 * 02:27,64 04:58,9 15
3. 223 VOSMEK Jaroslav J&R RACING TEAM MB H-1300 Škoda 130 LR/H * 02:33,24 * 02:29,86 05:03,1 12
4. 231 MORAVEC Pavel H-1300 Škoda 120LS * 02:35,00 * 02:31,65 05:06,7 10
5. 226 PETR Roman H-1300 Škoda 130 LR/H * 02:39,67 * 02:33,72 05:13,4 8
H-1600
1. 240 SRNSKÝ JR. Josef Svijany Racing H-1600 Škoda 130 LR/H * 02:15,66 * 02:12,89 04:28,5 20
2. 241 MAIER Pavel Auto Maier H-1600 Ford Escort * 02:16,69 * 02:13,07 04:29,8 15
3. 253 PENC František Autosport Pegas H-1600 Škoda 130 L/A * 02:26,53 * 02:25,12 04:51,7 12
4. 256 KUBR Tomas H-1600 Škoda 105 L * 02:56,07 * 02:37,56 05:33,6 10
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007