Výsledky
Pořadí ve třídách pro závod ZAV Autodrom Most / 2018
Datum konání závodu : 31.03.2018
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým 1. jízda 2. jízda Čas Body
N-1400
1. 812 ŽEŽULKA Petr Scuderia Strasnice N-1400 VW Lupo * 02:34,40 * 02:26,36 05:00,8 20
2. 801 BOBEK Jiří Bobkolety-Badgermotorsport N-1400 VW Polo * 02:43,95 * 02:30,06 05:14,0 15
3. 811 ROSIČKA Ladislav Scuderia Strašnice N-1400 VW Lupo * 02:45,04 * 02:34,38 05:19,4 12
4. 803 BENDL Martin Bobkolety N-1400 VW Polo * 02:40,98 * 02:40,36 05:21,3 10
5. 899 ANDERS Zdeněk N-1400 Ford Fiesta * 02:52,10 * 02:46,05 05:38,2 8
6. 850 ŠULC Miroslav Perna Racing N-1400 Renault Clio * 03:14,48 * 02:57,22 06:11,7 6
N-1600
1. 701 KŘÍSTEK Jindřich Protlum suspensions N-1600 Honda Civic * 02:34,49 * 02:23,77 04:58,3 20
2. 709 FIKOTA JR. Jaroslav Athila N-1600 HondaCRX * 02:40,29 * 02:21,82 05:02,1 15
3. 718 ANDRUCHVIČ Milan N-1600 Citroen Saxo * 02:32,33 * 02:30,79 05:03,1 12
4. 711 VLČEK Tomáš N-1600 Citroen saxo * 02:37,45 * 02:27,49 05:04,9 10
5. 708 FIKOTA Jaroslav AMK Týn nad Vltavou N-1600 Honda Civic 1,6 Vti * 02:34,14 * 02:33,85 05:08,0 8
6. 716 BLÁHA Michal N-1600 Citroen Saxo * 02:42,63 * 02:32,57 05:15,2 6
7. 706 HOLICKÁ Bára N-1600 Citroen Saxo * 02:40,08 * 02:35,54 05:15,6 4
8. 714 KALISTA Jan MH Honda Racing N-1600 Honda Civic * 02:47,01 * 02:29,13 05:16,1 3
9. 705 ZELENKA Martin Zeka Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS * 02:43,30 * 02:33,57 05:16,9 2
10. 702 HORÁČEK JR. Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 * 02:54,55 * 02:35,19 05:29,7 1
11. 712 STOČESOVÁ Bára N-1600 Runa * 02:54,82 * 02:51,61 05:46,4 0
12. 707 HORÁČEK Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 * 03:04,29 * 02:45,55 05:49,8 0
13. 715 REISSOVÁ Nikol MH Honda Racing N-1600 Honda Civic * 03:10,27 * 03:02,69 06:13,0 0
Saxo Cup
1. 753 RAUSA Karel Auto Qualt Saxo Cup Peugeot 106 s16 * 02:26,88 * 02:25,20 04:52,1 20
2. 750 KOPELENT Ladislav Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 * 02:32,36 * 02:35,28 05:07,6 15
3. 751 TOMEK Daniel Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:38,45 * 02:32,69 05:11,1 12
4. 758 LHOTSKÁ Hana Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:39,12 * 02:38,24 05:17,4 10
5. 755 KALIKA Petr Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:42,36 * 02:37,88 05:20,2 8
6. 752 KUMPOŠT Petr Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:41,82 * 02:40,07 05:21,9 6
7. 778 KOŽMÍNOVÁ Veronika AUTO KOŽMÍN Saxo Cup Citroen C2 * 02:45,04 * 02:40,38 05:25,4 4
8. 756 EMINGR Jakub Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:45,55 * 02:40,39 05:25,9 3
9. 763 KOUREK Miloš Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:45,38 * 02:40,70 05:26,1 2
10. 777 KOŽMÍNOVÁ Lucie AUTO KOŽMÍN Saxo Cup Citroen C2 * 02:47,97 * 02:43,64 05:31,6 1
11. 762 BALÁŽ Marek Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:50,62 * 02:42,55 05:33,2 0
12. 754 KOPELENT Martin Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 * 02:53,11 * 02:45,76 05:38,9 0
13. 757 ŠAFAŘÍK Jakub Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS * 02:57,32 * 02:44,69 05:42,0 0
14. 769 ŠTEFÁNIK Ludvík Saxo Cup Peuegot 106 * 02:57,57 * 02:52,93 05:50,5 0
N-2000
1. 605 FIGL JR. Jiří Speedy Motorsport N-2000 Toyota Celica * 02:28,06 * 02:20,62 04:48,7 20
2. 610 MAZÁNEK Václav Perná RACING N-2000 Ford Focus * 02:31,68 * 02:24,18 04:55,9 15
3. 601 CABELA Martin N-2000 Renault * 02:30,08 * 02:28,44 04:58,5 12
4. 603 PRIBULA Mojmír N-2000 Renault Clio R * 02:30,69 * 02:28,55 04:59,2 10
5. 602 KRÁTKÝ Lubomír 2K N-2000 Honda civic * 02:38,82 * 02:23,24 05:02,1 8
6. 608 ROSTBERG Ulf N-2000 Renault Clio * 02:42,81 * 02:29,38 05:12,2 6
7. 617 MAREK Roman Auto Slaný N-2000 Nissan Sunny * 02:40,75 * 02:36,53 05:17,3 4
8. 607 WALZ Dietmar Germany N-2000 Renault Clio * 02:48,23 * 02:43,56 05:31,8 3
9. 600 VAŇÁTKO Jaroslav TGR team N-2000 Acura RSX * 02:59,64 * 02:32,57 05:32,2 2
10. 609 MAJKUS Vojtěch Plzeň N-2000 Renault Clio * 03:07,13 * 02:32,19 05:39,3 1
11. 611 ŠIROKÝ Antonín Šock Motorsport N-2000 Citroen Xsara * 03:12,75 * 02:36,26 05:49,0 0
N+2000
1. 505 JUREŇA Peter Slovakia N+2000 Mitsubishi Lancer evo IX * 02:10,92 * 02:06,10 04:17,0 20
2. 501 HÁK Jiří Hakspeed N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX * 02:16,70 * 02:06,38 04:23,1 15
3. 500 LEV Martin Autoservis Lev N+2000 Subaru STI * 02:15,24 * 02:08,84 04:24,1 12
4. 502 HUBR František HF racing N+2000 subaru impreza * 02:25,80 * 02:13,49 04:39,3 10
5. 515 SUK Michal Atelerix Racing N+2000 Ford Focus ST * 02:26,95 * 02:13,37 04:40,3 8
E-1400
1. 405 ČERNÝ David E-1400 Škoda Pick-up Kawasaki * 02:14,85 * 02:09,06 04:23,9 20
2. 400 OMELKA Tomáš A.V.I.P. spol. E-1400 Volkswagen Polo * 02:18,77 * 02:08,59 04:27,4 15
3. 402 BURDA David Goodal E-1400 Škoda Pick-up Kawasaki * 02:20,63 * 02:18,70 04:39,3 12
4. 403 KREJČÍ Bohuslav KR pro škoda historik E-1400 Škoda rapid 130 rh * 02:31,17 * 02:18,35 04:49,5 10
5. 404 ZENKL Otakar ZRS E-1400 Škoda Pick-up * 02:32,26 * 02:19,67 04:51,9 8
6. 477 JEŘÁBEK David MTS racing team E-1400 Škoda RAPID RH * 02:33,59 * 02:26,30 04:59,9 6
7. 458 KREJČÍ František Red Umbrella Racing E-1400 Škoda Favorit * 02:42,50 * 02:44,27 05:26,8 4
8. 380 STRNAD1 Petr E-1400 Škoda 130LR * 02:53,69 * 02:33,85 05:27,5 3
9. 412 SEBEROVÁ Michaela MTS racing team E-1400 Škoda 1000 MB * 03:14,76 * 02:52,57 06:07,3 2
E-1600
1. 301 ČERNÝ Miroslav CM motorsport E-1600 Skoda 130L * 02:15,93 * 02:07,86 04:23,8 20
2. 303 TICHÝ Dominik titaracing E-1600 puma * 02:20,89 * 02:09,89 04:30,8 15
3. 304 TICHÝ Zdeněk titaracing E-1600 puma * 02:18,25 * 02:13,27 04:31,5 12
4. 377 MADERÁK Martin CM motorsport E-1600 Skoda 120S * 02:22,73 * 02:14,40 04:37,1 10
5. 302 REISS Jan Reissingteam E-1600 škoda 130RS * 02:26,37 * 02:11,86 04:38,2 8
6. 310 JANUŠKA Petr GOODAL E-1600 Škoda Pickup * 02:24,74 * 02:14,82 04:39,6 6
7. 315 KRUPIČKA Lukáš E-1600 Ford Fiesta CUP * 02:22,03 * 02:18,14 04:40,2 4
8. 388 ASTL Jakub Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II * 02:33,39 * 02:18,35 04:51,7 3
9. 311 PECINA JR. Robert Autopecina E-1600 Honda * 02:32,12 * 02:27,34 04:59,5 2
10. 316 SOJKA Michal MTS Racing Team E-1600 Škoda * 02:36,48 * 02:27,04 05:03,5 1
11. 312 JEŘÁBEK Martin MTS racing team E-1600 Skoda * 02:40,97 * 02:25,89 05:06,9 0
12. 309 ŠTUKSA Tomáš E-1600 Škoda Felicia * 02:43,05 * 02:37,29 05:20,3 0
13. 317 HESS Petr Auto Slaný E-1600 Škoda Felicia * 02:50,81 * 02:43,20 05:34,0 0
E-2000
1. 101 NEUŽIL Tomáš Peugeot díly Kocbeře E-2000 Ford Focus * 02:18,41 * 02:12,11 04:30,5 20
2. 113 KOČIŠ Jan NK racing E-2000 Civic FD2 * 02:13,00 * 02:17,57 04:30,6 15
3. 100 SLOVÁČEK Michal Svijany Racing E-2000 Honda Civic Type R * 02:23,86 * 02:13,74 04:37,6 12
4. 117 SKÁLA Martin Peugeot díly Kocbeře E-2000 Ford Focus 2,0i * 02:23,13 * 02:14,84 04:38,0 10
5. 108 ŠAUER Jiří E-2000 škoda Octavia 2.0 * 02:27,32 * 02:16,32 04:43,6 8
6. 174 DONÁT Ondřej E-2000 Hyundai coupe * 02:27,16 * 02:26,95 04:54,1 6
7. 103 TVAROH Petr TGR team E-2000 HONDA CIVIC * 02:30,74 * 02:26,34 04:57,1 4
8. 102 ŠMIED Jindra Paliva Sedlcany E-2000 Renault Clio RS * 02:51,51 * 02:38,92 05:30,4 3
9. 115 KOVÁŘ Martin MTS Racing E-2000 BMW 318is e30 * 03:14,21 * 02:57,88 06:12,1 2
E+2000
1. 2 KUBÍČEK Lukáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo VIII * 02:11,11 * 02:03,28 04:14,4 20
2. 12 KOTULA David DK Racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo 9 * 02:28,39 * 02:16,68 04:45,1 15
3. 4 SYROVÝ Zdeněk Svijany racing E+2000 Mitsubishi Lancer Evo VII * 02:35,24 * 02:26,72 05:02,0 12
E+2000 2WD
1. 54 SUCHOMEL Lukáš E+2000 2WD Lotus * 02:08,30 * 02:00,25 04:08,5 20
2. 61 URBAN Jiří E+2000 2WD Lotus * 02:15,66 * 02:06,71 04:22,4 15
3. 78 JANOTA Miroslav E+2000 2WD Porsche 997 * 02:18,49 * 02:12,37 04:30,9 12
4. 76 LEHMANN Tomáš Kajmann Team E+2000 2WD BMW e36 * 02:19,24 * 02:12,13 04:31,4 10
5. 57 HRUŠKA Jiří Auto Slaný E+2000 2WD BMW 325 * 02:21,02 * 02:13,98 04:35,0 8
6. 50 MARIK Karel Speed Company E+2000 2WD BMW E36 coupe * 02:25,61 * 02:11,96 04:37,6 6
7. 58 NOVÁK Petr E+2000 2WD Porsche 997 * 02:21,50 * 02:17,25 04:38,7 4
8. 55 KLOTZ Josef Audi Sport E+2000 2WD Audi A4 * 02:30,28 * 02:22,37 04:52,6 3
9. 53 PECL František E+2000 2WD VW Golf VR6 * 02:36,02 * 02:29,08 05:05,1 2
10. 59 SEDLÁK Jiří E+2000 2WD Porsche * 02:57,84 * 02:52,81 05:50,6 1
11. 99 FENCL Ondřej Koněprusy E+2000 2WD Corvette * 02:48,64 * 03:11,63 06:00,3 0
12. 56 TREML Filip Tomas Motorsport E+2000 2WD BMW e30 * 03:08,32 * 02:52,75 06:01,1 0
H-1150
1. 207 ČERMÁK Josef Autosport Pegas H-1150 Škoda 1000MB * 02:39,98 * 02:30,86 05:10,8 20
2. 205 PECINA Robert H-1150 Fiat 127 * 02:35,27 * 02:35,80 05:11,1 15
3. 200 ČERMÁK JR. Josef H-1150 Bianchi * 02:41,53 * 02:29,69 05:11,2 12
4. 201 VAŇATA Tomáš SPEEDYMOTORSPORT H-1150 Austin Mini * 02:48,04 * 02:43,87 05:31,9 10
5. 206 BOHÁČ Jaroslav H-1150 Škoda 110R * 03:08,72 * 02:56,09 06:04,8 8
H2
1. 900 FLOSMAN Petr Edda Cup Team H2 Škoda Favorit * 02:44,25 * 02:32,80 05:17,1 20
2. 901 PATERA Eduard Patera Citroen H2 Citroen AX Sport * 02:40,08 * 02:38,20 05:18,3 15
3. 902 ROLL Václav Rakar H2 Škoda Favorit * 02:57,95 * 02:46,08 05:44,0 12
4. 903 HEŘMAN Václav H2 Škoda Favorit * 02:59,07 * 02:55,31 05:54,4 10
E2
1. 951 URLAND Ronny Germany E2 Trabant * 02:25,55 * 02:20,26 04:45,8 20
2. 950 MEUSEL Rico Sachsen E2 Škoda 130 RS * 02:27,19 * 02:19,78 04:47,0 15
H-2000
1. 261 PATERA Ed Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco * 02:13,61 * 02:10,88 04:24,5 20
2. 260 KRÁL Ivo Svijany racing H-2000 VW Golf GTi 16V * 02:21,16 * 02:11,53 04:32,7 15
3. 269 ENGE Břetislav H-2000 Ford Escort * 02:21,09 * 02:17,04 04:38,1 12
4. 268 ŠAROCHA Jiří H-2000 BMW 2002 * 02:27,59 * 02:18,71 04:46,3 10
5. 262 KALIKA Marek Patera Citroen H-2000 Peugeot 205 GTi * 02:29,42 * 02:20,34 04:49,8 8
6. 279 ŠTORKÁN Martin Edda Cup Team H-2000 VW Golf * 02:37,23 * 02:32,14 05:09,4 6
7. 267 ROZSÍVALOVÁ Katarína H-2000 VW Golf * 02:41,45 * 02:39,44 05:20,9 4
8. 271 HADRÁVEK1 Gabriel Plzeň H-2000 Lancia Beta * 02:38,16 * 02:44,20 05:22,4 3
9. 272 SILOVSKÝ Adam Plzeň H-2000 Triumph GT6 * 02:52,49 * 02:41,42 05:33,9 2
10. 270 ULMANN Silvestr H-2000 Porsche 924 * 02:43,55 * 02:53,99 05:37,5 1
11. 266 ZANDER Florian Berlin H-2000 VW Golf GTi * 02:41,02 * 02:59,12 05:40,1 0
H+2000
1. 280 FIGL Jiří Speedy-motorsport H+2000 Audi Sport S1E2 * 02:08,18 * 02:07,67 04:15,8 20
2. 285 REJKA Jaroslav JR 12 H+2000 JAGUAR XJS * 02:20,91 * 02:16,78 04:37,7 15
3. 284 TKÁČ Stanislav SPEEDY MOTORSPORT H+2000 Lancia Delta HF Turbo * 02:29,19 * 02:16,43 04:45,6 12
4. 288 URBÁNEK JR. Stanislav Urbánci H+2000 BMW 2,5i * 02:28,67 * 02:22,28 04:51,0 10
5. 286 ŠTANGL Michal XJMRacing H+2000 Jaguar * 02:30,50 * 02:27,12 04:57,6 8
6. 299 HADRÁVEK Gabriel Plzeň H+2000 Lancia Stratos * 02:28,20 * 02:30,53 04:58,7 6
7. 296 PÍŠA Tomáš Tomas Motorsport H+2000 Opel Ascona B * 02:37,44 * 02:26,51 05:03,9 4
8. 282 VALENTA Jan Mercedes Motorsport H+2000 Mercedes Benz 190 * 02:35,63 * 02:30,94 05:06,6 3
9. 281 PANOŽKA Josef Porsche Clasik Club H+2000 Porsche 911 SC R S * 02:42,08 * 02:26,03 05:08,1 2
10. 289 URBÁNEK Stanislav Urbánci H+2000 BMW E30 2,5 i * 02:40,71 * 02:31,20 05:11,9 1
11. 290 STOČES Josef Edda Cup Team H+2000 Mercedes 190 2.3 16V * 02:43,09 * 02:36,38 05:19,5 0
12. 283 MAREK JR. Jan ASK Karlovy Vary H+2000 Porsche 911 SC * 02:50,01 * 02:51,50 05:41,5 0
13. 295 HORÁK Milan EDDA CUP TEAM H+2000 Mercedes 190, 2,3 16V * 02:56,21 * 02:48,97 05:45,2 0
14. 287 MAREK Jan ASK Karlovy Vary H+2000 Porsche 911 SC * 02:58,09 * 02:53,64 05:51,7 0
H-1300
1. 221 KRAMEŠ Luboš MOTORSPORT PRICOVY H-1300 S 1000 MB * 02:29,01 * 02:21,21 04:50,2 20
2. 230 FOUKAL Martin Autosport Pegas H-1300 Škoda 110R * 02:29,99 * 02:27,51 04:57,5 15
3. 226 PETR Roman H-1300 Škoda 130 LR/H * 02:35,08 * 02:27,47 05:02,5 12
4. 223 VOSMEK Jaroslav J&R RACING TEAM MB H-1300 Škoda 130 LR/H * 02:32,53 * 02:32,20 05:04,7 10
5. 231 MORAVEC Pavel H-1300 Škoda 120LS * 02:36,19 * 02:30,93 05:07,1 8
6. 220 HOHEISEL Antti Sachsen H-1300 Škoda 120 LS * 03:03,29 * 02:22,83 05:26,1 6
7. 235 STRNAD Petr H-1300 Škoda 130 RS * 02:51,26 * 02:40,80 05:32,1 4
8. 237 BENEŠ Jiří H-1300 Škoda Rapid * 03:08,03 * 02:50,63 05:58,7 3
H-1600
1. 240 SRNSKÝ JR. Josef Svijany Racing H-1600 Škoda 130 LR/H * 02:16,50 * 02:11,91 04:28,4 20
2. 241 MAIER Pavel Auto Maier H-1600 Ford Escort * 02:17,55 * 02:14,45 04:32,0 15
3. 253 PENC František Autosport Pegas H-1600 Škoda 130 L/A * 02:24,70 * 02:22,41 04:47,1 12
4. 256 KUBR Tomas H-1600 Škoda 105 L * 02:51,94 * 02:35,92 05:27,9 10
5. 254 HRUBÝ Miroslav H-1600 Lada VFTS * 03:12,75 * 03:00,49 06:13,2 8
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007