Výsledky
Absolutní pořadí pro závod ZAV Telnice / 2018
Datum konání závodu : 25.08.2018
Poz # Jezdec Vozidlo Třída Tým Čas 1. jízda 2. jízda Body
1. 3 KOŠEK Tomáš Traktorka E+2000 Mitsubishi Evo VI 02:54,0 * 01:27,14 * 01:26,91 116
2. 2 KUBÍČEK Lukáš Svijany Racing E+2000 Mitsubishi Lancer EVO VIII 03:00,6 * 01:30,34 * 01:30,25 81
3. 300 VRKOSLAV Jiří Vrky Motorsport E-1600 Citroën C2 03:07,0 * 01:34,31 * 01:32,66 131
4. 51 LIŠKA Vladimír Invelt Plzeň E+2000 2WD BMW M3 03:09,0 * 01:35,01 * 01:34,02 114
5. 301 ČERNÝ Miroslav CM motorsport E-1600 Skoda 130L 03:09,1 * 01:34,50 * 01:34,57 113
6. 500 LEV Martin Autoservis Lev N+2000 Subaru STI 03:09,5 * 01:35,18 * 01:34,29 120
7. 304 TICHÝ Zdeněk titaracing E-1600 PUMA 03:11,4 * 01:37,29 * 01:34,15 94
8. 303 TICHÝ Dominik titaracing E-1600 PUMA 03:11,7 * 01:36,21 * 01:35,51 76
9. 100 SLOVÁČEK Michal Svijany Racing E-2000 Honda Civic Type R 03:12,2 * 01:36,21 * 01:36,04 110
10. 280 FIGL Jiří Speedy motorsport H+2000 Audi Sport Quattro S1 E2 03:12,9 * 01:36,00 * 01:36,86 122
11. 501 HÁK Jiří Hakspeed N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 03:13,3 * 01:37,06 * 01:36,27 91
12. 240 SRNSKÝ JR. Josef Svijany Racing H-1600 Škoda 130 LR/H 03:13,4 * 01:37,49 * 01:35,95 107
13. 302 REISS Jan Reissingteam E-1600 Škoda 130 RS 03:14,2 * 01:37,00 * 01:37,24 56
14. 105 ČERNÝ David GOODAL E-2000 Škoda pickup 03:16,2 * 01:37,79 * 01:38,45 71
15. 261 PATERA Ed Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco 03:16,9 * 01:38,96 * 01:37,97 105
16. 292 KACÁLEK Robert MR Racing Kladno H+2000 BMW M635CSi 03:18,1 * 01:38,85 * 01:39,30 97
17. 281 PANOŽKA Josef H+2000 Porsche 911 SC RS 03:19,1 * 01:40,33 * 01:38,73 76
18. 388 ASTL Jakub Honda Racing Team E-1600 Honda CRX II 03:20,2 * 01:39,92 * 01:40,27 35
19. 97 HLAVIČKA Jan E+2000 2WD Octavia RS 03:21,0 * 01:42,34 * 01:38,66 67
20. 502 HUBR František HF racing N+2000 subaru impreza 03:21,4 * 01:40,67 * 01:40,73 58
21. 241 MAIER Pavel Alpine Club Prague H-1600 Ford Escort 03:23,0 * 01:42,29 * 01:40,73 66
22. 709 FIKOTA JR. Jaroslav N-1600 Honda Civic 03:28,3 * 01:44,01 * 01:44,32 118
23. 221 KRAMEŠ Luboš MOTORSPORT PRICOVY H-1300 S 1000 MB 03:29,2 * 01:45,14 * 01:44,05 81
24. 603 PRIBULA Mojmír AutoMito N-2000 Renault Clio R 03:29,8 * 01:44,67 * 01:45,17 113
25. 601 CABELA Martin Buildtec cinema service N-2000 Honda 03:30,9 * 01:45,58 * 01:45,33 96
26. 4 SYROVÝ Zdeněk Svijany racing E+2000 Mitsubishi evo VII 03:32,8 * 01:49,03 * 01:43,77 28
27. 605 FIGL JR. Jiří AUTOPOINT- Speedy motorsport N-2000 Toyota Celica TS 03:33,0 * 01:47,91 * 01:45,06 78
28. 220 HOHEISEL Antti Sachsen H-1300 Škoda 120 03:33,7 * 01:47,86 * 01:45,84 27
29. 701 KŘÍSTEK Jindřich Protlum Suspensions N-1600 Honda Civic 03:36,0 * 01:48,66 * 01:47,35 97
30. 750 KOPELENT Ladislav Autosport Kopelent Saxo Cup Peugeot 106 S16 03:36,6 * 01:48,88 * 01:47,76 105
31. 530 KOŽMÍN Martin AUto Kožmín N+2000 Mitsubishi Lancer Evo IX 03:37,7 * 01:58,17 * 01:39,57 24
32. 753 RAUSA Karel Auto Qualt Saxo Cup Peugeot 106 s16 03:38,7 * 01:49,74 * 01:48,95 83
33. 705 ZELENKA Martin Zeka Motorsport N-1600 Citroen Saxo VTS 03:39,2 * 01:51,37 * 01:47,87 80
34. 610 MAZÁNEK Václav Perná RACING N-2000 Ford Focus ST 03:40,3 * 01:50,68 * 01:49,65 55
35. 275 WUTSCHKA Pavel H-2000 VW Golf 03:40,3 * 01:50,68 * 01:49,59 54
36. 55 KLOTZ Josef Audi Sport E+2000 2WD Audi A4 03:41,0 * 01:50,51 * 01:50,53 20
37. 812 ŽEŽULKA Petr Scuderia Strašnice N-1400 VW Lupo 03:41,6 * 01:51,42 * 01:50,13 86
38. 703 KVASNIČKA Vladimír FALCO Motorsport N-1600 Peugeot 106 S16 Rally 03:42,1 * 01:51,97 * 01:50,11 61
39. 702 HORÁČEK JR. Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 03:42,2 * 01:52,14 * 01:50,08 47
40. 600 VAŇÁTKO Jaroslav TGR team N-2000 ACURA RSX 03:42,3 * 01:51,59 * 01:50,70 34
41. 602 KRÁTKÝ Lubomír 2K N-2000 honda civic 03:44,8 * 01:52,74 * 01:52,02 16
42. 811 ROSIČKA Ladislav Scuderia Strašnice N-1400 VW Lupo 03:46,0 * 01:53,85 * 01:52,19 48
43. 207 ČERMÁK Josef Autosport Pegas H-1150 Š 1000 MB 03:46,4 * 01:53,19 * 01:53,18 89
44. 452 KRUPIČKA Ladislav Nymburk E-1400 Fiat 03:46,8 * 01:52,41 * 01:54,41 13
45. 282 VALENTA Jan Mercedes Motorsport H+2000 Mercedes Benz 190 AMG 03:47,7 * 01:54,58 * 01:53,13 33
46. 755 POLEJ Stanislav Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 03:56,6 * 01:58,89 * 01:57,70 52
47. 256 KUBR Tomas JV Autosport H-1600 Škoda 105 L 03:56,8 * 01:59,25 * 01:57,54 11
48. 707 HORÁČEK Jindřich SHIVA KTM N-1600 Peugeot 106 03:58,5 * 02:00,04 * 01:58,46 24
49. 706 HOLICKÁ Bára N-1600 Citroen Saxo 03:59,2 * 02:01,67 * 01:57,55 9
50. 902 ROLL Václav Rakar H2 Škoda Favorit 04:02,1 * 02:00,73 * 02:01,41 58
51. 752 STEIN Zdeněk Patera Citroen Saxo Cup Citroen Saxo VTS 04:04,8 * 02:02,57 * 02:02,25 28
52. 204 SRNSKÝ Josef Alpine Prague H-1150 Škoda 110 R 04:08,6 * 02:05,14 * 02:03,51 57
53. 777 KOŽMÍNOVÁ Veronika AUto Kožmín Saxo Cup Citroen C2 04:09,4 * 02:05,52 * 02:03,86 6
54. 26 PAŽOUT Miroslav Edda Cup Team H-2000 VW Scirocco 04:09,8 * 02:02,75 * 02:07,01 5
55. 110 BERGER Karel B.A.M.S. E-2000 Škoda MB2000 04:11,2 * 02:05,47 * 02:05,76 4
56. 806 GANGUR Jakub Swift Racing Náchod N-1400 Suzuki Swift GTi 04:14,1 * 02:01,32 * 02:12,80 3
57. 903 HORÁK Milan Edda cup team H2 MERCEDES BENZ 190 E 2.3 16 04:29,5 * 02:15,69 * 02:13,79 3
58. 284 TKÁČ Stanislav Speedy motorsport H+2000 Lancia Delta HF Turbo 04:32,8 * 02:44,45 * 01:48,35 2
59. 201 FIGLOVÁ Veronika SPEEDY MOTORSPORT H-1150 Austin Mini 04:34,8 * 02:17,63 * 02:17,14 26
60. 202 VAŇATA Tomáš SPEEDY MOTORSPORT H-1150 Austin Mini 04:36,6 * 02:02,81 * 02:33,75 0
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007