Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2021 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
800 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 KG Motorsport to
801 Cejnar Pavel Suzuki swift gti N-1400 Cejny motorsport
802 Rosička Ladislav Vw Lupo N-1400 Scuderia Strasnice
807 Soumar Vojtěch Škoda Favorit N-1400 AMD Racing
813 Cvejn Josef Suzuki Swift Gti Mk1 N-1400 SRT Náchod
833 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTi N-1400
N-1600
700 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
704 Šafařík Jakub Citroën Saxo VTS N-1600 ARROW Motorsport
705 Holická Bára Citroen DS R1B N-1600
707 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ N-1600 Auto Kříž racing
708 Gregor Roland Citroen C2 N-1600 Bavaria
714 Kalista Jan VW Polo GTI N-1600 PoloGarage
Saxo Cup
751 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
752 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
754 Ferko Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
755 Křížová Boženka Citroën Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroën
756 Novák Jan Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Němec František Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Stočes Josef Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Vaněk Petr Peugeot 106 GTI Saxo Cup
776 Vaňková Hana Peugeot 106 GTI Saxo Cup
787 Kowalski Adam Peugeot 106 Rallye Saxo Cup Kowalski motorsport
N-2000
600 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR Team
602 Cabela Martin Honda N-2000 Moto Racing Group
605 Abele Gustav Opel Astra N-2000 Bavaria
608 Špitz Jan Acura Rsx N-2000 TGR
609 Neustupa Aleš Alfa Romeo GT N-2000
612 Janda Martin Renaul Clio Sport N-2000
613 Ježek ml. Milan Honda Civic N-2000
614 Kováč Jan Renault Clio Sport N-2000
615 Walz Dietmar Renault Clio N-2000 Germany
619 Ježek Milan Honda Civic N-2000
625 Holec Jan Mazda 3 N-2000 Holec Motorsport
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
402 Horáková Zuzana Škoda Favorit E-1400 ASH Motorsport
404 Jiras pavel Škoda 120 LS E-1400 Autosport-Řeporyje
405 Beer Hans VW Polo E-1400 Bavaria
407 Gleixner Herbert VW Polo E-1400 Bavaria
414 Hanzal Martin Škoda 130H E-1400
450 Vávrovec Čeněk VW POLO E-1400
451 Šalom Jan VW Polo E-1400
489 Svoboda Roman Škoda 100 E-1400 Svoboda Motorsport
E-1600
302 Tichý Dominik PUMA E-1600 TITA racing
303 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 TITA racing
304 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
259 Rasshofer Christian Opel Corsa E-1600 Bavaria
327 Theil Karl - Heinz Ford Escort E-1600 Bavaria
333 Kvasnička Vladimír Citroen Saxo VTS E-1600 FALCO Motorsport
379 Hanžl Robert Citroën C2 E-1600 cartom.cz
E-2000
100 Černý David Škoda Pick-up E-2000 GOODAL
102 Tvaroh Petr HondaFD2 E-2000 TGR Team
104 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 Paliva Sedlčany
105 Pribula Mojmír Renault Clio E-2000 ClioCar
111 Říha Josef Škoda Fábia E-2000 Lukamotorsport
113 Januška Petr Škoda Pick-up E-2000 GOODAL
115 Lounova Olga Honda DC 5 E-2000 Moto Racing Group
125 Terš Jiří ŠKODA FABIA RS E-2000 AutoTerš Racing Team Klatovy
126 Míšek Patrick Citroen saxo E-2000 MBM
E-2WD
50 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Kotelna Racing™
51 Doležal Viktor BMW 1 E-2WD Doležal motor
52 Nešpor Radek Porsche 997 E-2WD Nera Hořovice
55 Topol Michal BMW 1 E-2WD
101 Slováček Michal Toyota MR2 E-2WD Svijany Racing
57 Hlavička Honza Octavia E-2WD
59 Kaše Ondra BMW e36 340si E-2WD Kasak racing
69 Suchomel Lukáš lotus elise E-2WD spine cz
EN+2000
2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000 Svijany Racing
3 Beneš Oskar Ford Fiesta EN+2000
4 syrovy zdenek Mitsubishi lancer evo 7 EN+2000
7 Černý Ctibor Mitsubishi Lancer EVO9 EN+2000 #BOWA
8 Wainer Pavel Mitsubishi Lancer EVO9 EN+2000 #BOWA
30 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII EN+2000 Svijany Racing
31 Lev Martin Subaru Sti EN+2000 Autoservis Lev
32 Homola Matyáš Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000 Autoservis Lev
10 Roll MIchal Mitsubishi Evo X R4 EN+2000 RML
35 Hubr František subaru EN+2000
6 Kubata Jaroslav Mitsubishi Lancer Evo IX EN+2000 RMLRACING
45 Keller Lukáš Mitsubishi Lancer Evo 9 EN+2000 LKMotorsport
H-1150
200 Čermák Josef Š 1000 MB H-1150 Pegas autosport
201 Jordán Robert Škoda 120S H-1150 Autosport Pegas
202 Homola Martin VW Polo Coupe H-1150 Autoservis Lev
205 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 SPEEDY MOTORSPORT
208 Čermák jun Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 PCDracing Zbraslav
H-1300
220 Krameš Luboš SKODA 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
221 rejlek jaroslav ŠKODA 130M H-1300 REJLEK MOTOSPORT
222 Foukal Martin Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
223 Valkov Libor Lada 1300 MTX H-1300 S3 collection motorsport
269 Tříska Michal Škoda 120 LS H-1300 M-sport
230 Zollner Christian NSU TT H-1300 Bavaria
231 Rötzer Hendrich NSU TT H-1300 Bavaria
233 Rötzer Richard NSU TT H-1300 Bavaria
957 Kunz Helmut NSU TT H-1300 Bavaria
235 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H-1300 KALI motorsport
237 Novák Petr Škoda 130RS H-1300 Autosport Pegas
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
245 Maier Pavel Ford Escort H-1600
253 Penc František Skoda 130LR H-1600 Autosport Pegas
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
262 Patera David Peugeot 205 GTi H-2000 Patera Citroen
264 Janota Miroslav Opel Kadett H-2000 MK Garage
265 Šejda Václav st. RENAULT R5 GT Turbo H-2000 PAJDASPORT
266 Hadrávek Gabriel Lancia Beta H-2000 Plzeň
267 Šteiner Ladislav BMW E 318 H-2000
269 Šarocha Jiří BMW 2002ti H-2000 MG Auto racing
273 Šperl Jaroslav BMW 320i H-2000 K TRANS racing
277 Panda Dimitar Lada 2000 H-2000
908 Havlas Lukáš Opel kadett gsi H-2000 PP racing
H+2000
280 FIGL st. Jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
281 Píša Tomáš Opel Ascona 400 H+2000 Tomas Motorsport
284 Jevický Jiří Mercedes-Benz 190E 2.3 16V H+2000 PAJDASPORT
285 Silovský Filip Triumph TR7 H+2000 Triumph Plzeň
286 Silovský Libor Triumph GT6 H+2000 Triumph Plzeň
288 Urbánek Stanislav Ford Capri 2.8i H+2000 Urbánci
294 Sklenář Petr Audi Quattro H+2000 Neděle
299 Hrubý Jiří Mercedes 190 2.3 16V H+2000 Neděle
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
901 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H2 JV Motorsport
902 Roll Vaclav BMW 325 H2 Rakar
903 Jonáš Ivo Opel Kadet H2
904 Horák Milan Mercedes 190 E 2,3 16 H2 Edda Cup Team
905 Beran Petr Sierra Cosworth H2 Cosworth
910 Holeček Petr Škoda Favorit H2 Autosport Pegas
916 Jelínek Jiří favorit H2 autosport Poděbrady
924 Terš jun. Jiří Škoda Favorit 136 L H2 AutoTerš Racing Team Klatovy
925 Terš. Jiří Škoda Favorit 136 L H2 AutoTerš Racing Team Klatovy
F
950 Pujman Tomáš Mini R1000 F ASC Pluto
999 Šenold Jan Škoda Fabia TDI 4x4 F penzionuvleku.cz
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007