Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2020 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
801 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 GAPA Motorsport
804 Urbánková Dana Citroen Saxo N-1400 Urbánci
809 Urbánek Stanislav CitroenSaxo N-1400 Urbanci
N-1600
700 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
701 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 N-1600 Autosport Kopelent
704 Horáček jr. Jindřich Peugeot N-1600 Group Fars
707 Horáček Jindřich Peugeot N-1600 Group Fars
717 Novák Tomáš Peugeot 106 N-1600 Goodal
749 Rosička Ladislav Vw Lupo Gti N-1600 Scuderia Strasnice
Saxo Cup
751 Arnošt Tomáš Peugeot 106 rallye Saxo Cup Peugeot díly Kocbeře
752 Vaněk Jan Peugeot 106 rallye Saxo Cup vktronik.cz
754 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
755 Kalika David Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Falovičová Michaela Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Beneda Ondřej Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Honzík Marek Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Kalika Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
760 Dvořák Karel CITROEN C2 VTS+ Saxo Cup RML RACING
763 Beneš Jakub Peugeot 106 Saxo Cup ROTE motorsport
764 Červený Jan Peugeot 106 Saxo Cup ROTE motorsport
765 Kaščak Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup JKTechnix
766 Kavalir Tomas Citroen SAXO VTS 16V Saxo Cup GTH racing team
N-2000
600 Cabela Martin Honda ITR N-2000 MRG
601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR team
607 Filinger Jiří Renault Clio N-2000 Enoble Racing Team
613 Ježek Milan Honda civic N-2000 MJracingteam
614 Ježek Milan Honda civic N-2000
625 Holec Jan Mazda 3 N-2000 Holec Motorsport
N+2000
500 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII N+2000 Svijany Racing
501 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 Omelka Racing
401 Novák Tomáš Škoda Pick up Kawasaki E-1400 Goodal
406 Beer Hans VW Polo E-1400 Bavaria
407 Gleixner Herbert VW Polo E-1400 Bavaria
498 Horáková Zuzana Škoda Favorit E-1400 ASH Motorsport
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
301 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
302 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
303 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
304 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
308 Januška Petr Škoda Pick-up E-1600 GOODAL
310 Kornhefr Jan Peugeot 208 E-1600
324 Hnátek Mojmír Fabia E-1600
379 Hanžl Robert Citroën C2 E-1600
E-2000
100 Černý David Škoda Pick-up kawa E-2000 GOODAL
101 Šmied Jindra Renault Clio R3 E-2000 Paliva Sedlcany
102 Slováček Michal Honda CivicType R E-2000 Svijany racing
104 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E-2000 TGR team
105 Bažata Jiří Škoda Fabia E-2000
110 Široký Antonín Peugeot 205 E-2000 Šo©K Motorsport
111 Říha Josef Škoda Fábia E-2000 Lukamotorsport
112 David Dušan Renault Clio E-2000 Darall team Plzeň
116 Pribula Mojmír Clio E-2000 Dům barev
117 Hlista Jan Renault Clio Sport E-2000 Johnny Crash Motorsport
120 Guitti Robert Fiat Uno Turbo E-2000
149 Šejda Václav jr. Opel Astra OPC E-2000 Pajdasport
199 Jevický Jiří jr. Opel Astra GSi E-2000 Pajdasport
E+2000
2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
5 Beneš Oskar Ford Fiesta E+2000 Empreza Racing
11 Úškrt Antonín Subaru Impreza STi E+2000 DŘEVOŠKRT
35 Slabší František Škoda Fabia RX E+2000 AMK Blata Racing Team
E-2WD
50 Liška Vladimír BMW M3 E-2WD Invelt Plzeň
51 Kaše Ondra BMW e36 E-2WD
52 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Kotelna Racing™
53 Doležal Viktor BMW M3 E-2WD Doležal motor
55 Nešpor Radek Porsche 997 E-2WD Nera Hořovice
59 Novák Petr Porsche 997 E-2WD MK Garage
60 Malý Jaromír Nissan 350Z E-2WD MJ Autosport
68 Mondek Karel BMW Compact E-2WD MK Plzeň
88 Winkler Martin Nissan 200sx E-2WD Rocket team
97 Kmínek Zdeněk Lamborghini Gallardo E-2WD MJ Autosport
H-1150
200 Čermák Josef Škoda 1000MB H-1150 Autosport Pegas
201 Homola Martin VW Polo Coupe H-1150 Autoservis Lev
202 Jordán Robert Škoda 120S H-1150 Pegas
211 Svoboda Bohumír Škoda 1000 MB H-1150 Svoboda motorsport
H-1300
220 Krameš Luboš Škoda 1000 MB H-1300 Motorsport Pricovy
222 Valkov Libor Lada 1300 MTX H-1300 S3 collection motorsport
224 Thiel Karl - Heinz NSU TT H-1300 Bavaria
229 Foukal Martin Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
235 Kalousek Jindřich Škoda 130RS H-1300 Kali motorsport
237 Beneš Jiří Škoda Rapid H-1300
238 Rejlek Jaroslav Škoda 130L H-1300
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
243 Král Ivo VW Golf GTi H-1600 Svijany racing
244 Neruda Tomáš Škoda 130 LR H-1600 Autosport Pegas
247 Svoboda Roman Škoda 100 H-1600 Svoboda Motorsport
251 nytl pavel Lada 1600 MTX H-1600 S3 collection motorsport
H-2000
260 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
262 Šejda Václav st. Renault R5 Turbo H-2000 Pajdasport
263 Kalika Marek Peugeot 205 Gti H-2000 Patera Citroen
264 Janota Miroslav Opel Kadett H-2000 MK Garage
266 Hadrávek Gabriel Lancia Beta H-2000 Plzeň
267 Šteiner Ladislav BMW 318 H-2000
271 Maier Pavel Ford Escort H-2000 Alpine club Prague
278 Šperl Jaroslav BMW 320 H-2000
279 Silovský Libor Triumph GT6 H-2000 Plzeň
H+2000
285 Silovský Filip Triumph TR7 H+2000 Plzeň
291 Rejka Jaroslav Jaguar XJS V-12 H+2000 JR-12
Skupina H2
901 Flosman Petr Škoda Favorit Skupina H2 Edda Cup Team
902 Valenta Jan Mercedes 190 AMG Skupina H2 JV Motorsport
903 Horák Milan Mercedes Benz 190 E 2,3 16V Skupina H2 Edda Cup Team
904 Roll Vaclav Opel Skupina H2 Rakar
905 Stočes Josef Mercedes 190 2.3 16V Skupina H2 Edda Cup Team
924 Terš jun. Jiří Škoda Favorit 136 L Skupina H2 AutoTerš Racing Team Klatovy
925 Terš Jiří Škoda Favorit 136 L Skupina H2 AutoTerš Racing Team Klatovy
Skupina F
959 Pujman Tomáš Mini R 1000 Skupina F ASC Pluto
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007