Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2018 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
M ČR - skupina N
32 Sajlerova Gabriela Mitsubishi Lancer EVO X M ČR - skupina N LIqui Moly Racing Team v AČR
33 Sajler Filip Mitsubishi Lancer EVO X M ČR - skupina N Liqui Moly Racing Team v ACŘ
37 Vavrinec Tomas MITSUBISHI EVO IX M ČR - skupina N ACCR Czech CRC Team
M ČR - skupina A
42 Trnka Jan Felicia Kit Car M ČR - skupina A Trnka Jan
44 Vojáček Petr Mitsubishi Lancer Evo VIII M ČR - skupina A Art Praha Racing Team
M ČR - skupina GT
55 Jerman Martin Lamborghini Gallardo M ČR - skupina GT
57 Kmínek Zdeněk Nissan 350Z M ČR - skupina GT MJ Autosport
M ČR - skupina E1
69 Chaloupka František Mitsubishi Lancer Evo6 M ČR - skupina E1
70 Stejskal Bronislav Škoda Felicia Kit-Car M ČR - skupina E1 AMK ECCE HOMO šTERNBERK v UAMK
73 Loubal Lubomir VW Golf 4tdi M ČR - skupina E1
76 Mach Jan Škoda Octavia CUP M ČR - skupina E1
M ČR - skupina E2-SH
5 Rybnicek Marek FORD FIESTA WRC M ČR - skupina E2-SH LIQUI MOLY RACING TEAM
12 Malý Jaromír Mitsubishi Lancer EVO VIII M ČR - skupina E2-SH MJ Autosport
77 svozil michal BMW M3 M ČR - skupina E2-SH AMK ECCE HOMO šTERNBERK v UAMK
88 Ošmera Jiří VW SCIROCCO M ČR - skupina E2-SH
93 Kotek Pavel BMW m3 M ČR - skupina E2-SH AMK ECCE HOMO Šternberk v ÚAMK
M ČR - skupina E2-SS
3 Beneš Miloš Osella FA30 M ČR - skupina E2-SS GMS Racing Team
M ČR - skupina E2-SC
30 Vítek Petr OSELLA PA 30 M ČR - skupina E2-SC CLIMART RACING TEAM
M ČR - historici
238 Brož Robert Škoda 130 RS M ČR - historici Autosport Řeporyje
240 STEJSKAL Milan LADA VFTS M ČR - historici GMS RACING TEAM
241 SEDLÁČEK Michal FIAT RITMO ABARTH 130 TC M ČR - historici GMS RACING TEAM
ČT - skupina E1-H
301 Pluhař Jindřich Nissan Sunny 2.0 Gti ČT - skupina E1-H AMK Ecce Homo Šternberk
304 Samek Martin Škoda Felicié Pick-UP ČT - skupina E1-H 3L Racing Teram
307 Strnad Petr Škoda 130 LR ČT - skupina E1-H HOSTR RACING TEAM
307 Tomeček Lukáš VW Golf I ČT - skupina E1-H AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
308 Kopeček Jiří Opel Astra ČT - skupina E1-H AMK ECCEHOMO Šternberk v ÚAMK
320 Martin Pleva Škoda 100 ČT - skupina E1-H AMK Vrbno pod Pradědem
322 Filipín Jiří Suzuki Swift ČT - skupina E1-H
331 Muller Lukáš Škoda 100 ČT - skupina E1-H Alcore Motorsport
332 Studený Lukáš škoda 110R ČT - skupina E1-H Alcore motorsport
333 DAVID PETR VW golf TDI ČT - skupina E1-H AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
341 Malík Lukáš Opel Astra OPC ČT - skupina E1-H AMK Ecce Homo Šternberk v ÚAMK
344 Hort Martin Peugeot 106 ČT - skupina E1-H
361 Štilec Roman Honda Civic ČT - skupina E1-H Roman Štilec
369 Winter Jaroslav Honda Civic 2,0 Type R ČT - skupina E1-H Ecce Homo Šternberk
379 lubomir vymetal BMW M3 ČT - skupina E1-H
386 Dohnálek Josef Citroen C2 VTS ČT - skupina E1-H
398 Boháč Milan Clio ČT - skupina E1-H Boháč Milan
444 Žáček Petr Audi Sport Quattro ČT - skupina E1-H LEGENDY
ČT - skupina E2H-SC
305 Neckář Libor Ligier JS Evo2 ČT - skupina E2H-SC AMK Ecce Homo Šternberk
357 Chudoba Zdeněk Norma M20F ČT - skupina E2H-SC AMK Ecce Homo Šternberk
366 Karel Karel DEMON CAR CM1000 ČT - skupina E2H-SC Amk Ecce Homo Šternberk
373 Surowka Jaroslav NORMA M20 ČT - skupina E2H-SC JS Racing z.s.
ČT - skupina E2H-SS
326 Berger Karel Formula Konig E2 ČT - skupina E2H-SS B.A.M.S.
380 Mlejnek Aleš Gloria C8F ČT - skupina E2H-SS
ČT - Sprint Car
323 Holubec Jan Crosskart Honda CBR RR 600 ČT - Sprint Car MN Racing
336 Novák Marek Crosskart Honda CBR RR 600 ČT - Sprint Car MN Racing
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007