Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2018 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
E-2000
149 Šejda Václav jr. OPEL Astra GSI E-2000 PAJDASPORT Garage
N-1400
806 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Náchod
811 Rosička Ladislav VW Lupo N-1400 Scuderia Strašnice
N-1600
701 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum suspensions
702 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
703 Kvasnička Vladimír Peugeot 106 S16 Rally N-1600 FALCO Motorsport
705 Zelenka Martin Citroën Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
706 Holická Bára Citroen Saxo N-1600
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
714 Kalista Jan Honda civic N-1600 MH Honda racing
716 Bláha Michal Citroën Saxo N-1600
Saxo Cup
750 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
752 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
753 Rausa Karel Peugeot 106 s16 Saxo Cup Auto Qualt
754 Kopelent Martin Peugeot 106 S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
755 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
767 Šimek Jakub Saxo VTS Saxo Cup Šimek racing
N-2000
600 Vaňátko Jaroslav ACURA RSX N-2000 TGR team
601 Cabela Martin Honda N-2000 Buildtec Cinema
602 Krátký Lubomír honda civic N-2000 2K
603 Pribula Mojmír Renault Clio R N-2000 AutoMito
605 FIGL jiří Toyota Celica TS N-2000 AUTOPOINT- Speedy motorsport
610 Mazanek Václav Ford Focus ST N-2000 Perná RACING
611 Široký Antonín Citroen Xsara N-2000 Šo©️k Motorsport
N+2000
500 Lev Martin Subaru STI N+2000 Autoservis Lev
501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed
523 Roll Michal E9 N+2000 RML
E-1400
408 Horáková Zuzka Škoda Favorit E-1400
E-1600
300 Vrkoslav Jiří Citroën C2 E-1600 Vrky Motorsport
302 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
314 Vanik David Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
388 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000
105 Černý David Škoda pickup E-2000 GOODAL
106 Kolčava Radek VW golf mk4 tdi E-2000 AUTO-KORA motorsport
111 Říha Josef Škoda Fabie 1 E-2000 ASK Křivice
147 Hemerka Aleš Alfa Romeo 147 E-2000 Barn team Nymburk
E+2000
2 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII E+2000 Svijany Racing
4 syrovy zdenek Mitsubishi lancer evo VIi E+2000 Svijany racing
17 Kužel Michal Lancer Evo E+2000 RDM Motorsport
18 Stránský Jiří Mitsubishi Colt EvoTron E+2000 WPT
E+2000 2WD
50 Marik Karel BMW E36 coupe E+2000 2WD Speed Company
51 Liška Vladimír BMW M3 E+2000 2WD Invelt Plzeň
53 Pecl František VW golf 2 VR6 E+2000 2WD VR6 motorsport
55 Klotz Josef Audi A4 E+2000 2WD Audi Sport
58 Janota Miroslav Porsche 997 E+2000 2WD
H-1150
207 Čermák Josef Škoda 1000 MB H-1150 Autosport Pegas
H-1300
220 Hoheisel Antti Škoda 120 H-1300 Sachsen
221 Krameš Luboš S 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague
249 nemec jaroslav fiat 128 SP cupe H-1600 Germione racing
251 Nytl Pavel Lada 21011 1600 H-1600 S3 collection motorsport
256 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600 JV Autosport
H-2000
261 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
276 Mareš Patrik Renault 5 H-2000
H+2000
280 FIGL st. jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
281 Panožka Josef Porsche 911SC RS H+2000
282 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H+2000 Mercedes Motorsport
284 Tkáč Stanislav Lancia Delta HF Turbo H+2000 Speedy motorsport
288 Standa Urbanek BMW e30 H+2000
296 pisa tomas Opel Ascona 400® H+2000 Tomas Motorsport
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
902 Roll Vaclav Škoda Favorit H2 Rakar
903 Horák Milan Mercedes Benz 190 E 2.3 16 H2 Edda cup team
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007