Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2018 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
802 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Náchod
805 Štefan Bronislav Suzuki Swift N-1400 AS Sychrov
806 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Náchod
808 Kodajek Jakub SUZUKI SWIFT N-1400 VLKRACING
811 Rosička Ladislav VW Lupo N-1400 Scuderia Strašnice
812 Žežulka Petr VW Lupo N-1400 Scuderia Strašnice
820 Urbánková Dana Citroën SAXO N-1400
822 Cvejn Josef Suzuki Swift GTi Mk14 N-1400 Swift racing team
850 Šulc Miroslav Renoult clio N-1400
N-1600
701 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum suspensions
702 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
705 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
706 Holická Bára Citroen Saxo N-1600
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
709 Fikota jr. Jaroslav Honda Civic N-1600
720 Kožmínová Veronika Citroen C2 N-1600 Auto Kožmín
740 jaroušek karel honda crx N-1600
Saxo Cup
750 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
751 Tomek Daniel Citroen Saxo Saxo Cup Patera Citroen
752 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
753 Rausa Karel Peugeot 106 s16 Saxo Cup Auto Qualt
754 Kopelent Martin Peugeot 106 S 16 Saxo Cup Autosport Kopelent
755 Kalika Jan Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Holeček Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Vaněk Jan Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Lhotská Hana Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
767 Šimek Jakub Saxo VTS Saxo Cup Šimek racing
N-2000
601 Cabela Martin Honda N-2000 Buildtec
605 FIGL jiří Toyota Celica TS N-2000 AUTOPOINT- Speedy motorsport
610 Mazanek Václav Ford Focus ST N-2000 Perná RACING
611 Široký Antonín Citroen Xsara N-2000 ŠO©️K Motorsport
617 Marek Roman nissan sunny gti N-2000 Auto Slaný
628 Klokočka Radim Renault Clio N-2000 Klaro Racing Team
662 Vild Jan Renault Clio N-2000 Klaro Racing Team
N+2000
500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed
503 Pešek Vladimír lancer Evo 8 N+2000 PP motorsport
511 Jiroch Petr Subaru Impreza STi N+2000 Hajsel Motorsport
523 Roll Michal Mitsubishi Lancer Evo 9 N+2000 RMLRACING
E-1400
404 Zenkl Otakar Škoda Pick-up E-1400 ZRS Millers Oils
409 Vrzal Lubomír Suzuki E-1400 AS Sychrov racing
452 Krupička Ladislav Fiat E-1400 Nymburk
458 Krejčí František Škoda Favorit E-1400 Red Umbrella Racing
E-1600
300 Vrkoslav Jiří Citroën C2 E-1600 Vrky Motorsport
301 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
302 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
303 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
304 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
309 Vávrovec Čeněk VW polo E-1600
310 Januška Petr Škoda pickup E-1600 Goodal
314 Vanik David Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
315 Šalom Jan VW Polo E-1600
388 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
779 Neužil Tomáš Ford Fočus E-2000 Peugeot díly Kocbeře
103 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E-2000 TGR team
105 Černý David Škoda pickup E-2000
110 Berger Karel Škoda MB2000 E-2000 B.A.M.S.
111 Říha Josef Škoda Fabie 1 E-2000 ASK Křivice
115 Valášek Václav audi a3 tdi E-2000
149 Šejda Václav jr. OPEL Astra GSI E-2000 PAJDASPORT Garage
E+2000
2 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII E+2000 Svijany Racing
E+2000,2WD
58 Janota Miroslav Porsche 997 E+2000,2WD
55 Klotz Josef Audi A4 E+2000,2WD Audi sport
53 Pecl František VW Golf E+2000,2WD
E+2000
3 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 Traktorka
E+2000,2WD
71 Kopecký st. Radek VW golf 3 vr6 E+2000,2WD RHRmotorsport
70 Kopecký Radek VW Golf 3 VR6 E+2000,2WD RHRmotorsport
97 Hlavička Jan Octavia RS E+2000,2WD
50 Marik Karel BMW E36 coupe E+2000,2WD Speed Company
E+2000
4 syrovy zdenek Mitsubishi evo VII E+2000 Svijany racing
18 Stránský Jiří M Colt Evo E+2000 Wars Pilot Team
H-1150
200 Čermák Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas
201 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 SPEEDY MOTORSPORT
206 Boháč Jaroslav Škoda 110R H-1150
207 Čermák Josef Škoda 1000 MB H-1150 Pegas Autosport
H-1300
221 Krameš Luboš S 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
223 Vosmek Jaroslav Škoda 130 LR/H H-1300 J&R RACING TEAM MB
226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MR Racing Kladno
E+2000,2WD
57 Hruška Jiří BMW 328 E+2000,2WD Auto Slaný
51 Liška Vladimír BMW M3 E+2000,2WD Invelt Plzeň
H-1300
228 Neruda Tomáš Škoda 110L H-1300 Autosport Pegas
230 Foukal Martin Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
231 Fábera Martin Škoda 105 H-1300 Autosport Pegas
237 Beneš Jiří Škoda Rapid 130 H-1300
239 Kolečko Pavel Škoda 130LR H-1300 Autosport Pegas
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague
246 Dymák Jaroslav Fiesta xr2 H-1600
247 Himl David Civic H-1600
248 Himlová Barbora Honda Civic H-1600
249 nemec jaroslav fiat 128 SP cupe H-1600
251 Nytl Pavel Lada 21011 1600 MTX H-1600 S3 collection motorsport
252 Krotil Jaroslav LADA VFTS H-1600 Zbraslav
253 Penc František Skoda 130L H-1600 Autosport Pegas
256 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600 JV Autosport
H-2000
261 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
262 Kalika Marek Peugeot 205 GTi H-2000 Patera Citroen
267 Šejda Václav st. RENAULT R5 Turbo H-2000 PAJDASPORT Garage
268 Horák Jiří BMW 1602 H-2000
269 Šaloun Eugen BMW 1602 H-2000 Zbraslav
276 Mareš Patrik Renault 5 H-2000
277 Špaček Libor vw golf H-2000
278 Slezák Martin BMW 2002 ti H-2000 JMS racing
H+2000
280 FIGL st. jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
282 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H+2000 Mercedes Motorsport
284 Tkáč Stanislav Lancia Delta HF Turbo H+2000 Speedy motorsport
288 Standa Urbanek Bmw 325i H+2000
289 Urbánek Stanislav BMW 325 i H+2000 Urbánci
292 Kacálek Robert BMW M635CSi H+2000 MR Racing Kladno
296 pisa tomas Opel Ascona 400® H+2000 Tomas Motorsport
H2
901 Patera1 Eduard Citroen AX Sport H2 Patera Citroen
902 Roll Vaclav Škoda Favorit H2 Rakar
906 jiří JELÍNEK škoda favorit H2 autosport
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007