Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2018 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
801 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety-Badgermotorsport
803 Bendl Martin Polo N-1400 Bobkolety
804 Packa Jan Suzuki Swift Gti N-1400 Motorteam
811 Rosička Ladislav VW Lupo N-1400 Scuderia Strašnice
812 Žežulka Petr VW Lupo N-1400 Scuderia Strašnice
820 Urbánková Dana Citroën SAXO N-1400 Urbanci
850 Šulc Miroslav Renoult clio N-1400
N-1600
701 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum suspensions
702 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
703 Kvasnička Vladimír Peugeot 106 S16 Rally N-1600 FALCO Motorsport
705 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
709 Fikota jr. Jaroslav Honda Civic N-1600
710 Taborsky Jan Honda Civic N-1600 BadgerGarage-motorsport
714 Kalista Jan Honda Civic N-1600 MH Honda racing
Saxo Cup
750 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
752 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
753 Rausa Karel Peugeot 106 s16 Saxo Cup Auto Qualt
754 Kopelent Martin Peugeot 106 S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
755 Polák Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Malý Vlastimil Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
767 Šimek Jakub Saxo VTS Saxo Cup Šimek racing
N-2000
600 Vaňátko Jaroslav ACURA RSX N-2000 TGR team
601 Cabela Martin Honda N-2000 Buildtec
602 Krátký Lubomír Honda civic N-2000 2K
603 Pribula Mojmír Renault Clio R N-2000 AutoMito
605 FIGL jiří Toyota Celica TS N-2000 AUTOPOINT- Speedy motorsport
608 Rostberg Ulf Renault N-2000 Buildtec
610 Mazanek Václav Ford focus st N-2000 Perná Racing
N+2000
500 Lev Martin Subaru STI N+2000 Autoservis Lev
501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed
502 Hubr František subaru impreza N+2000 HF racing
523 Roll Michal Mitsubishi Lancer Evo 9 N+2000 RMLRACING
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 A.V.I.P. spol.
404 Zenkl Otakar Škoda Pick-up E-1400 ZRS Millers Oils
410 Mach Radim Suzuki Swift E-1400 RTM-Motorsport
451 Kramář René Skoda Felicia E-1400
E-1600
300 Vrkoslav Jiří Citroën C2 E-1600 Vrky Motorsport
301 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
302 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
388 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
E-2000
65 Zenkl Otakar Škoda Octavia E-2000 Mariánské Lázně
779 Neužil Tomáš Ford Focus E-2000 Peugeot díly Kocbeře
103 Tvaroh Petr Honda Civic FD2 E-2000 TGR team
104 Kotrmon Libor Škoda Octavia E-2000 Nadoko Turnov
105 Černý David Škoda pickup E-2000 Goodal
105 Vratislav Cinkl Škoda Octavia E-2000 proPDM racing
108 Šauer jiří škoda Octavia 2.0 E-2000
110 Berger Karel Škoda 2000MB E-2000 B.A.M.S.
111 Říha Josef Fabia 1 E-2000 ASK Křivice
E+2000
1 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
2 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII E+2000 Svijany Racing
3 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 Traktorka
4 syrovy zdenek Mitsubishi evo VII E+2000 Svijany racing
540 Vojtěch Štěpán Peugeot 206 WRC E+2000 Federal car Liberec
17 Kužel Michal Mitsubishi Lancer Evo 8 E+2000
E+2000 2WD
51 Liška Vladimír BMW M3 E+2000 2WD Invelt Plzeň
53 Pecl František VW Golf E+2000 2WD
54 Suchomel Lukáš Lotus E+2000 2WD Spine CZ
55 Klotz Josef Audi A4 E+2000 2WD Audi sport
97 Hlavička Jan Octavia RS E+2000 2WD
H-1150
200 Čermák Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas
204 Srnský st. Josef Škoda 110 R H-1150 Alpine Prague
207 Čermák Josef Škoda 1000 MB H-1150 Pegas Autosport
H-1300
220 Hoheisel Antti Škoda 120 H-1300 Sachsen
221 Krameš Luboš S 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
222 Jiras pavel škoda 130 RS H-1300 AUTOSPORT-ŘEPORYJE
223 Vosmek Jaroslav Škoda 130 LR/H H-1300 J&R RACING TEAM MB
226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague
251 Nytl Pavel Lada 21011 1600 MTX H-1600 S3collection Motorsport
H-2000
261 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
265 Enge Břetislav Ford Escort H-2000 Liberec
266 Tzschoppe Hagen BMW 320 H-2000 Sachsen
258 Kakrda Josef Opel Ascona H-2000
H+2000
280 FIGL st. jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
281 Panožka Josef Potsche 911 SC R S H+2000 Porsche Clasic club
282 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H+2000 Mercedes Motorsport
284 Tkáč Stanislav Lancia Delta HF Turbo H+2000 Speedy motorsport
288 Standa Urbanek Bmw 325i H+2000
289 Urbánek Stanislav BMW E30 2,5 i H+2000 Urbánci
292 Kacálek Robert BMW M635CSi H+2000 MR Racing Kladno
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
902 Roll Vaclav Škoda Favorit H2 Rakar
E2
950 Meusel Rico Škoda 130RS E2 Sachsen
951 Urland Ronny Trabant E2 Sachsen
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007