Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2018 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
801 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety-Badgermotorsport
808 Kodajek Jakub SUZUKI SWIFT N-1400 VLKRACING
811 Rosička Ladislav VW Lupo N-1400 Scuderia Strašnice
812 Žežulka Petr VW Lumpo N-1400 Scuderia Strašnice
820 Urbánková Dana Ctroen SAXO N-1400 Urbánci
850 Šulc Miroslav Renoult clio N-1400 Perna racing
898 Ježek Milan Opel Tigra N-1400
N-1600
408 Kalista Jan Honda Civic N-1600 MH Honda Racing
701 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum suspensions
702 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
705 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
716 Bláha Michal Citroen SAXO N-1600
722 Kožmínová Veronika Citroen C2 N-1600 Auto Kožmín
Saxo Cup
750 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
752 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
753 Rausa Karel Peugeot 106 s16 Saxo Cup Auto Qualt
754 Kopelent Martin Peugeot 106 S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
755 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Cup Saxo Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
762 Baláž Marek Citroen C2 Saxo Cup Štefaník Motorsport
769 Štefaník Ludvík Citroen C2 Saxo Cup Štefaník Motorsport
777 Kožmínová Lucie Citroen C2 Saxo Cup AUTO KOŽMÍN
N-2000
600 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR team
601 Cabela Martin Honda N-2000 Buildtec racing
605 FIGL jiří Toyota Celica TS N-2000 AUTOPOINT- Speedy motorsport
606 Ruta Jiří Ford Escort RS2000 N-2000 AMK Praha 3 Žižkov
607 Walz Dietmar Renault Clio N-2000
609 Majkus Vojtěch Renault Clio N-2000
610 Mazanek Václav Ford Focus ST N-2000 Perná RACING
611 Široký Antonín Citroen xsara N-2000 Šo©️k motorsport
617 Marek Roman nissan sunny gti N-2000 Auto Slaný
N+2000
309 Diblíček Daniel Acura RSX N+2000 BFR racing team
523 Roll Michal Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 RMLRACING
537 Petráček Marek Mitsubishi Evo 6 N+2000 BPM Motorsport
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 A.V.I.P. spol.
E-1600
301 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
302 Reiss Jan škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
303 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
304 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
314 Vanik David Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
317 Hess Petr Škoda Felicia E-1600 Auto Slaný
388 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Neužil Tomáš Ford Focus E-2000 Peugeot díly Kocbeře
102 Šmied Jindra Renault Clio RS E-2000 SVC Motorsport
103 Tvaroh Petr HONDA CIVIC FD2 E-2000 TGR team
106 Kolčava Radek VW golf mk4 tdi E-2000 AUTO-KORA motorsport
110 Berger Karel Škoda MB2000 E-2000 B.A.M.S.
111 Říha Josef Fabia 1 E-2000
120 Prikryl Martin Nissan sunny E-2000 Siegel racing team
149 Šejda Václav jr. OPEL Astra GSI E-2000 PAJDASPORT Garage
174 Donát Ondřej Hyundai coupe E-2000
328 Tříska Michal Volkswagen golf E-2000 M-sport
405 Černý David Škoda pickup kawa E-2000 Goodal
E+2000
2 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII E+2000 Svijany Racing
4 syrovy zdenek Mitsubishi evo 7 E+2000 Svijany racing
8 Kožmín Martin ? E+2000 AUTO KOŽMÍN
11 Úškrt Antonín Subaru Impreza WRX STi E+2000 DŘEVOŠKRT
E+2000 2WD
50 Marik Karel BMW E36 coupe E+2000 2WD Speed Company
53 Pecl František VW golf 2 VR6 E+2000 2WD VR6 motorsport
55 Klotz Josef Audi A4 E+2000 2WD Audi Sport
76 Lehmann Tomáš BMW e36 M3 E+2000 2WD Kajmann-team
77 Lehmann Karel BMW e36 M3 E+2000 2WD Kajmann-team
97 Hlavička Jan Škoda Octavia RS E+2000 2WD RDM Motorsport
H-1150
200 Čermák Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas
206 Boháč Jaroslav škoda 110R H-1150
H-1300
222 Jiras pavel Škoda H-1300 Autosport-Řeporyje
223 Vosmek Jaroslav Škoda 130 LR/H H-1300 J&R RACING TEAM MB
226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MR Racing Kladno
226 Krameš Luboš S 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
245 Patera David Citroen Visa GTi H-1600 Edda Cup Team
246 Dymák Jaroslav Fiesta xr2 H-1600
249 nemec jaroslav Fiat 128sc H-1600
253 Penc František Skoda 130 L/A H-1600 Autosport Pegas
258 Vorlík Petr Ford Escort MkIII H-1600 ASK Křivice
H-2000
261 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
263 Šteiner Ladislav bmw e318 H-2000
276 Mareš Patrik Renault 5 H-2000
H+2000
280 FIGL st. jiří Audi Sport S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
281 Panožka Josef Porsche 911 SC RS H+2000
282 Valenta Jan Mercedes Benz 190 AMG H+2000 Mercedes Motorsport
284 Tkáč Stanislav Lancia Delta HF Turbo H+2000 Speedy motorsport
288 Standa Urbanek Bmw 325i H+2000
289 Urbánek Stanislav E30 2.5.i H+2000 Urbánci
292 Kacálek Robert BMW M635CSi H+2000 MR Racing Kladno
296 pisa tomas Opel Ascona 400® H+2000 Tomas Motorsport
H2
902 Roll Vaclav Škoda Favorit H2 Rakar
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007