Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2018 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
806 Gangur Jakub suzuki swift GTi N-1400 Swift Racing Náchod
808 Kodajek Jakub SUZUKI SWIFT N-1400 VLKRACING
811 Rosička Ladislav VW Lupo N-1400 Scuderia Strašnice
812 Žežulka Petr VW Lupo N-1400 Scuderia Strašnice
850 Šulc Miroslav Renoult clio N-1400 Perna racing
898 Ježek Milan Opel tigra N-1400
N-1600
701 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum suspensions
702 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
703 Kvasnička Vladimír Peugeot 106 S16 Rally N-1600 FALCO Motorsport
705 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
709 Fikota jr. Jaroslav Honda Civic N-1600
714 Kalista Jan Honda Civic N-1600 MH Honda Racing
721 Pešek Tomáš Peugeot S16 N-1600 PP motorsport
Saxo Cup
750 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
752 Šimek Jakub Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
753 Rausa Karel Peugeot 106 Saxo Cup Auto Qualt
754 Kopelent Martin Peugeot 106 S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
755 Paur Jan Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
759 Mlateček Jan Peugeot 106 s16 Saxo Cup Kurvínek Racing
762 Baláž Marek Citroen Saxo VTS Saxo Cup Štefaník Motorsport
763 Podhradská Miloslava Citroen Saxo VTS Saxo Cup Štefaník Motorsport
764 Ševčíková Markéta Citroen Saxo VTS Saxo Cup Štefaník Motorsport
769 Štefaník Ludvík Citroen Saxo VTS Saxo Cup Štefaník Motorsport
N-2000
600 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR team
601 Cabela Martin Honda nebo Rencek ? N-2000 Buildtec racing
602 Krátký Lubomír honda civic N-2000 2K
605 FIGL jiří Toyota Celica TS N-2000 AUTOPOINT- Speedy motorsport
610 Mazanek Václav Ford focus st N-2000 Perny racing
611 Široký Antonín Citroen xsara N-2000 ŠO©️K Motorsport
612 Ječmenová Eliška BMW E36 coupe N-2000 Pupík rallye team
614 Ježek Milan BMW e36 318is N-2000
616 Valášek Václav audi a3 tdi N-2000
N+2000
500 Lev Martin Subaru STI N+2000 Autoservis Lev
501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed
502 Hubr František subaru impreza N+2000 HF racing
523 Roll Michal Mitsubishi Lancer Evo 9 N+2000 RMLRACING
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 A.V.I.P. spol.
404 Zenkl Otakar Škoda Pick-up E-1400 ZRS
407 Míšek Patrik Peugeot 106 E-1400 MuBuMi team
451 Wittner Filip Skoda Felicia E-1400 PF racing
469 Bureš Radek Škoda Favorit E-1400 MuBuMI team
E-1600
300 Vrkoslav Jiří Citroën C2 E-1600 Vrky Motorsport
301 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
302 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
303 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
304 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
309 Vávrovec Čeněk VW polo E-1600
314 Vanik David Honda crx E-1600 Honda Racing Team
315 Šalom Jan VW Polo mk1 E-1600
388 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Neužil Tomáš Ford Focus E-2000 Peugeot díly Kocbeře
103 Tvaroh Petr HONDA CIVIC E-2000 TGR team
104 Kotrmon Libor Škoda Octavia E-2000 Nadoko Turnov
105 Černý David Škoda pickup kawa E-2000 Goodal
110 Berger Karel Škoda 2000MB E-2000 B.A.M.S.
114 Tříska Michal Volkswagen Golf E-2000 M-sport
128 Žambůrek Luboš Ford Focus 2.0 E-2000 Autocross team Horšov
E+2000
1 Kučera Tomáš mitsubishi lancer evo IX E+2000 Svijany Racing
2 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII E+2000 Svijany Racing
4 syrovy zdenek Mitsubishi lancer evo 7 E+2000 Svijany racing
44 Feigl Miloš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Sůl nad zlato
11 Úškrt Antonín Subaru Impreza WRX STi E+2000 DŘEVOŠKRT
17 Kužel Michal Mitsubishi Lancer Evo 8 E+2000
E+2000 2WD
50 Marik Karel BMW E36 coupe E+2000 2WD
51 Liška Vladimír BMW M3 E+2000 2WD Invelt Plzeň
53 Pecl František VW golf 2 VR6 E+2000 2WD VR6 motorsport
55 Klotz Josef Audi A4 E+2000 2WD Audi Sport
63 Mondek Karel BMW Compact E+2000 2WD MK Plzeň
73 Cibulka David BMW E36 328i turbo E+2000 2WD Slidecars drift team
76 Lehmann Tomáš BMW e36 M3 E+2000 2WD Kajmann-team Racing
77 Lehmann Karel BMW e36 M3 E+2000 2WD Kajmann-team Racing
88 Rozporka Adolf Ford Probe E+2000 2WD Rozporka Racing Team
97 Hlavička Jan Octavia RS E+2000 2WD
H-1150
200 Čermák jr. Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas
201 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 SPEEDY MOTORSPORT
207 Čermák Josef Škoda 1000MB H-1150
H-1300
220 Hoheisel Antti Škoda 120 H-1300 Sachsen
221 Krameš Luboš S 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MR Racing Kladno
227 Thiel Karl -Heinz NSU TT H-1300 Bavaria
230 Foukal Martin Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
231 Bažata Jiří Škoda 130RS H-1300 Neděle
238 Fábera Martin Škoda 105 H-1300 Autosport Pegas
239 Jordán Robert Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague
249 nemec jaroslav Fiat 128sc H-1600
257 Valkov Libor Lada 21011 1600 MTX H-1600 S3 collection motorsport
H-2000
260 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
261 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
262 Kalika Marek Peugeot 205 GTi H-2000 Patera Citroen
263 Šteiner Ladislav bmw e318 H-2000
267 Šejda Václav st. RENAULT R5 Turbo H-2000 Pajdasport Garage
273 Šperl Jaroslav BMW E 30 H-2000 Šperl
279 Abele Gustav Opel Kadett H-2000 Bavaria
H+2000
280 FIGL st. jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
282 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H+2000 Mercedes Motorsport
284 Tkáč Stanislav Lancia Delta HF Turbo H+2000 SPEEDY MOTORSPORT
288 Standa Urbanek Bmw 325i H+2000
289 Urbánek Stanislav BMW E 30 H+2000 Urbánci
292 Kacálek Robert BMW M635CSi H+2000 MR Racing Kladno
295 Horák Milan Mercedes 190 E 2,3 16v H+2000 EDDA CUP TEAM
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
902 Roll Vaclav Škoda Favorit H2 Rakar
904 Horáková Zuzka Škoda Favorit H2
909 Zenkl Otakar Škoda Favorit H2
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007