Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2018 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
801 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety-Badgermotorsport
803 Bendl Martin Polo N-1400 Bobkolety
811 Rosička Ladislav VW Lupo N-1400 Scuderia Strašnice
812 Žežulka Petr VW Lupo 1.4 16V N-1400 Scuderia Strašnice
850 Šulc Miroslav Renoult clio N-1400 Perna racing
N-1600
701 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum suspensions
702 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
705 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
706 Holická Bára Citroen Saxo vts N-1600
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
709 Fikota jr. Jaroslav Honda Civic N-1600 Athila
710 Taborsky Jan Honda Civic N-1600 Badgermotorsport
722 Kožmínová Veronika Citroen C2 N-1600 AUTO KOŽMÍN
740 jaroušek karel honda crx N-1600
Saxo Cup
750 Kopelent Ladislav Peugeot 106 S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
751 Tomek Daniel Citroen saxo vts Saxo Cup
752 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
753 Rausa Karel Peugeot 106 s16 Saxo Cup Auto Qualt
754 Kopelent Martin Peugeot 106 S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
755 Havrda Mirek Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Tomek Martin Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Juhaňák Tomáš Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Šimek Jakub Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
777 Kožmínová Lucie Citroen C2 Saxo Cup
N-2000
601 Cabela Martin Honda N-2000 Buildtec racing
602 Krátký Lubomír honda civic N-2000 2K
605 FIGL jiří Toyota Celica TS N-2000 AUTOPOINT- Speedy motorsport
608 Rostberg Ulf Renault N-2000
610 Mazanek Václav Ford Focus N-2000 Perná RACING
611 Široký Antonín Citroen xsara N-2000 Šo©k motorsport
N+2000
500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 A.V.I.P. spol.
404 Zenkl Otakar Škoda Pick-up E-1400 ZRS
105 Černý David Škoda Pick-up Kawa E-1400 Goodal
714 Grafek Petr Škoda Felicia E-1400 Automex Notorsport
451 Wittner Filip Škoda Felicia E-1400 PF racing
450 Mišalko David Škoda Felicia Kit Car E-1400 Kit Car Sport
451 Kramář René Škoda Felicia Kit Car E-1400 Kit Car Sport
452 Cinkl Frantisek Škoda Felicia E-1400 RSC Jemniky
458 Krejčí František Škoda Favorit E-1400 Red Umbrella Racing
E-1600
300 Vrkoslav Jiří Citroën C2 E-1600 Vrky Motorsport
301 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
302 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
303 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
304 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
305 Přenosil Miroslav Škoda 130 RS E-1600 LPGpower
307 Rajtrová Zuzana Škoda pick up E-1600 Rajtrteam
308 Rajtr Petr Škoda pick up E-1600 Rajtrteam
388 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Neužil Tomáš Ford Focus E-2000 Peugeot díly Kocbeře
103 Tvaroh Petr HONDA CIVIC E-2000 TGR team
105 Vratislav Cinkl Skoda Octavia E-2000
106 Kolčava Radek VW golf mk4 tdi E-2000 AUTO-KORA motorsport
108 Šauer jiří škoda Octavia 2.0 E-2000
109 Hercík Ondřej Honda Civic Type-R E-2000 MBC Motorsport
110 Berger Karel Škoda 2000MB E-2000 B.A.M.S.
119 Keller Lukáš Ford Escort RS2000 E-2000 LK Motorsport
126 Ciz Miroslav Škoda Octavia tdi E-2000 Mirekcizrally
174 Donát Ondřej Hyundai Coupe E-2000
66 burget jan skoda fabia RS E-2000 jbcs
E+2000
2 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII E+2000 Svijany Racing
3 Košek Tomáš Mitsubishi evo VI E+2000 Traktorka
8 Kožmín Martin ? E+2000 AUTO KOŽMÍN
44 Feigl Miloš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Sůl nad zlato
17 Kužel Michal Lancer Evo 8 E+2000 rdm motorsport
E+2000 2WD
50 Marik Karel BMW E36 coupe E+2000 2WD Speed Company
53 Pecl František VW golf 2 VR6 E+2000 2WD VR6 motorsport
55 Klotz Josef Audi A4 E+2000 2WD Audi Sport
70 Kopecký Radek VW Golf 3 VR6 E+2000 2WD RHRmotorsport
71 Kopecký st. Radek VW Golf 3 VR6 E+2000 2WD RHRmotorsport
H-1150
200 Čermák Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas
201 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 SPEEDY MOTORSPORT
204 Srnský st. Josef Škoda 110 R H-1150 Alpine Prague
207 Čermák Josef Škoda 1000 MB H-1150
H-1300
220 Hoheisel Antti Škoda 120 H-1300 Sachsen
223 Vosmek Jaroslav Škoda 130 LR/H H-1300 J&R RACING TEAM MB
221 Krameš Luboš S 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
237 Beneš Jiří Š Rapid 130 H-1300
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague
246 Dymák Jaroslav Fiesta XR 2 H-1600
249 nemec jaroslav Fiat 128sc H-1600
251 Nytl Pavel Lada 1600 MTX H-1600 S3 collection motorsport
256 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600 JV Autosport
H-2000
260 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
261 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
276 Mareš Patrik Renault 5 H-2000
H+2000
280 FIGL st. jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 Speedy motorsport
282 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H+2000 Mercedes Motorsport
284 Tkáč Stanislav Lancia Delta HF Turbo H+2000 SPEEDY MOTORSPORT
288 Standa Urbanek Bmw 325i H+2000
289 Urbánek Stanislav BMW E30 2.5 i H+2000 Urbánci
296 pisa tomas Opel Ascona 400® H+2000 Tomas Motorsport
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
902 Roll Vaclav Škoda Favorit H2 Rakar
906 jiří JELÍNEK škoda favorit H2 autosport
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007