Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2018 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
800 Mazanek Václav Suzuki Swift GTI N-1400 Perná RACING
801 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety-Badgermotorsport
803 Bendl Martin Polo N-1400 Bobkolety
811 Rosička Ladislav VW Lupo N-1400 Scuderia Strašnice
812 Žežulka Petr VW Lupo N-1400 Scuderia Strasnice
850 Šulc Miroslav renault clio N-1400 Perna Racing
899 Anders Zdeněk Ford Fiesta N-1400
N-1600
701 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum suspensions
702 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
703 Kvasnička Vladimír Peugeot 106 S16 rally N-1600 FALCO Motorsport
705 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS N-1600 Zeka Motorsport
706 Holická Bára Citroen Saxo N-1600
707 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
708 Fikota Jaroslav Honda Civic 1,6 Vti N-1600 AMK Týn nad Vltavou
711 Vlček Tomáš Citroen saxo N-1600
714 Kalista Jan Honda Civic N-1600 MH Honda Racing
715 Reissová Nikol Honda Civic N-1600 MH Honda Racing
716 Bláha Michal Citroen Saxo N-1600
720 Kožmínová Veronika Citroen C2 N-1600 AUTO KOŽMÍN
Saxo Cup
750 Kopelent Ladislav Peugeot 106 Saxo Cup Autosport Kopelent
751 Tomek Daniel Citroen Saxo VTS Saxo Cup
752 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
753 Rausa Karel Peugeot 106 s16 Saxo Cup Auto Qualt
754 Kopelent Martin Peugeot 106 Saxo Cup Autosport Kopelent
755 Kalika Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
756 Emingr Jakub Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
757 Šafařík Jakub Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
758 Lhotská Hana Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
767 Šimek Jakub Saxo Vts Saxo Cup Šimek racing
777 Kožmínová Lucie Citroen C2 Saxo Cup AUTO KOŽMÍN
N-2000
600 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR team
601 Cabela Martin Renault N-2000
602 Krátký Lubomír Honda civic N-2000 2K
603 Pribula Mojmír Renault Clio R N-2000
604 Tojšl Adam Ford Focus ST170 N-2000 ATHILA Motorsport
605 FIGL jiří Toyota Celica N-2000 Speedy Motorsport
607 Walz Dietmar Renault Clio N-2000 Germany
608 Rostberg Ulf Renault Clio N-2000
609 Majkus Vojtěch Renault Clio N-2000 Plzeň
611 Široký Antonín Citroen Xsara N-2000 Šock Motorsport
617 Marek Roman Nissan Sunny N-2000 Auto Slaný
644 Tojšl Ondřej Ford Focus ST170 N-2000 ATHILA Motorsport
N+2000
500 Lev Martin Subaru STI N+2000 Autoservis Lev
501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed
504 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo VIII N+2000 Svijany Racing
505 Jureňa Peter Mitsubishi Lancer evo IX N+2000 Slovakia
506 Packa Ondřej Mitsubishi Lancer EVO N+2000 RTM-Motorsport
515 Suk Michal Ford Focus ST N+2000 Atelerix Racing
523 Roll Michal Ford Escort Cosworth N+2000 RMLRACING
537 Petráček Marek Mitsubishi Lancer evo 6 N+2000 BPM Motorsport
E-1400
400 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 A.V.I.P. spol.
401 Novák Tomáš Škoda E-1400 Goodal
402 Burda David Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
403 Krejčí Bohuslav Škoda rapid 130 rh E-1400 KR pro škoda historik
404 Zenkl Otakar Škoda Pick-up E-1400 ZRS
412 Seberová Michaela Škoda 1000 MB E-1400 MTS racing team
413 Jeřábek Miroslav Škoda 1000 MB E-1400 MTS racing team
440 Bican Stanislav Škoda Felicia E-1400 MTS Racing team
458 Krejčí František Škoda Favorit E-1400 Red Umbrella Racing
477 Jeřábek David Škoda RAPID RH E-1400 MTS racing team
488 Alinc Jan Skoda 120S E-1400 CM motorsport
E-1600
300 Vrkoslav Jiří Citroën C2 E-1600 Vrky Motorsport
301 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
302 Reiss Jan škoda 130RS E-1600 Reissingteam
303 Tichý Dominik puma E-1600 titaracing
304 Tichý Zdeněk puma E-1600 titaracing
306 Fikota jr. Jaroslav HondaCRX E-1600 Athila
310 Januška Petr Škoda Pickup E-1600 GOODAL
311 Pecina jr. Robert Honda E-1600 Autopecina
312 Jeřábek Martin Skoda E-1600 MTS racing team
314 Vanik David Honda crx E-1600 Honda racing team
315 Diblíček Daniel Citroen Saxo VTS 1.6 E-1600 Rosa Team
316 Sojka Michal Škoda E-1600 MTS Racing Team
317 Hess Petr Škoda Felicia E-1600 Auto Slaný
333 Peterka Jan VW Polo 6N1 E-1600 Activity Life
377 Černý1 Miroslav Skoda 120S E-1600 CM motorsport
388 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Neužil Tomáš Ford Focus E-2000 Peugeot díly Kocbeře
102 Šmied Jindra Renault Clio RS E-2000 Paliva Sedlcany
103 Tvaroh Petr HONDA CIVIC E-2000 TGR team
106 Kolčava Radek VW Golf mk4 tdi E-2000 AUTO-KORA motorsport
107 Černý David Škoda Pickup kawa E-2000 GOODAL
108 Šauer jiří škoda Octavia 2.0 E-2000
111 Říha Josef Fabia 1 E-2000
112 Dohnal René Ford Fiesta E-2000 Auto Kožmín
113 Kočiš Jan Civic FD2 E-2000 NK racing
115 Kovář Martin BMW 318is e30 E-2000 MTS Racing
117 Skála Martin Ford Focus 2,0i E-2000 Peugeot díly Kocbeře
118 Bartoš Pavel FABIA TDI E-2000 ČMOUD TDI RACING BEROUN
147 Hemerka Aleš Alfa Romeo 147 E-2000 Barn team Nymburk
166 burget jan Skoda Fabia RS E-2000 jbcs
174 Donát Ondřej Hyundai coupe E-2000
E+2000
1 Kučera Tomáš mitsubishi lancer evo IX E+2000 Svijany Racing
8 Kožmín Martin Škoda Fabia WRC E+2000 Auto Kožmín
11 Úškrt Antonín Subaru Impreza WRX STi E+2000 DŘEVOŠKRT
12 Kotula David Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 DK Racing
E+2000 2WD
50 Marik Karel BMW E36 coupe E+2000 2WD Speed Company
51 Liška Vladimír BMW M3 E+2000 2WD Invelt Plzeň
52 Kaše Ondra BMW e36 E+2000 2WD
53 Pecl František VW Golf VR6 E+2000 2WD
55 Klotz Josef Audi A4 E+2000 2WD Audi Sport
56 Treml Filip BMW e30 E+2000 2WD Tomas Motorsport
57 Hruška Jiří BMW 325 E+2000 2WD Auto Slaný
58 Sedlák Jiří Ferrari 550 Maranello E+2000 2WD
60 Zubatý Jan Citroen DS3 E+2000 2WD Atelerix Racing
61 Zubatý Milan Citroen DS3 E+2000 2WD Atelerix Racing
74 Zemanová Andrea Toyota MR2 E+2000 2WD Kitbazar
76 Lehmann Tomáš BMW e36 E+2000 2WD Kajmann Team
77 Lehmann Karel BMW e36 E+2000 2WD Kajmann Team
97 Hlavička Jan Škoda Octavia RS E+2000 2WD RDM motorsport
98 Pavlik Vlastimil Ferrari 430 GT E+2000 2WD
99 Fencl Ondřej Corvette E+2000 2WD Koněprusy
H-1150
201 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 SPEEDYMOTORSPORT
205 Pecina Robert Fiat 127 H-1150
206 Boháč Jaroslav Škoda 110R H-1150
207 Čermák Josef Škoda 1000MB H-1150 Autosport Pegas
H-1300
220 Hoheisel Antti Škoda 120 LS H-1300 Sachsen
221 Krameš Luboš S 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
222 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MR RACING
223 Vosmek Jaroslav Škoda 130 LR/H H-1300 J&R RACING TEAM MB
230 Foukal Martin Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
231 Moravec Pavel Škoda 120LS H-1300
234 Rejlek Jaroslav Škoda 105L H-1300 JR Classic Cars
235 Tesař Tomáš skoda 130 lr/h H-1300 LITTES racing
237 Beneš Jiří Škoda Rapid H-1300
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Auto Maier
244 Krotil Lukáš VW Golf Mk1 H-1600 Šo©️k Motorsport
251 Nytl Pavel Lada 21011 1600 MTX H-1600 S3collection motorsport
253 Penc František Škoda 130 L/A H-1600 Autosport Pegas
254 Hrubý Miroslav Lada VFTS H-1600
255 Pocar Vlastimil Škoda Rapid RH H-1600 Pocar racing team
256 Kubr Tomas Škoda 105 L H-1600
259 Rozsívalová Katarína Honda crx H-1600 balonservis
H-2000
260 Král Ivo VW Golf GTi 16V H-2000 Svijany racing
261 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
262 Kalika Marek Peugeot 205 GTi H-2000 Patera Citroen
266 Zander Florian VW Golf GTi H-2000 Berlin
270 Ulmann Silvestr Porsche 924 H-2000
271 Hadrávek1 Gabriel Lancia Beta H-2000 Plzeň
272 Silovský Adam Triumph GT6 H-2000 Plzeň
275 Silovský Filip Triumph GT6 H-2000 Plzeň
277 Perski Eduard Fiat Ritmo Abarth H-2000 Auto Kožmín
H+2000
280 FIGL st. jiří Audi Sport S1E2 H+2000 Speedy-motorsport
281 Panožka Josef Porsche 911 SC R S H+2000 Porsche Clasik Club
282 Valenta Jan Mercedes Benz 190 H+2000 Mercedes Motorsport
283 Marek jun. Jan Porsche 911 SC H+2000 ASK Karlovy Vary
284 Tkáč Stanislav Lancia Delta HF Turbo H+2000 SPEEDY MOTORSPORT
285 Rejka Jaroslav JAGUAR XJS H+2000 JR 12
286 Štangl Michal Jaguar H+2000 XJMRacing
287 Marek Jan Porsche 911 SC H+2000 ASK Karlovy Vary
288 Standa Urbanek BMW 2,5i H+2000 Urbánci
289 Urbánek Stanislav BMW E30 2,5 i H+2000 Urbánci
290 Stočes Josef Mercedes 190 2.3 16V H+2000 Edda Cup Team
291 Silovský Libor Triumph TR7 V8 H+2000 Plzeň
292 Kacálek Robert BMW M635CSi H+2000 MR Racing Kladno
294 Straka Bohumil Porsche 944 H+2000 Edda Cup Team
295 Horák Milan Mercedes 190, 2,3 16V H+2000 EDDA CUP TEAM
296 pisa tomas Opel Ascona B H+2000 Tomas Motorsport
299 Hadrávek Gabriel Lancia Stratos H+2000 Plzeň
H2
900 Flosman Petr Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
901 Patera1 Eduard Citroen AX Sport H2 Patera Citroen
902 Roll Vaclav Škoda Favorit H2 Rakar
903 Eliáš Antonín Škoda Favorit H2 Edda Cup Team
904 Zikan Marek Opel H2 MR.Racing Kladno
E2
950 Meusel Rico Škoda 130 RS E2 Sachsen
951 Urland Ronny Trabant E2 Germany
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007