Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2017 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
H+2000
295 Horák Milan Mercedes 190 2.3 16 V H+2000 Edda cup team
N-1400
800 Mazanek Václav Suzuki Swift Gti N-1400
801 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
802 Bobek Jiří VW Polo Gti N-1400 Bobkolety
803 Bendl Martin vw polo N-1400 Bobkolety
806 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
811 Široký Antonín Škoda favorit 135 L N-1400
899 Ježek Milan Opel Tigra N-1400
N-1600
320 Kožmínová Veronika Citroen C2 N-1600 Auto Kožmín
705 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 S16 N-1600 SHIVA KTM
706 Holická Bára Citroen Saxo VTS N-1600 Edda Cup Team
708 Fikota Jaroslav Honda Civic 1,6 Vti N-1600 AMK Týn nad Vltavou
711 Krotil Lukáš Citroen Saxo VTS N-1600 Šo©k Motorsport
715 Horáček Jindřich Peugeot 106 S16 N-1600 SHIVA KTM
717 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum suspensions
721 Pešek Tomáš Peugeot 106 S16 N-1600 PP Motorsport
740 jaroušek karel honda crx N-1600
SAXO CUP
750 Kalika Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
751 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
752 Cup Saxo Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
753 Cup Saxo Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
754 Staník Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
755 Kopelent Ladislav Peugeot 106 Rallye S16 SAXO CUP Autosport Kopelent
756 Kopelent Martin Peugeot 106 Rallye S16 SAXO CUP Autosport Kopelent
757 Skamene Roman Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
766 Rausa Karel Peugeot 106 S6 SAXO CUP Auto Qualt
767 Šimek Jakub Citroen C2 VTS SAXO CUP Šimek racing
N-2000
78 Mlateček Jan Fiat uno 1.3t N-2000 Kurvinek racing
601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR team
603 Ježek Milan BMW e36 318is N-2000
604 Tojšl Adam Ford Focus N-2000 ATHILA
606 Ruta Jiří Ford Escort RS2000 N-2000 AMK Praha 3 Žižkov
608 Cabela Martin Renault N-2000
619 Krátký Lubomír honda civic N-2000 2K
N+2000
500 Lev Martin Subaru STI N+2000 Autoservis Lev
501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed
502 Hubr František subaru impreza N+2000 HF racing
503 Pešek Vladimír Subaru Impreza N+2000 Plzeň
511 Jiroch Petr Subaru Impreza STi N+2000 HAJSEL MOTORSPORT
E-1400
400 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
402 Krejčí Bohuslav Škoda rapid 130 rh E-1400 KR pro škoda historik
407 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 A.V.I.P. spol.
408 Burda David Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
416 Šebesta Pavel Suzuki Swift GTi E-1400 EXTRAVÝFUK Racing team
418 Míšek Patrik Peugeot 106 E-1400
444 Šimek Jakub Škoda Favorit E-1400 Šimek racing
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
301 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 Reissing team
302 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
303 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
304 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
306 Kotlan Petr Citroen Saxo VTS E-1600
316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX E-1600 Athila
333 Vrkoslav Jiří Citroën C2 E-1600 Vrky Motorsport
380 Jeřábek Martin Skoda Rapid E-1600 MTS Racing
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Černý David Škoda Pickup E-2000 GOODAL
105 Šmied Jindra Renault Clio RS E-2000 Paliva Sedlcany
107 Neužil Tomáš Ford Focus E-2000 Peugeot dily Kocbeře
109 Berger Karel ŠKODA 2000 E-2000 BAMS
116 musil josef Opel Astra E-2000 MUBUMI racing
117 Kubata Jaroslav Seat Ibiza Cupra R Tdi E-2000 RMLRACING
120 Tvaroh Petr HONDA CIVIC E-2000 TGR team
121 FIGL jiří FABIA RS E-2000 SPEEDY MOTORSPORT
149 Šejda Václav jr. OPEL Astra GSI E-2000 PROTES motorsport
E+2000
1 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000 Traktorka
2 Kučera Tomáš mitsubishi lancer evo IX E+2000 Svijany Racing
3 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
6 Chrištof Robert Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
12 Kožmín Martin Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Auto Kožmín
17 Stránský Jiří Mitsubishi Colt E+2000 Wars
18 Šofr Pavel Ford Escort Cosworth E+2000 Orlík
45 Kotula David Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 DK Racing
46 David Miloš Mitsubishi Lancer Evo VII E+2000 DK Racing
E-2WD
52 Kaše Ondra BMW e36 E-2WD Slámazbot Motorsport
54 Pecl František VW golf MK2 VR6 E-2WD Vr6 motorsport
55 Doležal Viktor BMW M3 E-2WD Doležal motor
60 Liška Vladimír BMW M3 E-2WD Fox racing Plzeň
61 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Audi sport
63 Mondek Karel BMW Compact E-2WD MK Plzeň
77 Mařík Karel BMW 328 E-2WD Speed Company
H-1150
200 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 SPEEDY MOTORSPORT
201 Čermák jun Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas
202 Srnský st. Josef Škoda 110 R H-1150 Alpine Prague
207 Roll Vaclav Renault 5 H-1150
216 Koutský Jan Fiat 126 H-1150 JK racing
H-1300
221 Krameš Luboš S 1000 MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
222 Jiras pavel Škoda 130 RS H-1300
223 Neruda Tomáš Škoda 110L H-1300 Autosport Pegas
224 Čermák Josef Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
225 Hoheisl Antti Škoda 120 LS H-1300 Sachsen
226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MR Racing Kladno
227 Adámek Miroslav NSU TT H-1300 Auto Adámek
231 Foukal Martin Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
236 Fábera Martin Škoda 105 H-1300 Autosport Pegas
238 Jeřábek David Skoda Rapid H-1300 MTS-Reading team
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Prague
242 Tkáč Stanislav Lancia Beta Coupe H-1600 SPEEDY MOTORSPORT
251 Nytl Pavel Lada 21011 1600 MTX H-1600 S3 collection motorsport
252 Homola Matyáš VW Polo H-1600 Atlas
254 Dymák Jaroslav Fiesta XR2 H-1600
255 Rozsívalová Katarína Honda crx H-1600 balonservis
256 Krotil Jaroslav Lada VFTS H-1600 Zbraslav
257 nemec jaroslav Fiat 128 spor cupe H-1600
258 Vorlík Petr Ford Escort Mk III H-1600 DNX Motorsport
259 Homola Martin VW Polo H-1600 Atlas
H-2000
260 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
261 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
263 Šteiner Ladislav BMW E318 H-2000
264 Kalika Marek Peugeot 205 GTi H-2000 Patera Citroen
265 Šejda Václav st. OPEL Astra GSI H-2000 PROTES motorsport
267 Flosman Petr VW Golf II. H-2000 Edda Cup Team
273 Švábek Oldřich VW Golf II H-2000 Edda Cup Team
H+2000
280 Kacálek Robert BMW M635CSi H+2000 MR Racing Kladno
281 Urbánek Stanislav Ford Capri 2.8 iS H+2000
282 FIGL st. jiří Audi Sport Quattro S1 E2 H+2000 SPEEDY MOTORSPORT
283 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H+2000 AMG Mercedes Racing
287 Pocnar Lukáš BMW e30 H+2000 LP13motorsport
288 Hajdůšek Stanislav Tatra 603 H+2000 Velké Popovice
290 Stočes Josef Mercedes 190 2.3 16V H+2000 Edda Cup Team
294 Panožka Josef Porsche 911 SC RS H+2000
296 Píša Tomáš Opel Ascona B H+2000 Tomas Motorsport
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007