Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2017 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
800 Mazanek Václav Suzuki Swift gti N-1400 Perná racing
801 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
802 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety-Badgermotorsport
803 Bendl Martin vw polo N-1400 Bobkolety
804 Cvejn Josef Suzuki swift GTi Mk1 N-1400 Swift Racing Team
806 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Náchod
808 Packa Jan Suzuki Swift 1,3 Gti N-1400 Motorteam
811 Široký Antonín Škoda Favorit N-1400 Šo©K motorsport
815 Smolík Matěj Renault Clio N-1400 Swift Racing Team
888 Mach Radim Suzuki Swift N-1400 RTM- Motorsport
N-1600
703 Hakl Vojta saxo vts N-1600
705 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 S16 N-1600 SHIVA KTM
710 Taborsky Jan Honda Civic N-1600 Badgermotorsport
711 Krotil Lukáš Citroen Saxo N-1600 Šo©k Motorsport
715 Horáček Jindřich Peugeot 106 S16 N-1600 SHIVA KTM
717 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum suspensions
730 Packa Ondřej Honda Civic N-1600 RTM-Motorsport
SAXO CUP
750 Zelenka Martin Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
751 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
752 Tomek Daniel Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
753 Tomek M./ Sobotka J. Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
754 Rambousek Vojtěch Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
755 Kopelent Ladislav Peugeot 106 Rallye S16 SAXO CUP Autosport Kopelent
756 Kopelent Martin Peugeot 106 Rallye S16 SAXO CUP Autosport Kopelent
757 Hvězda Jan Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
766 Rausa Karel Peugeot 106 S16 SAXO CUP
N-2000
601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR team
602 Pribula Mojmír Renault Clio R N-2000
604 Tojšl Adam Ford Focus N-2000 ATHILA
606 Ruta Jiří Ford Escort RS2000 N-2000 AMK Praha 3 Žižkov
607 Hank Tomáš Acura N-2000 Edda Cup Team
608 Cabela Martin Honda N-2000
612 Šenold Jan Audi A3 N-2000 KURD motorsport
619 Krátký Lubomír honda civic N-2000 2K
N+2000
500 Lev Martin Subaru Sti N+2000 Autoservis Lev
501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed
502 Hubr František subaru impreza N+2000 HF racing
503 Pešek Vladimír Subaru Impreza N+2000 Plzeň
E-1400
400 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
402 Krejčí Bohuslav Škoda rapid 130 rh E-1400 KR pro škoda historik
406 Vejběra Martin Škoda Favorit E-1400 OMJ Motorsport
407 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 A.V.I.P. spol.
408 Burda David Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
410 Mlejnek Josef Škoda Favorit E-1400 Mělník
415 Zenkl jr. Otakar Škoda Pick up E-1400 Mariánské Lázně
444 Šimek Jakub Škoda Favorit E-1400 Šimek racing
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
301 Reiss Jan Škoda 130 RS E-1600 Reissingteam
302 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda racing team
303 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
304 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
320 Čadek Luboš Škoda pick up E-1600
333 Vrkoslav Jiří Citroën C2 E-1600 Vrky Motorsport
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Černý David Škoda Pickup E-2000 GOODAL
104 Cinkl Vratislav Skoda Octavia E-2000 proPDM racing
105 Šmied Jindra Renault Clio RS E-2000 Paliva Sedlčany
107 Neužil Tomáš Ford Focus E-2000 Peugeot dily Kocbeře
108 Šauer jiří škoda Octavia 2.0 E-2000
109 Berger Karel Škoda 2000MB E-2000 B.A.M.S.
110 Hlavička Jan Škoda Octavia E-2000 RDM Motorsport
111 Říha Josef Škoda Fábie E-2000
114 Bušek Čestmir Fabia TDI E-2000
117 Kubata Jaroslav Seat Ibiza Cupra R TDI E-2000 RMLRACING
120 Tvaroh Petr HONDA CIVIC E-2000 TGR team
121 FIGL jiří FABIA RS E-2000 SPEEDY MOTORSPORT
174 Donát Ondřej Hyundai Coupe E-2000
E+2000
1 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000
2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
3 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
23 Roll Michal Mitsubishi Lancer Evo 9 E+2000 RMLRACING
E-2WD
51 Hruška Jiří BMW 325 E-2WD
52 Kaše Ondra BMW e36 E-2WD Slámazbot Motorsport
55 Doležal Viktor BMW M3 E-2WD Doležal motor
60 Liška Vladimír BMW M3 E-2WD Fox racing
61 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Audi sport
77 Mařík Karel BMW 328 E-2WD Speed Company
78 Mlateček Jan škoda felicie 1.8t E-2WD Kurvínek Racing
H-1150
200 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 SPEEDY MOTORSPORT
201 Čermák jun Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas
202 Srnský st. Josef Škoda 110 R H-1150 Alpine Prague
203 Luks jiri škoda 110rs H-1150 historicracing.lu-ji
207 Roll Vaclav Renault 5 H-1150
208 Šebek Přemysl Škoda 11150 Rally H-1150 AK Škoda Městec Králové
H-1300
220 Vosmek Jaroslav Škoda 130 LR/H H-1300 J&R RACING TEAM MB
221 Krameš Luboš Š1000MB H-1300 MOTORSPORT PRICOVY
222 Jiras pavel Škoda 130 RS H-1300 Autosport-Řeporyje
223 Neruda Tomáš Škoda 110L H-1300 Autosport Pegas
224 Čermák Josef Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
225 Hoheisl Antti Škoda 120 LS H-1300 Sachsen
226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MR Racing Kladno
227 Moravec Pavel Škoda 120 LS H-1300 JV Autosport
228 Strnad Petr š130rs H-1300 Hostr racing team
229 ŠMÍD Michal, Ing. ŠKODA 130 RS H-1300 MIKE!!! Racing Team
231 Foukal Martin Škoda 110R H-1300 Autosport Pegas
233 Penc František Škoda 130L/A H-1300 Autosport Pegas
234 adamek bohumir skoda 130 RS H-1300 AdaTeam
236 Fábera Martin Škoda 105 H-1300 Autosport Pegas
237 Klobása Pavel Škoda 130 RS H-1300 Autosport Pegas
238 Kučera Bořek Š 120s H-1300 KN Racing team
239 Beneš Jiří Škoda Rapid H-1300
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine club Prague
242 Tkáč Stanislav Lancia Beta Coupe H-1600 SPEEDY MOTORSPORT
247 Lodr Milan Škoda 120 S H-1600
251 Nytl Pavel Lada 21011 MTX H-1600 S3collection motorsport
252 Homola Matyáš Volkswagen H-1600 Atlas
255 Vovsová Pavla Škoda 120 LS H-1600
257 nemec jaroslav Fiat 128 spor cupe H-1600
258 Vorlík Petr Ford Escort Mk III H-1600 DNX Motorsport
259 Homola Martin Volkswagen H-1600 Atlas
H-2000
260 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
261 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
273 Zdeněk Luboš VW Golf II H-2000 Vrchlabí
275 Koreš Vašek Bmw H-2000
276 Mareš Patrick Renault 5 H-2000
H+2000
280 Kacálek Robert BMW M635CSi H+2000 MR Racing Kladno
282 FIGL st. jiří Lancia Delta HF turbo H+2000 SPEEDY MOTORSPORT
283 Valenta Jan Mercedes 190 AMG H+2000 AMG Mercedes
287 Pocnar Lukáš BMW E30 H+2000 LP13motorsport
290 Nouzák Michal Mercedes 190 2.3 16V H+2000
292 Rus Oldřich Ford Escort H+2000 Tachlovice
294 Panožka Josef Porsche 911 SC RS H+2000
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007