Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2017 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
800 Mazanek Václav SUZUKI SWIFT GTI N-1400 PERNA RACING
806 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
N-1600
320 Kožmínová Veronika Citroen C2 N-1600 Auto Kožmín
702 Kvasnička Vladimír Citroen Saxo VTS N-1600 FALCO Motorsport
705 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 S16 N-1600 SHIVA KTM
706 Holická Bára Citroen Saxo VTS N-1600
708 Fikota Jaroslav Honda Civic 1.6 Vti N-1600 AMK Týn nad Vltavou
711 Krotil Lukáš Citroen Saxo N-1600 Šo©k Motorsport
715 Horáček Jindřich Peugeot 106 S16 N-1600 SHIVA KTM
717 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum suspensions
SAXO CUP
752 Staník Petr Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
753 Tomek Daniel Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen
754 Kožmínová Lucie Citroen Saxo VTS SAXO CUP Patera Citroen -Auto Kožmín
755 Kopelent Ladislav Peugeot 106 Rallye S16 SAXO CUP Autosport Kopelent
N-2000
601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR team
604 Tojšl Adam Ford Focus N-2000 Athila
608 Cabela Martin Renault N-2000
619 Krátký Lubomír Honda Civic N-2000 2K
N+2000
500 Lev Martin Subaru STI N+2000 Autoservis Lev
501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed
502 Hubr František subaru impreza N+2000 HF racing
503 Pešek Vladimír Subaru Impreza N+2000 Plzeň
E-1400
400 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
402 Krejčí Bohuslav Škoda rapid 130 rh E-1400 KR pro škoda historik
407 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 A.V.I.P. spol.
408 Burda David Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
302 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda racing team
303 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
304 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX E-1600 Athila
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Černý David Škoda Pickup Kawa E-2000 GOODAL
105 Šmied Jindra Renalt Clio RS E-2000 Paliva Sedlcany
107 Neužil Tomáš Ford Focus E-2000 Peugeot dily Kocbeře
110 Berger Josef Škoda E-2000
120 Tvaroh Petr HONDA CIVIC E-2000 TGR team
125 Terš Jiří Škoda Fabia RS E-2000 Autoterš Racing Team Klatovy
149 Šejda Václav jr. OPEL Astra GSI E-2000 PROTES motorsport
E+2000
1 Košek Tomáš Mitsubishi Evo VI E+2000
2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
3 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
12 Syrový Zdeněk Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000
14 Kožmín Martin Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Auto Kožmín
E-2WD
52 Kaše Ondra BMW e36 E-2WD Slámazbot Motorsport
54 Pecl František VW golf MK2 VR6 E-2WD Vr6 motorsport
61 Klotz Josef Audi A4 E-2WD Audi motosport
77 Mařík Karel BMW 328 E-2WD Speed Company
H-1150
200 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 SPEEDY MOTORSPORT
201 Čermák jun Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas
207 Roll Vaclav Renault 5 H-1150
H-1300
221 Krameš Luboš Škoda 1000MB H-1300 Motorsport Příčovy
222 Jiras pavel SKODA 130 RS H-1300 Autosport Řeporyje
225 Hoheisl Antti Škoda 120 LS H-1300 Sachsen
226 Petr Roman Škoda 130 LR/H H-1300 MR Racing Kladno
235 Tesař Tomáš Škoda 130 lr/h H-1300 LITTES racing
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine club Prague
242 Tkáč Stanislav Lancia Beta Coupe H-1600 SPEEDY MOTORSPORT
H-2000
260 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
261 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
265 Šejda Václav st. RENAULT R5 Turbo H-2000 PROTES motorsport
H+2000
280 Kacálek Robert BMW M635CSi H+2000 MR Racing Kladno
282 FIGL st. jiří Audi Sport S1 E2 H+2000 Speedy Motorsport
283 Valenta Jan Mercedes - Benz 190 AMG H+2000 AMG Mercedes Racing
294 Panožka Josef Porsche 911 SC RS H+2000
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007