Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2017 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
800 Mazanek Václav suzuki Swift gti N-1400 perna racing
801 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Team
802 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety
803 Bendl Martin vw polo N-1400 Bobkolety
804 Cvejn Josef Suzuki Swift GTi Mk1 N-1400 Swift Racing Team
805 Štefan Bronislav Suzuki Swift GTi N-1400 AS Sychrov racing
806 Gangur Jakub Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Náchod
18 Pfleger Josef Renault Clio N-1400
810 Vlček Tomáš Peugeot 106 rallye N-1400
811 Široký Antonín Škoda Favorit N-1400 Šock Motorsport
899 Ježek Milan Opel Tigra N-1400
N-1600
702 Kvasnička Vladimír Citroen Saxo VTS N-1600 FALCO Motorsport
705 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 S16 N-1600 SHIVA KTM
706 Holická Bára Citroen Saxo VTS N-1600
708 Fikota Jaroslav Honda Civic 1.6 Vti N-1600 AMK Týn nad Vltavou
711 Krotil Lukáš Citroen Saxo N-1600 ŠO©K Motorsport
715 Horáček Jindřich Peugeot 106 S16 N-1600 SHIVA KTM
717 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum
740 Jaroušek Karel honda crx N-1600
Saxo Cup
750 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
751 Stočes Josef Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
752 Holeček Zdeněk Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
753 Skamene Roman Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
754 Staník Petr Citroen Saxo Saxo Cup
755 Kopelent Ladislav Peugeot 106 Rallye S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
756 Kopelent Martin Peugeot 106 Rallye S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
757 Tomek Daniel Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
N-2000
601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR team
602 Pribula Mojmír Renault Clio R N-2000
603 Ježek Milan BMW e36 318is N-2000
604 Tojšl Adam Ford Focus N-2000 Athila
606 Ruta Jiří Ford Escort RS2000 N-2000 AMK Praha 3 Žižkov
608 Cabela Martin Renault N-2000
610 Koutský Petr OPEL - ASTRA N-2000
612 Šenold Jan Audi A3 Tdi N-2000 Jilemnice
619 Krátký Lubomír Honda Civic N-2000 2K
N+2000
500 Lev Martin Subaru STI N+2000 Autoservis Lev
501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed
503 Pešek Vladimír Subaru Impreza N+2000 Plzeň
E-1400
400 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
402 Krejčí Bohuslav Škoda rapid 130 rh E-1400 KR pro škoda historik
407 Omelka Tomáš Volkswagen Polo E-1400 A.V.I.P. spol.
408 Burda David Škoda Pick-up E-1400 GOODAL
409 Vrzal Lubomír Suzuki E-1400 AS Sychrov racing
422 Roděj Emil Favorit E-1400 CIRO
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
301 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 Reissing team
302 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda Racing Team
303 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
304 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
306 Kotlan Petr Citroen Saxo VTS E-1600 Slámazbot Motorsport
316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX E-1600 Athila
716 Kožmínová Veronika Citroen C2 E-1600 Auto Kožmín
333 Vrkoslav Jiří Citroën C2 E-1600 Vrky Motorsport
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Černý David Pick-up Kawa E-2000 GOODAL
103 Hemerka Aleš Alfa Romeo 147 E-2000 stodola tým Nymburk
105 Šmied Jindra Renalt Clio RS E-2000 Paliva Sedlcany
107 Neužil Tomáš Peugeot 206 RC E-2000 Racing team Peugeot díly Kocbeře
111 Říha Josef fabia E-2000
115 Přikryl Martin Nissan Sunny E-2000 Siegel Racing Team
110 Musil Josef Opel Astra E-2000
117 Kubata Jaroslav Seat Ibiza Cupra R Tdi E-2000 RMLRACING
119 Keller Lukáš Ford escort RS 2000 E-2000 LK Motorsport
121 FIGL jiří FABIA RS E-2000 SPEEDY MOTORSPORT
149 Šejda Václav jr. OPEL Astra GSI E-2000 PROTES motorsport
E+2000
2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
3 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
8 Feigl Miloš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Sůl nad zlato
11 Úškrt Antonín Subaru Impreza WRX Sti E+2000 DŘEVOŠKRT
14 Kožmín Martin Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Auto Kožmín
14 Škvára Radek Lancia Delta Integrale E+2000 RŠ Kotopeky
E-2WD
52 Kaše Ondra BMW E36 E-2WD Slámazbot Motorsport
53 Janota Miroslav Porsche 997 E-2WD Radotín
54 Pecl František VW golf MK2 VR6 E-2WD Vr6 motorsport
55 Doležal Viktor BMW M3 E-2WD Doležal motor
56 Treml Filip BMW E30 335 E-2WD Tomas Motorsport
320 Přibáň Jan Toyota MR2 E-2WD
74 Lehmann Karel BMW e36 E-2WD Kajmann-team
76 Lehmann Tomáš BMW e36 E-2WD Kajmann-team
77 Mařík Karel BMW 328 E-2WD Speed Company
H-1150
200 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 SPEEDY MOTORSPORT
201 Čermák jun Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas
205 Pecina Robert Fiat 127 H-1150
H-1300
221 Krameš Luboš ŠKODA1000MB H-1300 MOTOSPORT PRICOVY
222 Jiras pavel Škoda H-1300 Autosport-Řeporyje
223 Neruda Tomáš Škoda 110 L H-1300 Pegas Autosport
224 Čermák Josef Škoda 110 R H-1300 Pegas Autosport
225 Hoheisl Antti Škoda 120 H-1300 Sachsen
227 Beneš Jiří Škoda Rapid H-1300
259 Homola Martin VW Polo H-1300
231 Jordán Robert Škoda 130RS H-1300 Pegas Autosport
252 Homola Matyáš VW Polo H-1300 Autoservis Lev
233 Penc František Skoda 130L/A H-1300 Autosport Pegas
236 Fábera Martin Škoda 105 H-1300 Pegas Autosport
237 Klobása Pavel Škoda 130RS H-1300 Pegas Autosport
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague
242 Tkáč Stanislav Lancia Beta Coupe H-1600 SPEEDY MOTORSPORT
243 Rozsívalová Katarina Honda CRX H-1600 BALONSERVIS
245 Patera David Citroen Visa GTi H-1600 Edda Cup Team
246 Andrys František Peugeot 205 GTi H-1600
357 Kolečko Petr Škoda 130LR H-1600 Pegas Autosport
251 Nytl Pavel Lada 21011 MTX H-1600 S3collection motorsport
254 Dymák Jaroslav Ford Fiesta H-1600
255 Vovsová Pavla Škoda 120 LS H-1600 JV Autosport
256 Krotil Jaroslav Lada VFTS H-1600 Zbraslav
257 Nemec Jaroslav Fiat 128sc H-1600
H-2000
260 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
261 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
263 Šteiner Ladislav BMW E318 H-2000
264 Kalika Marek Peugeot 205 Gti H-2000 Edda Cup Team
265 Šejda Václav st. RENAULT R5 Turbo H-2000 PROTES motorsport
272 Špaček Libor vw golf H-2000
276 Mareš Patrick Renault 5 H-2000 Ortel Racing Team
H+2000
281 Urbánek Stanislav BMW E 30 2,7i H+2000 Urbánci
282 FIGL st. jiří Lancia Delta HF Turbo H+2000 SPEEDY MOTORSPORT
283 Valenta Jan Mercedes - Benz 190 AMG H+2000 AMG Mercedes Racing
284 Zemanová Andrea Toyota MR 2 H+2000 Kitbazar.cz
291 Rejka Jaroslav JAGUAR XJS H+2000 JR 12
292 Rus Oldřich Ford Escort H+2000 Koobra Tachlovice
294 Panožka Josef Porsch 911 SC RS H+2000
296 Píša Tomáš Opel Ascona B H+2000 Tomas Motorsport
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007