Tratě - registrovaní jezdci
Seznam jezdců v ročníku 2017 registrovaných do závodu :
# Jezdec Vozidlo Třída Tým
N-1400
800 Mazanek Václav suzuki Swift gti N-1400 perna racing
801 Cvejn Lukáš Suzuki Swift GTi N-1400 Swift Racing Náchod
802 Bobek Jiří VW Polo N-1400 Bobkolety
803 Bendl Martin vw polo N-1400 Bobkolety
808 Packa Jan Suzuki Swift 1,3 Gti N-1400 Motorteam
811 Široký Antonín Škoda Favorit N-1400 Šock Motorsport
898 Anders Zdeněk Ford Fiesta N-1400
899 Ježek Milan Opel Tigra N-1400
N-1600
702 Kvasnička Vladimír Citroen Saxo VTS N-1600 FALCO Motorsport
705 Horáček jr. Jindřich Peugeot 106 16V N-1600 SHIVA KTM
706 Holická Bára Citroen Saxo VTS N-1600 Kravaťák
707 Vanik David Honda crx N-1600
708 Fikota Jaroslav Honda Civic 1.6 Vti N-1600 AMK Týn nad Vltavou
711 Krotil Lukáš Citroen Saxo N-1600 ŠO©K Motorsport
712 Himl David civic N-1600
715 Horáček Jindřich Peugeot 106 N-1600 SHIVA KTM
717 Křístek Jindřich Honda Civic N-1600 Protlum
12 Kalousová Eva Citroen Saxo VTS N-1600
730 Packa Ondřej Honda civic N-1600 RTM motorsport
747 Kubíček Pavel citroen saxo N-1600 2K
Saxo Cup
750 Kalika Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
751 Kumpošt Petr Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
752 Štorkán Martin Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
753 Tomek Daniel Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
755 Kopelent Ladislav Peugeot 106 Rallye S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
756 Kopelent Martin Peugeot 106 Rallye S16 Saxo Cup Autosport Kopelent
757 Parma Jiří Citroen Saxo VTS Saxo Cup Patera Citroen
N-2000
601 Vaňátko Jaroslav Acura RSX N-2000 TGR team
602 Pribula Mojmír Renault Clio N-2000
603 Ježek Milan BMW e36 318is N-2000
604 Tojšl Adam Ford Focus N-2000 Athila
608 Cabela Martin Renault Clio N-2000
607 Hank Tomáš Acura N-2000 Edda Cup Team
609 Walz Dietmatr Renault Clio N-2000 Germany
611 Pilch Jiri Renault Clio N-2000
619 Krátký Lubomír Honda civic N-2000 2K
644 Tojšl Ondřej Ford Focus N-2000 Athila
666 Ungrád Petr Lancia Dedra 1.8 GT N-2000
N+2000
500 Lev Martin Subaru STI N+2000 Autoservis Lev
501 Hák Jiří Mitsubishi Lancer Evo IX N+2000 Hakspeed
502 Hubr František subaru impreza N+2000
410 Zubatý Milan Renault Clio N+2000
E-1400
400 Novák Tomáš Škoda Pick-up Kawasaki E-1400 Goodal
402 Krejčí Bohuslav Škoda rapid 130 rh E-1400 KR pro škoda historik
403 Černý1 Miroslav Skoda 120S E-1400 CM motorsport
407 Omelka Tomáš VW Polo E-1400 Š
408 Burda David Škoda Pick Up Kawasaki E-1400 GOODAL
409 Vrzal Lubomír Suzuki E-1400
415 Zenkl jr. Otakar Skoda Pick Up E-1400 Mariánské Lázně
238 Zenkl Otakar Skoda Pick Up E-1400 Mariánské Lázně
422 Roděj Emil Škoda Favorit E-1400 CIRO
429 Kolář Petr ŠKODA 1000MB E-1400
60 Mlejnek Josef Škoda Favorit E-1400 Mělník
488 Alinc Jan Skoda 120S E-1400 CM motorsport
E-1600
300 Černý Miroslav Skoda 130L E-1600 CM motorsport
301 Reiss Jan Škoda 130RS E-1600 Reissing team
302 Astl Jakub Honda CRX II E-1600 Honda racing team
303 Tichý Zdeněk PUMA E-1600 titaracing
304 Tichý Dominik PUMA E-1600 titaracing
306 Kotlan Petr Citroen Saxo VTS E-1600 Slámazbot Motorsport
316 Fikota jr. Jaroslav Honda CRX E-1600 Athila Praha
333 Vrkoslav Jiří Citroën C2 E-1600 Vrky Motorsport
371 Pecina jr. Robert Honda CRX E-1600 Autopecina
E-2000
100 Slováček Michal Honda Civic Type R E-2000 Svijany Racing
101 Černý David Pick-up Kawa E-2000 Goodal
102 Kotrmon Libor Škoda Octavia E-2000 Nadoko Turnov
103 Hemerka Aleš Alfa Romeo 147 E-2000 Barn team Nymburk
105 Šmied Jindra Renault Clio RS E-2000 Paliva Sedlčany
107 Neužil Tomáš Peugeot 106 s16 E-2000 Racing team Peugeot díly Kocbeře
310 Januška Petr Goodal 1150 Turbo E-2000 Goodal
111 Říha Josef Fábia 1 E-2000
901 Kočiš Jan Honda Civic E-2000 NK racing
114 Bušek Čestmir Fabie tdi E-2000
117 Kubata Jaroslav Seat Ibiza Cupra R Tdi E-2000 RMLRACING
118 Moravek Petr Skoda Octavia DTM E-2000 William art RS
120 Tvaroh Petr HONDA CIVIC E-2000 GRT team
121 FIGL jiří FABIA RS E-2000 SPEEDY MOTORSPORT
122 Zikan Marek Renault Clio E-2000 MR Racing Kladno
125 Terš Jiří Škoda Fabia RS E-2000 AutoTerš Racing Team Klatovy
174 Donát Ondřej Hyundai Coupe E-2000
E+2000
2 Kučera Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
3 Kubíček Lukáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 Svijany Racing
49 Jureňa Peter Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 TEAM SLOVAKIA
238 Vojáček Lukáš Subaru Impreza STi E+2000 Enoble
11 Úškrt Antonín Subaru Impreza WRX STi E+2000 Dřevoškrt
246 Adlaf Jiří Lancia Dedra E+2000
239 Vavřinec Tomáš Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000
227 Jermanová Gábina Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 STK Bohdalec
234 Sailer Filip Mitsubishi Lancer Evo IX E+2000 STK Bohdalec
23 Roll Michal Mitsubishi Lancer Evo X E+2000 RMLRACING
E-2WD
307 Suchomel Lukáš Lotus E-2WD Spine CZ
51 Hruška Jiří BMW 325 E-2WD Auto Slaný
54 Pecl František vw golf mk2 vr6 E-2WD vr6motorsport
320 Vojáček Petr Nissan E-2WD Enoble
51 Kotal Miloslav Ferrari Testarossa E-2WD KTG
74 Lehmann Karel BMW e36 E-2WD Kajmann-Team
76 Lehmann Tomáš BMW e36 E-2WD Kajmann-Team
77 Mařík Karel BMW 328 E-2WD Speed Company
270 Jerman Martin Lamborghini Gallardo E-2WD STK Bohdalec
H-1150
200 Vaňata Tomáš Austin Mini H-1150 SPEEDY MOTORSPORT
201 Čermák jun Josef Autobianchi A112 Abarth H-1150 Autosport Pegas
205 Pecina Robert Fiat 127 H-1150
207 Roll Vaclav Renault 5 H-1150
H-1300
221 Krameš Luboš S1000 MB H-1300 MOTRSPORT PRICOVY
224 Čermák Josef Škoda 110 R H-1300 Pegas Autosport
225 Hoheisl Antti Skoda 120 H-1300 Sachsen
226 Petr Roman ŠKODA 130 LR/H H-1300
231 Jordán Robert Škoda 120 H-1300 Pegas Autosport
228 Strnad Petr skoda 130 rs H-1300 Hostr racing team
233 Penc František Skoda 130L/A H-1300 Autosport Pegas
235 Tesař Tomáš škoda 130 LR/H H-1300 LITTES racing
H-1600
240 Srnský jr. Josef Škoda 130 LR/H H-1600 Svijany Racing
241 Maier Pavel Ford Escort H-1600 Alpine Club Prague
242 Tkáč Stanislav Lancia Beta Coupe H-1600 SPEEDY MOTORSPORT
243 Rozsívalová Katarina Honda CRX H-1600
244 Servusová Hedvika Honda CRX H-1600
248 Suchý Pavel Lotus Elan H-1600 CzechClassicCarClub
251 Nytl Pavel Lada 21011 MTX H-1600 S3collection motorsport
256 Hrubý Miroslav Lada VFTS H-1600 Dobříš
H-2000
260 Král Ivo VW Golf GTi H-2000 Svijany racing
261 Patera Ed VW Scirocco H-2000 Edda Cup Team
263 Šteiner Ladislav BMW E318 H-2000
264 Kalika Marek Peugeot 205 GTi H-2000 Edda Cup Team
265 Šejda Václav st. RENAULT R5 Turbo H-2000 PROTES motorsport
266 Silovský Filip Triumph GT6 H-2000 Plzeň
269 Hlavatý Jaromír BMW 2002 H-2000 MG AUTO Racing
267 Flosman Petr Opel Kadett GTE H-2000 Edda Cup Team
236 Hadrávek1 Gabriel Lancia Monte Carlo H-2000 Plzeň
273 Silovský Libor Triumph GT6 H-2000 Plzeň
H+2000
281 Urbánek Stanislav Ford Capri 2,8 Turbo H+2000 Urbánci
282 FIGL st. jiří Lancia Delta HF turbo H+2000 SPEEDY MOTORSPORT
283 Valenta Jan Mercedes - Benz 190 AMG H+2000 AMG Mercedes Racing
284 Zemanová Andrea Toyota MR 2 H+2000 Kitbazar.cz
288 Hajdůšek Stanislav Tatra 603 H+2000 Velké Popovice
290 Stočes Josef Mercedes 190 2.3 16V H+2000 Edda Cup Team
291 Rejka Jaroslav JAGUAR XJS H+2000 JR 12
292 Rus Oldřich Ford Escort H+2000 Koobra
64 Hadrávek Gabriel Lancia Stratos H+2000 Plzeň
294 Panožka Josef Porsche 911 SC RS H+2000
295 Horák Milan Mercedes 190 2.3 16V H+2000 Edda Cup Team
296 Píša Tomáš Opel Ascona B H+2000 Tomas Motorsport
18 Straka Bohumil Porsche 944 H+2000 Edda Cup Team
298 Štangl Michal Jaguar H+2000 XJMRacing
299 Urbankova Dana BMW H+2000
E 2
716 Meusel Rico Škoda 130RS E 2 Sachsen
237 Lisa Petr Caterham Seven E 2 LIQUI MOLY RACING TEAM
E 2
Kacálek Robert Ariel Atom E 2 MR Racing Kladno
Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007