aktualizováno | 23.02.2019 20:07:09 | edda | přečteno: 740x
Rozhovor

Rozhovor s historicky prvním vítězem skupiny H2, Petrem Flosmanem
Petře, asi spokojenost se svým loňským výkonem, že?

Ahoj Edo a kamarádi, samozřejmě obrovská  spokojenost, první sezóna, nová třída a hned titul. Díky Tobě a partnerům ( Pegas, Míra Janota, Lukamotorsport) jsem mohl s Fanoušem závodit celou sezónu a užívat tu atmosféru. Samozřejmě jsem už pár závodů odjel, ale teď přišlo to pravé závodění se vším všudy.Co soupeři, kdo tě nejvíce potrápil?

 

Celou sezónu byl největším a vyrovnaným soupeřem Václav Roll. Zajímavé bylo dablování s Tebou v Jiřetíně a Bečově. A musíme si přiznat, že jsi dostal naloženo ��.


Jel jsi poprvé pravidelně, co Tě nejvíce překvapilo v Edda Cupu, jak pozitivně, tak negativně?

Prostředí Edda cupu moc dobře znám a líbí se mi, jak jsou k sobě všichni přátelští a v okamžiku potřeby pomoci soupeři, nemají  problém pomoci jak materiálně, tak fyzicky. Jediné negativní je, že víkend je příliš krátký ��.


Který kopec Ti nejvíce vyhovuje, a který naopak ne ?

 

Tak úplně nejvíc byl kopec Horní Jiřetín, samozřejmě domácí trat´Radotín, jen škoda, že pouze jeden den. Pak Liberec, Jemníky atd.. Nejméně se mi líbí Most, ale na začátek je to dobrý. (DYCKY MOST �� �� �� �� ).

 

 

Jaký jsou plány do sezóny 2019?

Budu se snažit obhájit titul. Vím, že to nebude jednoduché,noví soupeři s mnohem silnějšími vozy, ale budeme s Fanoušem bojovat a snažit se vyhrávat.


Nejzábavnější okamžik sezóny ?

Tak to bylo v Kdyni, jede se zde systém rally a před poslední jízdou byla mezi mnou a Zuzkou Horákovou 1 vteřina. Celý víkend jela skvěle a všechny nás trápila, ale přitom říkala, že jezdí na trojku. Jsme jí samozřejmě s Vaškem a p.Zenklem nevěřili a přišla poslední jízda - dal jsem do toho vše a přišla malá chyba a bylo po výsledku. Nahoře vyndavám z podvozku klacky a listí , Vašek a p.Zenkl celý spocenÍ koukají na výsledky do mobilu a nevěřícně koukají čas Zuzky. Zuzka vylezla z Favorita a říká- promiňte, ale já teď dala i čtyřku �� �� �� . Opravdu velice zábavné a Zuzka poprávu vyhrála.


Na závěr Vás všechny  zdravím a těším se do Mostu . Ahoj Petr   


Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007