08.07.2018 12:29:34 | edda | přečteno: 604x
Rallye Berounka Revival - probíhá platba startovného!

 Pomalu / do 1.8./se blíží konec termínu k zaplacení podzimní RBR. V týdnu přineseme první podrobnosti k této akci. Posádky, které se dohlásily dodatečně uvedou jako variabilní symbol rodné číslo řidiče.

Níže je seznam 154 přihlášených posádek na Rallye Berounka Revival 27.-28.10.2018, které tímto vyzýváme k platbě startovného ve výši 3300,- na číslo účtu 43-4217340207/0100  Variabilní symbol je vaše startovní číslo. POZOR ještě se bude  měnit! Termín k zaplacení je 1.8.2018. Poté budou neplatiči vyřazeni a sestavena startovní listina! Prosím posádky o zaslání chybějících údajů.

 Nyní se mohou přihlásit již pouze doboví sportovci / do r.90/ a zahraniční posádky. 

  V případě, že jste přihlášeni a víte, že nebudete startovat, prosím o info. Prosím o kontrolu správného zařazení, a to hlavně do třídy.

 Žlutá skupina - aktivní jezdci před r. 89, významné osobnosti, cizinci, VIP

 Modrozelená - původní a výjimečné vozy

 Modrofialová - posádky, které již uspěly na Revivalu

 Cihlová - posádky s pravidelnou účastí

 Bílá - méně, než tři starty a nováčci 

CREWCARNAT.LCL.P.CAR
0JAN HEŘMÁNEK - EDA PATERAFERRARI 308 GTBCZ XXX
0TOMÁŠ POUR – JIŘÍ PORŠLIAZCZ 8 85
1 ŠKODA 130 LRCZC6 85
2PAVEL ŠOFR – MICHAL ŠOFRFORD SIERRACZC1025090
3JOHANN PETER PROBST – STEFAN SCHWERDTBMW 2002D 7 68
4VLADIMÍR BERGER – ZDENEK PETERAŠKODA 130 LRCZC6 85
5JAN MACH – VÁCLAV SIROTEKFIAT 128CZC1 72
6BEPPE CORNO - PIETRO MOLITERNIFIAT 124 ABARTHIC7 72
7ROBERT TAVET – MICHEL GRIMALIDIERFIAT UNO TURBOFC7  
8JAROSLAV RAJCHMAN – ZDEŇKA RAJCHMANOVÁFORD ESCORT MK2CZC2 75
9JAN VESELÝ – JIŘÍ MOSKALBMW 318CZC1025082
10JOSEF KUKELKA – PAVEL RYŠÁNEKAUDI QUATTROCZ 1025085
11JOSEF SRNSKÝ –LADA 1600CZC   
12JOSEF KADEŘÁBEK – PAVEL ŠAFRÁNEKVW GOLF II.CZC2 84
13BOECK FRANZ – MANFRED DANZINGERMAZDA 323GTXA    
14THOMAS HOFKO – RICHARD PONZAUERFORD ESCORTA 7 72
15MICHAEL PONZAUER – SARAH PONZAUERFORD SIERRAA 7 83
16PETR VOJÁČEK – ROMAN VINNICHENKOMITSUBISHI STARIONCZ/UKRC8 84
17PETR ČERNOHORSKÝ – LADISLAV MAŘÍKBMW 318CZC1025087
18LADISLAV KOPELENT – VLADIMÍR RAJNOCHŠKODA 120 LSCZC6 85
19TORSTEN RIEDEL - ALEXANDER SILKEITŠKODA 120 SD 6 85
20BAUER ANDREAS – MANFRED KREUTZERAUDI 80 QUATTROA 1025090
21ANDRZEJ LENCZOWSKI – MARIO TATOORENAULT 11PLC7 84
22Z P CZC   
23ANTONÍN MUZIKANT – TOMÁŠ DRÁSTAPEUGEOT 205 GTICZC3 84
24JIŘÍ WEBINGER – VÁCLAV CIVÍNTRABANT 601CZC1 64
25RUDOLF CHLAD – JIŘÍ KOLOVRÁTEKTRABANT 601CZC5 64
26JIŘÍ ČERNÝ – PAVEL ŠLEMÍNPEUGEOT 309CZC7 84
27JAN MAREK – JAN MAREK JR.PORSCHE 911 SCCZC4 78
28JAN TRAJBOLD - PAVLÍNA TRAJBOLDOVÁFORD SIERRA XR4CZ 4 84
29JIŘÍ BOČEK – JARSOLAV ŠALOUNBMW 1600CZC2  
30PAVEL MAIER – OLDŘICH GOTTFRIEDFORD SIERRA COSWORTHCZC1025090
31PAVEL PAULIK – ALEŠ MORÁVEKSAAB 96CZC7 66
32PETR MINÁŘÍK – PAVEL ŠUBRTRENAULT R5 ALPINECZ 7 75
33MIROSLAV HOŠEK – JAN RUTA CZC   
34VLASTIMIL KLOUDA – IVAN BRADÁČEKŠKODA RAPIDCZC6 85
35 PEUGEOT 405 MI 16 4X4CZC1025088
36JOSEF MLEJNEK JR. – MLEJNEK JOSEFLADA 1600CZ 6 76
37JIŘÍ OMELKA – TOMÁŠ KOPECKÝVW SCIROCCOCZC3 82
38PETR FURST – ALENA FURSTOVÁAUDI 80 QUATTROCZ 1025083
39JAROMÍR DUŠEK – FRANTIŠEK ŠEBESTAŠKODA FAVORITCZC925087
40TOMÁŠ KOTEK – VÁCLAV ADAMCZYKFIAT 128CZ 5 72
41VLASTIMIL NEUMANN -TOYOTA CELICACZ 1025089
42LUDVÍK OTTO – HANA HRADÍLKOVÁALFA ROMEO GUILETTACZ 6 65
43VLADIMÍR LIŠKA – MILAN LIŠKAALFA ROMEO GTV V6CZ 4 78
44LUKÁŠ VOJÁČEKSUBARUCZ 4  
45MARTIN JERMAN – ZDENĚK BARTŮNĚKFORD ESCORTCZ 1025085
46IVAN REJMON – JIŘÍ POLÁKTRABANT 601CZC5 64
47STANISLAV PELC – PAVEL CHLUSTINATRABANT 601CZC1 64
48MILAN PROCHÁZKA – KAREL MOTTLŠKODA 130 LCZ 6 85
49VÁCLAV FARKA -ROMAN FARKABMW 2002CZC3 68
50MIROSLAV SOVA – SOŇA TAUŠOVÁALFA ROMEO ALFETTACZC3 72
51TOMÁŠ VAVŘINEC      
52JIŘÍ NOVÝ – JIŘÍ NOVÝ JR.VW GOLF I.CZC2 75
53LUBOMÍR PLAČEK – KATEŘINA PLAČKOVÁPORSCHE 911CZ 8 74
54IVAN PUSTINA – ONDŘEJ HOLOUBEKMAZDA 323GTXCZC1025087
55SILVESTR ULMANN – SILVESTR ULMANN JR.PORSCHE 924CZ 3 82
56JIŘÍ VÁVROVEC – JARMILA VÁVROVCOVÁFORDCZ 6  
57MIROSLAV ČERNÝ – MARTIN MADĚRÁKŠKODA 110LCZ 6 85
58PAVEL VYDRA – LUBOŠ ŠILERŠKODA 110 RCCZ 6 71
59OLDŘICH JURKA – HYNEK STŘEDATRABANT 601CZC5 64
60TOMÁŠ SOVA JR.- VÁCLAV SOVALADA 2107CZ 2 82
61PETR MULLER – VÁCLAV VLČEKBMW 316CZ 6 84
62TOMÁŠ SOVA – STANISLAV MÁŠAŠKODA 130 LCZ 2 85
63LUBOŠ KAMINIECKI – BOHUMÍR ŘEZNÍČEKŠKODA 110LCZ 1 71
64JAN MÍČ – FIAT 128CZC ¨ 
65PETR VORLÍK – JOSEF ŘÍHAFORD ESCORTCZ 6 83
66VLADIMÍR PINTA – JAKUB HOLUBŠKODA 120SCZ 6 72
67ANTONÍN KUBR – TOMÁŠ KUBRŠKODA 110LCZ 6 70
68MAREK DVOŘÁK – SVATOBOR SALLER CZ    
69MARTIN DUDŽAK – JAN DUDŽAKŠKODA 130 LRSK 6 85
70STANISLAV BUDIL – HANA BUDILOVÁMORRIS MINICZ 1 80
71IVAN NEPRAŠ .- MATOUŠEKŠKODA 130 RSCZ 6 75
72TOMÁŠ ZELENKA – JAROSLAV PELCŠKODA 130 LRCZ 6 85
73VLADIMÍR SKŘIČKA – KAREL TOMEŠROVER VITESSECZ 4 82
74GABRIEL HADRÁVEK – VOJTĚCH MAJKUSLANCIA BETACZ 3 75
75JIŘÍ BISTIAK – DALIBOR ADAMECŠKODA 130 LCZ 6 85
76LIBOR SILOVSKÝ – LUCIE SILOVSKÁTRIUMPH TR 7CZ 8  
77FILIP SILOVSKÝ – LUCIE HRONOVÁTRIUMF GT6CZ 7 73
78LADISLAV HUBÁLEK – ONDŘEJ HAŠEKBMW 323CZ 8 77
79DAVID PATERA – MICHAL ŠMÍDCITROEN AX SPORTCZ 925087
80OTA GERNÁT – LADISLAV SVOBODAWARTBURG 353CZ 1 69
81JOSEF ČERMÁK – MARCELA ČERMÁKOVÁFORD ESCORT MK1CZ 2 72
82JOSEF ČERMÁK JR. - PAVEL ČERVINKAAUTOBIANCHI A112CZ 5 80
83JIŘÍ MOSKAL JR.- DAVID HAUMERLANCIA BETA COUPÉCZ 3 73
84BOULAGNER – LEFEVRECITROEN AMICZ 1 69
85PETR KOLÁŘ – PETR KOLÁŘ JR.ŠKODA 1000MBCZ 6 85
86PETR VEJVODA – JIŘÍ VEJVODAFORD FIESTA XRCZ 2 76
87EVŽEN ŠALOUN – JAROSLAV ŠALOUNBMW 1602CZ 3 72
88JAKUB BLAHNA – JAN KRÁLŠKODA 110LCZ 1 70
89JAROSLAV URBAN – RADEK URBANBMW 325CZ 8 84
90TOMÁŠ PŘÍPLATA – MARTIN KUČERARENAULT 11 TURBOCZ 3 83
91ZDENĚK TICHÝ – LÍDA TICHÁFIAT 127CZ 1  
92JAN KLIMEŠ – MICHAL SMOLABMW 316CZ 2 75
93MARTIN JAKUŠEV – MICHAL PEJZLVW 1301CZ 3 73
94VÍT MATOUŠEK – LINDA MATOUŠKOVÁRENAULT 5CZ 3 75
95PETR ŠAŠEK – PAVEL WUNSCHŠKODA 1000MBCZ 2 64
96LUBOŠ KRAMEŠ – KRAMEŠOVÁŠKODA 1000MBCZ    
97MARTIN TOMEK – LADISLAV TOMEKHONDA CRXCZ 2 81
98JIŘÍ MIKULKA – KAREL VODOCHODSKÝWARTBURG 312CZ 5 64
99JAN VOŘÍŠEK – MARTIN TRHLÍKPEUGEOT 309CZ 7 84
100MARTIN ČERMÁK – JAN BÁZLERLADA 1600 MTXCZ 6 78
101JAN REISS – MONIKA REISSOVÁŠKODA 130 RSCZ 6 75
102MICHAL KUHN – MAREK PAVLÍČEKMG METROCZ 7 84
103PETR HAVEL – TOMAS VANECEKŠKODA RAPIDCZ 6 85
104VÁCLAV HORN – JAKUB TULIŠŠKODA 110LSCZ 6 69
105MAREK VEJRAŽKA – LUBOR SODOMKALADA 2105CZ 6 82
106MARTIN KEJŘ – DANIELA MLEJNKOVÁAUDI 80 QUATTROCZ 4 83
107VÁCLAV HLINOMAZ – VÁCLAV HLINOMAZ JR.OPEL KADETTCZ 7 82
108DOMINIK TICHÝ – NIKOLA ŽÁČKOVÁŠKODA 130 RSCZ 6 75
109PAVEL PEKÁREK – VLADIMÍR MARŠÁLEKŠKODA 120 SCZ 5 72
110JAKUB REISS – ADÉLA ZÁRUBOVÁWARTBURG 353CZ 5 85
111PETR ŠEFR – BARBORA ŠEFROVÁŠKODA RAPIDCZ 6 85
112PETR KOLMAN – ZBYNĚK BRÝDLFORD SIERRACZ 1025087
113JAN ŠRAJER – MATĚJ ŠRAJERFORD ESCORTCZ 2 75
114VLADIMÍR FIŠERA – JANA MAZÁNKOVÁVW GOLFII.CZ 3 84
115TOMÁŠ ZDRUBECKÝ – JAN EIDKUMŠKODA 120CZ 6 78
116PAVEL KOLAŘÍK – LENKA VYSLYŠELOVÁŠKODA FAVORITCZ 925087
117VLASTIMIL POCAR – TOMÁŠ KLUIBERŠKODA RAPIDCZ 6 85
118MICHAL PEJZL – ŠTĚPÁNBMW 325CZ 4 84
119VOJTĚCH MATOUŠEK – VLADIMÍR JANKOVSKÝTOYOTA STARLETCZ 2 85
120JIŘÍ UHLÍK – VÁCLAV CHODLFORD ESCORT MK1CZ 2 72
121PETR JANUŠKA – DAVID ČERNÝFORD CORTINACZ 2 82
122LIBOR MATOUŠEK – VÁCLAV MRÁZŠKODA FAVORITCZ 925087
123STANISLAV URBÁNEK – DANA URBÁNKOVÁBMW 320CZ 2 84
124JIŘÍ BAUER – TOMÁŠ ZÁSTĚRAFIAT 128CZ 1 72
125RADEK PILKA – LUBOŠ ŠLEHOFRFIAT 127CZ 1 72
126DAVID PROŠEK – ŠÁRKA PROŠKOVÁLADA 2101CZ 6 70
127MIROSLAV HRUBÝ – PETR JAROŠLADA VFTSCZ 6 84
128BOŘEK KUČERA – VĚRA NĚMCOVÁŠKODA 120SCZ 6 72
129JAN VEBER- JAN KRÚPAAUDI COUPÉCZ 4 82
130PETR KOŽÍŠEK – VÁCLAV BUBLAŠKODA FAVORITCZ 925087
131ALEŠ DIMITROV – MICHAEL REJMONFORD FIESTACZ 6 76
132TOMÁŠ HRUBÝ – TOMÁŠ HRUBÝ JR.ŠKODA 1000MBCZ 5 64
133 ŠKODA 110LCZ 6 70
134NIKOLA REISSOVÁ – JAN KALISTAŠKODA 120CZ 6 85
135MAREK PONDĚLNÍČEK – ZUZANA NAMUROVÁLADA 2105CZ 6 82
136PAVEL KOLÁŘ – JOSEF METTERŠKODA 130LCZ 6 85
137JAKUB EMINGR – TEREZA EMINGROVÁŠKODA FAVORITCZ 9 87
138JAKUB SAFAŘÍK – TOMÁŠ KUTMONSKODA 120LCZ 6 85
139KAREL ROUBÍČEK – VERONIKA ŠVECOVÁPEUGEOT 309 GTICZ 1025087
140JIŘÍ BENEŠ – PETER SALAJŠKODA RAPIDCZ/SK 2 85
141TOMÁŠ ZOUHAR – MICHAL MÁZLALFA ROMEO 75CZ 3 84
142DAVID BURDA – HELENA BURDOVÁŠKODA 110LCZ 5 70
143RADIM KUDR – JIŘÍ KRÍDLŠKODA 120SCZ 6 72
144MARTIN URBAN – TEREZIE MAREŠOVÁŠKODA FAVORITCZ 925087
145PETR ŘÍHA – MILADA ŘÍHOVÁŠKODA 120CZ 6 85
146VÍT BABÍK – A. BABÍKLADA SAMARACZ 2 82
147JIŘÍ POLÁK JR. - MARTIN POLÁKWARTBURG 353CZ 5 69
148JAKUB ZÁKRAVSKÝSAAB 900CZ 3 84
149PETR BERAN - DAVID BERANFORD SIERRACZ 1025089
150MAREK JIROUŠEK – DAVID BIELASZEWSKIBMW 318ISCZ 1025087
151JAN RUTA JR.- JIŘÍ RUTAŠKODA 130LRCZ 6 85
152JAKUB KŘIVSKÝ -FILIP KŘIVSKÝLADA 2101CZ 6 70

  

Webmaster Edda Patera. Designed & Powered by Jan Frank © 2007